Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне

Віктор Луняка    -  аудіозаписи в профілі знайти не проблема, а де ж ваший сайт?  Скиньте сюди ссилку.  Колись не було на чому, але грали,- тепер є на чому, но не грають. Ви напевно в той час були крутими музикантами!!!

Не скажу, що крутими, але одними з кращих, бо хотіли щось зробити таке в музиці, щоби це було тільки наше. Ми мали свій погляд на багато речей і він часто не співпадав загальновизначеним. Ми дуже любили народну музику і нам було дуже соромно здирати весільні пісні в канадських гуртів. Ми записали багато польок у сільських гармоністів обробили їх до сучасного звучання і виконували скрізь де могли. Ви можете не вірити, але ми були ентузіастами. Гроші не мали над нами великої влади, та і що тоді можна було за них купити. Зараз так багато можливостей, але всі працюютьпід "фанеру",і скільки сили доказують мені, що люди не хочуть живої музики. А мені здається, що все вирішують гроші і все робиться за для них. Для довідки: жива музика на весіллі в Ізраїлі з 9год. до 19 год. в середньому коштує 12 000 мертвих американських президентів. ТЕНДЕНЦІЯ ???

Віктор, а чого розпався "Рушничок"? В ті роки був голод на цю музику, можна було б поїздити по Україні, думаю успіх був би. До нас приїжджали Брати Гадюкіни, взяли повен стадіон, потім Міраж, - те ж саме, а таку музику ми слухали тільки на касетах. Та ще пробували використовувати на своїх халтурах і людям подобалось. Вікторе, а не думали переграти ті речі по новому? То ж ті клавішники в "строю", ви є, тобто кістяк гурту ще можна "оживити". І цікаво, чи ви займаєтесь музикою зараз?

В 1992 році я пішов з музики назавжди, і не згадував навіть. Пам'ять відновив інтернет і можливість знати, що зроблене тобою когось цікавить. Мені 57 років і я зробив у музиці все що дозволяли мені талант, знання та умови для праці. Немає вже на цьому світі моїх побратимів, братів Стрекалових, а Серж Єргаков тихенько спивається в Росії. З іншими у мене нічого б і не вийшло. А чого розпався "РУШНИЧОК" ? Совєцький менталитет: ходити на роботу(ходити, а чи робити,чи ні.....), отримувати за це щомісяці зарплату та ще й за рахунок робочого часу "халтурити". А якщо співпадають у часі два вида діяльность, то якось викручуватись,чи здавати комусь "халтуру", а той "хтось" не так грає, та й взагалі хотіли нас. Я так не хотів , а інші немогли інакше, а клавішнику було паралельно. От і розійшлись. Попробував створити щось подібне  -  не вийшло. Покинув і пішов у торгівлю. Зараз маю на двох магазин канцтоварів. Доживаю. Дякую Вам, що трохи розворушили, то вже почав думати про віртуальні мемуари. Якщо хтось цікавиться, то чого б не розповісти.

Прикро, що так стається у житті талановитих людей... Але 57 років це ще не вік, щоб доживати. Працював один підхват, так у тій команді кларнетист з м.Надвірна Якимчук Микола - 72 роки!!! Удачі Вам!

Привіт Всім!!! Привіт Віктору!!! Вибачаюсь,що запізнився на форум , темка цікава. Віктор прислухайтесь порад форумчан, не здавайтесь, поділіться своїми знаннями і ентузіазмом, з молодими музикантами і ось Вам для прикладу    http://www.youtube.com/watch?v=z2AmVNUe2-s   ( двитись з 4.30) . Сан Санич теж працював в " Червоній руті", " Смерічці" , 60 р - але не здається. Успіхів!!!

Ех, жалко... Віктор, а хто з трьох клавішників грав вступ в "Порізала пальчик?", він є на фото? І цікаво знати про долю інструментів(хоч пройшли вже роки), особливо про гітару.Що там за історія була, як ви її купляли? Маленька ремарка, я теж покинув халтурити в 1992р, бо пішов в рекрути, а зараз теж підприємець. Тільки я не зав"язав з музикою зовсім, а коли слухаю Рушничок, (тільки не сприймайте за лестощі) то приходить бажання подзвонити бувшим колегам, взяти в руки інструмент і вшкварити... Ось продам свою ПСРку, візьму S700, бо я давній фанат Ямах, та й будемо потроху гуртуватись, хоча б для себе.

 В моєму альбомі на фото під назвою "ВІА"РУШНИЧОК" зліва сидить за 21-ю Ямахою Євген Гаркуша. Це був наш центральний клавішникще трубач,сопілкарь,аккордеоніст,гітарист(соло і ритм разом - 2 в 1), флейтист і т.д. і т.п. Він до сих пір діючий. Працює у весільній бригаді разом з моєю дружиною(вокал,ігри),тамадою(+вокал),оператором мінусовок(+вокал). У нього абсолютний слух і всього музична школа. Дав Бог талант, та не дав розуму, а швидкість реакції пальчиків-сардельок, та абсолютний слух, та абсолютне відчуття ритму могли дати суттєвий результат. Де ділися інструменти - не знаю. Зі мною розрахувались грошима(не хотілось йдучи рушити команду, адже без одного цигана базар буде). А купляли гитару випадково. В Черкасах виступала Пітерська група "Форум", то ми відрядили братів Стрекалових з касою по струни, мікрофони, медіатори, шнури(адже все було дифіцитом). А вони, познайомившись з хлопцями, залізли вночі після концерту по балконах до них з батареєю пляшок і твердим наміром без гитари не виходити, десь на ранок після страшенної п'янки купили гитару за 5000 совєцьких рублів(для справки ми за 10 000 купили дві Ямахи). Але гитара того коштувала. Коли вони в умат п'яненні приїхали додому то, побачивши і почувши інструмент, що звучав супер без будь-яких примочок, ми їх тільки похвалили. А от я багато років грав танці і халтури палочками Аякс і Рохема, що їх вимінював на самогон у німців ,які приїздили розважати будівельників газопроводу "Дружба". За пару Аякса профі мені давали 15 пар Семенишинських. Але то друга,рання пісня.

Доброго дня всим!Давно не заходив сюдице дивлюсь нова тема.Я тут завжди на форумі,інтересно почитати,хоч сам не завжди відписую,сильно нема чим похвалитисьХочу теж сказати слова подяки Віктору за цей гуртза тодішні пісні,за їх касету.Я теж пам"ятаю в кінці 80-х яка та касета була популярна,я в той час ще музикою не займавсяпрацював перед армією в колгоспі,то та касета грала де тільки можнана бригаді,і в гаражі,і в клубі на дискотеці,було приїдем гулять в сусіднє село,а там молода завклубом,то апаратуру надвір виносили і танці майже до ранку під "Рушничок".В мене до цих пір була така касета, а це десь не знайду,тут собі скинув пісні,щось аж ностальгія обуяла як почув знайомі звуки,Музика молодості.Я Ваш " Старовинний вальс" і досі граю,з тої касети майже всі пісні до себе в репертуар взяв як починав грати по весіллях.Якщо не помиляюсь,то з тої касети почув "Листя жовте кружляє" на українській мові,скільки шукав словазнайшов на цьому сайті.Так що Вікторе прийміть найщиріші слова подяки і за Ваш талантза талант Ваших колег з якими грали.Здоров"я Вам і удачіповагою Анатолій.

Щиро вдячний за добрі слова, але про Жовте листя, то не в мене. Вибачте.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти