Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне

RUSHNICHOK

Пане Вікторе, мені довгий час не дає спокою одне питання щодо RX21, які ви зазначали на початку цієї теми.

Справа в тому, що RX21 звучить так само, як моя RX15, але на ваших записах ударні зовсім інші. Взяти ту ж пісню "Ой, гарна я гарна": BD, SD та TOMS... усе дуже відрізняється.

Починали  з RX-21, а потім я їх міняв майже кожних три місяці. Яка була на той час не пам'ятаю. Але була у мене і RX-15...  

Тільки що послухав, то там якась PSRка. Не маю жодної уяви хто то. В той період багато писалося через загальний мікшерний пульт.

RUSHNICHOK

PSR не може бути, бо станом на 1989 рік найкращі PSR із якісно семплованими ударними - це були PSR-60 (70, 80).

Відносно недавно у мене була PSR-60, але ударні там зовсім інші.

Тим більше, на ваших записах чути, що грає все-таки ритм-машина: це і використання різних патернів, виконання "збивок" наживо. Ну а жодна PSR такого не могла робити.

Alesis HR-16 - не варіант, бо в мене є така. Набори ударних та перкусії кардинально відрізняються від ваших.

Що ще лишається?

Boss серії DR, але зовсім не те.

Roland R-5 та R-8. Великі сумніви щодо них.

Akai XR-10 - теж інше звучання.

Korg DDD-1 - не воно.

Усілякі LinnDrum до уваги не беру))

Хмм... А не могли ви мати "живі" Simmons? Наприклад, SDS 8...

 

 

1.Про PSR я відповідав по " Весільні 88" . То не наше і не знаю чиє. 

2.У нас ніколи PSRки не було. Були DX-21 і (здається) DX-100 (на ремні через плече).

3. Найбільш цікавий мені був Roland -626 (буков не пам'ятаю). Був Alesis, важке звучання, і запис короткого звука на кілька клавіш(е-е-е.....). Був пару тижнів якийсь BOSS малесенький з футляром. Погано вже пам'ятаю. Зав'язав з музикою в 1992 назавжди.

Roland TR-626(нереально дорогий в 1985-86р.),Alesis SR-16 і Alesis HR-16 (серед лабухів більш популярний SR-16,бо HR-16 більш студійний і при перепадах напруги іноді не тримав пам'ять,що на халтурі було неприпустимо))).

RUSHNICHOK

Дякую за відповіді!)

1. Зрозуміло)

2. FM-синтез чутно в усіх піснях, тому і DX21, і DX100 повністю підходять))

Та все ж таки цікаво було б дізнатись про ударні, які однакові і звучать ледь не на усіх ваших піснях, доступних в інтернеті.

BOSS використовували дещо видозмінені семпли, розроблені Roland, так як це одна контора.

TR-626 та Alesis HR-16 теж відпадають. А SR-16 з'явилась лише у 1990-му році.

Я ще не згадав про RX5 з додатковими картріджами. Не вона випадково?

 

Олексій Балога

Щодо "чутливості" HR-16 до перепаду напруги - так, є такий нюанс. Треба використовувати БЖ від 1А і вище та контролювати час від часу напругу внутрішньої бекап-батарейки.

Неодноразово зустрічав HR-16 на весіллях на початку 90-х.

А от "Анна-Марія" з Віктором Павліком якраз і грала на TR-626 на весіллях. В них ще був тоді D-50. Звичайно, це період до 1994 року.

Звучить одна машинка, бо ми записали себе лише один раз на одній халтурі . Три бобіни 525 м . Дві на 19=тій швидкості, а одну - на 9-тій бо могло не вистачити.

RX-5 я дуже хотів , але заявлена вартість не витримувала критики.

Якби б там не було... Вікторе, Ви не залишили музику в 1992-м. Ви в ній назавжди. Ви були найкращими, як бітльз... Ви зробили народні пісні вашими і тільки вашими. І ніхто ніколи не зробить цього краще, будьте впевнені. Щодо мене самого... Я знайшов касету з записами "Рушничка", ту саму що оцифрована, на дорозі. Це був 2002 рік. Хтось викинув з машини. Як послухав - не передати враження. Але я не знав хто це!!! Тільки цього року зрозумів хто, провівши цілеспрямований пошук в мережі. Будьте впевнені, тепер не забудуть, що "на барабанах грає Вітька"! Та його голос "аж гора трясеться!". Вас пам'ятатимуть та любитимуть завжди, мабуть і через тищу років і більше. Вам тепер можна тільки заздрити... і любити, любити, любити! Нажаль, Пошукайло зник... Це співак N1, те, чого завжди не вистачатиме... В цім можна винуватити тільки систему. Я і сам дещо спільне з музикою маю. Граю на кобзі, написав музику до всіх пісень Сковороди (весь цикл "Сад..." та дещо інше, мовою оригіналу), але в порівнянні з Вами - це пусте...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти