Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Мене шо бісить,.панове музиканти? Дуже чітко підмітив п.Ігор Гарвас,що були( "знедолені жіночки") вчительки,мабуть!То вже не шкода дати мікрофон.Справа в тому,що тамада бере таке бабло,як і музиканти,а ми ще( раз прідкреслюю) про це і не підозрюємо. Тобто колектив "паше",а тут  откуда не возьмись- звезда-тамада,яка збацає пару анекдотів-і капєць! Те саме  бабло візьме! Про те і мова-може, хтось підтримає,якщо ні-тему закрийте!

P.S.Прошу зрозуміти шанованих музикантів мене правильно.Да не такий я "жаднюга",щоб" нажитися з  коштів тамади".Але як повідомляв вище-вони(тамади) потихеньку дібралися до тієї планки,скажімо,"нарахування коштів",як і Вам,шановані музиканти.Якщо професіонал тамада-питань немає(він завжди знайде спільну мову з музикантами).  До речі,шановне товариство,здивувало дуже,бо музикати кажуть,буде чи не буде тамада.У нас майже завжди є тамада,а за це діло беруться вчительки,бібліотекарки і т.п.Суть в тому,що не професіонал,а починає диктувати свої умови і має відповідне бабло(тобто стільки,як заробляють музиканти).Перепрошую,може,це тільки у нас...Одна тамада(вихователька дитсадка) робить номер-бере одного із дружбів(вона-"мати" із села,а він "дибільний Іванко",який чіпляється до гостей).Мені не смішно,а шкода того "Іванка"...Вибачте,панове музиканти,за такий монолог! Може,така ситуація тільки в моєму "януковському регіоні".Надіюсь,що мене не посадять за такі слова,адже у нас вільна країна!

> Якщо професіонал тамада-питань немає(він завжди знайде спільну мову з музикантами)

 

Професіонал приїжджає зі своїм апаратом, а то і зі своїм звукооператором!

Респект п.Назару за відповідь.Мені ж не шкода "включити" цю тамаду,але ж гонору! !(не знаю як у Вас).Да,мовляв,весілля не відбудеться без тамади(згадайте,як колись?).Обходились!

Мушу вставити свої 5 копійок в цю розмову.

1. Тамада бере такий самий гонорар як музиканти. А я беру більший часом. А хіба я винен що музиканти демпінгують один перед одним ціни? Та домовтеся мі собою і беріть нормальні гроші, але всі разом.

2. Брати гроші з тамади за амортизацію апарату. Не знаю. часто були випадки (львіські хлопці не дадуть збрехати) що музики підключалися в мій апарат - або в залі де сиділи гості (щоб за стіл піти), або (не дай Бог) коли в них щось ставалося з апаратом.  Якось не думав за це гроші брати. Кажете треба???

3. Всякі вчительки і  виховательки тамадують - бо мабуть, музиканти не пропонують таку послугу. Я сам чудово розумію, що є різна публіка - і хтось замовить ведення музикантів (в більшості краще ніж тих тамадів-недорослів), хтось запросить Бенюка чи Скрябіна для ведення, а є й моя публіка. А музиканти - свою публіку для ведення мають добре тримати - тоді такись бідних жіночок не буде.

 

Вибачте, якщо різко відреагував - ця тема для мене теж болюча.

Так і знав,що п.Роман "втиснеться" в тему! Не гарячкуйте, будь ласка,бо Ви-професіонал,тому Ви-"вне конкурса!"Я Вас дуже поважаю і Вашу роботу! Ви сказали про "тамадів-недорослів" і дійсно Вам  це" болить"!Поважаю Вас і Вашу публіку,ні в якому разі не принижую Вас і Вашу роботу!Мова йшла про непрофесійних людей! Все нормально п.Романе,бережіть свої нерви.
 

)))) дякую за таку турботу про мої нерви

Все чудово п.Романе!
 

п.Василь, видно що такий розклад Вас дістав!Беріть гроші з неї, якщо така нахаба!!!В нас дуже мало випадків, коли тамада без своєї АС. 

Мені здається,що трохи відійшли від теми.Питання не в професійності тамади,яких в багатьох випадках стали брати ,"щоб було не гірше ніж у ....когось там".Дійсно,оплата тамади ,якщо взяти  години її роботи,не менша ,ніж у музиканта.Тому,я "в душі завожусь" на прохання :"включіть мій мікрофончик",або "у вас є та чи інша пісня чи мелодія?".

Така ситуація буває в 8 випадках з 10.Обурююсь,але питання за плату з тамади,ще не вирішив. З повагою. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти