Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне
Нажаль-нажаль... "Рушничок" - там не всі пісні з поширеної касети... Я її оцифрував, але побачивши цю сторінку, оцифровку одразу знищив, будучи впевненим, що тут єсть усе... Але ж в мене був десь резервний варіант. Наприклад, пам'ятаю там були "прийдіть хлопці" та "підманула підвела". Мабуть щось ще. І це точно "Рушничок", а не "Весілля".

Перепрошую, але Рушничок ніколи не співав "Прийдіть хлопці..." . " Підманула, підвела..." було, але  навіть я не маю всіх записів Рушничка. Хоча я - засновник цього гурту. Багато записів було під цим іменем в часи розквіту, але і наші записи мені в Харкові в кіоску назвали "Канадці №3" 

Знайшов треки, мабуть дійсно збір, але може бути щось цікаве... зараз зроблю мп3 та дам лінк.

https://files.dp.ua/ua/T7Dyz5PE

Саунд 1 - то наше, але неймовірно прискорено. Саунд 12 - не маю уяви хто то, але не ми.

якщо так, то "Підманула" та "Чоботи" - теж ваші?

Мова була про "Прийдіть хлопці...". Проти "Підманула підвела...." я не заперечував. А хто з наших кинув в інтернет "Чоботи" я не знаю. Ми їх співали лише для обряду дарування чобіт зятем тещі. Вона була не повна і дуже " шарова".

чоботів в інтернеті я не бачив... Неужто вони там дійсно є? Тут в мене, нажаль, чоботів лише фрагмент....... А щодо підманула - якщо цікавить, крім цього варианту, оцифрованого на LynxOne, який на мій погляд - жахливий, є ще один - зроблений на EMU 0404 pci. Я не знаю який краще, але вони трохи різні))) Тому якщо є бажання, можу прислати вави.

Щиро дякую, але у мене все. що потрібне є. Ще раз дякую за пропозицію.

Щодо чоботів. Якщо чоботи на моїй касеті - це Рушничок, то вони входили до збірки "Весільні-88". В мережі присутні 2 варіанти, оцифровані з різною швидкістю. Ймовірно, що до появи треку в інтернеті "ваші" не причастні. Крім того, "Весільні 88" містить пісні з другої сторони моєї касети, але виконавці не вказані. Але "Підманулої" в мережі немає.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти