Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне

Мене теж колись цікавило питання барабанів у славнозвісному альбомі ''Рушничку'' - ну, дуже нетипові вони по звуку. Я вже давно розгадав цю загадку - це та сама маленька ритм-машинка в шкіряному футлярі, про яку тут згадував Віктор - BOSS DR220E - і це стовідсотково, бо я маю таку у своїй колекції вінтажних інструментів. Ніяка із RX-серії Ямахи і близько по звучанню не схожа (маю RX11, були RX5, RX17).

Петро Клименко

Ви собі і не уявляєте, я голову ледь не зламав, щоб знайти ті ударні!!! І тут - DR-220E! Прослухав в YouTube - ВОНА!

Більше 30-ти років це було для мене таємницею.

Дуже Вам вдячний!!!

Вікторе, а можете згадати, що за жіночий голос на "Підманулій"?

Запевняю Вас: "Щодної баби на кораблі". Це звичайно жарт, але інколи я співав фальцетом, або то не наш запис. Ми вже могли переконатись тут, що інколи під нашою назвою записували щось інше. Або по незнанню, або для кращої реалізації. Нічого особистого, просто бізнес.

RUSHNICHOK

Я погоджуюсь із yasne0t На "підманула-підвела" чути жіночий голос. 

Особисто у мене відсутні сумніви у тому, що виконує "Рушничок": інструменти ті самі, ті ж ударні DR-220E.

Ось послухайте (оцифрування моє):

https://soundcloud.com/user-564524466/va-rushnichok-ti-zh-mene-pdmanula

 

Категорично Вас запевнюю, що даний запис до нашого Рушничка ніякого відношення не має. Уважно прослухайте Рушничок, який записаний тут у мене  в кабінеті.

Переходите на мінусовки у мій профіль і під назвою "Записи" всі записи моїх колективів: Рушничок, Весілля, Джерела.

 

Прослухав ще раз і вирішив, що це ми, але не та швидкість. Підспівували мені троє моїх хлопців. Високо брав Пошукайло. Але може хтось збоку кричав, бо це писалося на весіллі і лише один раз.

 

RUSHNICHOK

Пане Вікторе, а я якраз зробив невеличке порівнняння "Ой, Марічко" та "Ти ж мене підманула". Відкоригував по тональності (ре-мінор) та швидкості. Співпадінь у обох піснях аж занадто багато))

https://soundcloud.com/user-564524466/oy-marchko-ti-zh-mene-pdmanula-porvnyannya

Радий, що все вияснилось)

О, мати мОя... Дійсно Пошукайло... Які верха!!!! Це мене остаточно переконало, що цей трек не слід забувати, треба розмістити офіційно. Але ж Віктор має остаточне право вирішувати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти