Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?
Декілька слів про качальщиків... Є "лабухи", яким ліньки десь зареєструватись і натиснути Save !!! Я був трохи в шоці, коли одна людина (до то ж практично не обізнана з теорією музики і акустикою), заявила, що йому це "нафіг не треба" !!!Якщо-що, я під оригінальний плюс "залабаю", так більш "похоже" буде !!!! Я навіть не знаю як це назвати...

Ми з Сєрим ловим кайф не від скачування фонограм - а від закачування !

І чого це ви, аж сім сторінок понаписували про гроші ? Якщо я відео-оператор, то мені що з усіх гроші брати, що в кадр лізуть ?

Мікрофон, це як шкарпетки, це гігієна ! Думаю, що якшо "тупому" тамаді пояснити, що через мікрофон передається грип або сифіліс (друге краще відбиває), то і мікрофон нікому давати не прийдеться :)

Ага! А заодно і гостям, котрі будуть в нього говорити!

Ну а якщо серйозно,то справа не в грошах від тамади!А мова йшла про "халявщиків"-тамадів,які декілька років постійно мають замовлення,(заробляють!)але крім свого мікофона нічого мати не хочуть,тобто потратитись на більш-менш комбік навіть не збираються(адже музиканти є!).Ще ми повинні їм підігрувати...інтернет-навалом всяких фанер!Хто з панів тамадів долучився до полеміки-(да ніхто!),окрім п.Метельського!Ще раз підкреслюю-мають постійно замовлення!(на протязі декількох років)То чому я їх буду озвучувати і шукати супровід?Розумію,що всі будуть іти на якийсь компроміс,але ж "в облом" тамаді придбати певний апарат.Не кажу про починаючих-їх відразу видно і не питання таким тамадам допомогти.А є такі,що "пасуться" постійно,прибігши зі своїм мікрофоном -і все їм подавай!

А якщо серйозно, то і обладнання багатьох гуртів має ціну в заробок з 4 весіль. Так що "обоє рябоє". Так що давайте припиняти носити в зубах поза очі тамадів-ведучих, а ставитись до них під час роботи так, як хто вважає за потрібне. 

Є ідея! Давайте влаштуємо змагання з пейнтболу між командами музикантів і тамадів! Ото буде бойовисько!

А якщо ,п.Гарвас ,у Вас на Львівщині коштує весілля заграти за пару тис.грн.,то це не значить,що по всій державі така "такса".Звичайно,зігравши за пару тис.грн.декілька весіль,можна придбати апарат.Не кожен музикант має постійну роботу,а я знаю тих тамадів,які мають "халтури" постійно.І ніяких"обоє рябоє"!Звичайно, тема закрита,розумію Ваш гумор ,п.Метельський,але не думав,що Ви так відповісте.До речі,на форумі немає толерантного спілкування-аби когось "завалити"(не кажу,що завжди).Приклад-хлопець із Сарн попросив поради або дівчина запитала,яку пісню ,як нареченій виконати для чоловіка-і "пашло,паєхало!"

Ну от чого так реагувати?! Ну та хочете брати гроші з тамади - то беріть собі, хіба ж я вам бороню! Чи ви чекали що я знову буду щось розповідати про непорядних тамадів, чи битися чолом об землю і просити вибачення? Не буду з однієї причини - нелюди є і серед тамадів і серед лабухів - це до професії жодного відношення не має. Стосовно вартості замовлення - то "таксу" тримають люди на місцях. У Львові хлопці наразі тримають і втримали впродовж кризи, тому й заробляють.

Що до такси, то хочу сказати що кожен тримає свою таксу сам. І якщо люди хочуть щоб саме ви грали у них, то вони вам заплатять вашу таксу, але якщо людям всеодно хто буде грати, то краще у таких замовників не грати.

А за тамадів, то для того у нас(людей) є язик та голова щоб домовлятися, головне домовитись до початку заходу, а не після.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти