Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Шановний Роман ,а що ж ви то захвилювались- ви ж   не  без гАпарата.Тим більше, що і ви за амортизацію...

Правильно!

Найраще заставити тамаду тягати комплект апарату... а ще нехай привозять собі апарат усі артисти котрі будуть виступати навесіллі! а чого?  вони ж теж гроші заробляють! і немаленькі!

Понаставляємо повний зал апаратів і будемо ними мірятися - в кого крутіший! Краса неземна.

Тільки чогось так склалося -чим кращий музичний колектив - тим менше вони звертають увагу на "додаткові заробітки". Вам так бракує 10 долларів до гонорару? Чи вам шкода що люди біля вас заробляють?

Людина, котра тільки починає працювати - де ж вона візьме гроші на апарат.? Згадайте як ви починали, шановні панове. В кожного з вас був інструмент за 2 штуки баксів? Чи кожен з вас одразу на сто відсотків відчував публіку і знав що треба в певний момент заграти?

Спокійніше і толерантніше треба відноситись один до одного! Більше взаємоповаги! Тоді все буде гаразд! І весілля гарні, і молоді задоволені і роботи багато.

Бо якщо вже ми з вами з однієї сфери, будемо так один на одного - то що ж тоді говорити про нашу державу? Тоді навіщо взагалі щось говорити чи робити? Здамося старшому брату і по Україні....

п. Романе я підримую Ваш заклик до Спокою, Взаємоповаги і Толерантності - але, є одне АЛЕ!!!!  Хто залучився до обговорення цієї теми? Правильно - МУЗИКАНТИ. І бідні і багаті, модні і не модні - але музиканти. А з ведучи хто? Ніхто крім Вас. А хотілось би почути ще когось навідь " бідних жіночок". Я працював з ведучими вашого рівня ( і надіюсь ще буду) з великим задоволенням, але є ще нижчий рівень. І чому толерантнісь, і взаємоповага має бути якась однобока? Та зазвичай, прийшла ( йшов) тамада на банкет, перетер собі з молодими і господарами і починає керувати музикантами. Ви не обіжайтесь, але я теж " за колгосп, але не в нашому селі" !!!  

Свого часу я потрапив в тамадування завдяки чудовому музичному гурту, зараз вони називаються "Артманія", у складі Олега Баланка та Віталіка Перевозчікова. З ними тоді співала Олеся Киричук і Тамара Разумовська. В мене на той час нічого свого не було. Олег мені давав мікрофон зі шнуром на 10 метрів і казав коли йти працювати. І перші 20 баксів мені на радіомікрофон також він подарував. В мене досі є та MD дискета, де хлопці записали мені першу збірку з різними мелодіями від сіртакі до "Боже царя храни" )))). Тим людям я буду вдячний довіку. Вони мене на самому початку правильно навчили. Причому і халтури скидали і грошей за це взагалі не брали. Завдяки співпраці з цими людьми, я завжди в величезною повагою відношуся до музикантів. Може й через це з`явився на світ цей сайт - хотів зробити приємне і допомогти своїм друзям. Вони побачили в мені, на той час, людину котрій дуже потрібні були гроші годувати сім`ю. Бо був на грані збирання макулатури. Як би не вони...

Але нажаль таких одиниці, як музикантів, так і ведучих. Успіхів Вам п. Роман в любих напрямках роботи!!!!

Справа в тому(не знаю,як у кого),що мені потрапляли тамади,які не намагалися співпрацювати,а керувати! В тому і суть п.Романе Метельський,що Ви співпрацюєте з музикантами ,а не керуєте...

Бачите ,у  вас свого часу була крайня нужна в грошах   і музиканти чимось допомогли,а скільки є таких хлопаків, професіоналів  які мають велике бажання грати співати,але в кишені пусто (на хліб би хватало).   Який тамада їм допоможе?

Ніколи не рахую чужих заробітків,  тільки моя думка: відносно різних фінансових вкладень і заробітки мають бути відповідно...З масовим приходом тамадовства і введенням  його в ранг обовязкововості,  весілля стали сірими та якимось одноманітними-залишилась тільки одна назва,а "веселья" ніякого  ...Люди  втратили ініціативу- не хочуть   забавлятися, а  чекають на ту обовязкову занудну програму.  Тамадів мають бути одиниці   з ексклюзивною програмою і то  здебільшого  працювати  ad libitum.  В даний момент ( як починав самий відомий тамада-юморист в Україні) ваша  реальна такса  мала би бути ,здебільшого,  це -мішок картоплі.  Ради справедливості  , така ж картина і серед нас музикантів - процентам 50-ти хіба ,що дискотеки крутити

Стосовно того, що весілля зіпсували тамади - не погоджуся. Колись на Україні були старости - вони вміли "бавити" гостей. Зараз, нажаль, дуже рідко трапляються такі старости, переважна більшість навіть тоста бояться сказати - не те щоб бавити. І цю нішу заповнили тамади. А ще зараз гості йдуть на весілля - щоб їх бавили, а не щоб бавитися. І цю вину можна покалсти не на тамаді - а на прогрес. Бо колись музика була не така доступна і як тільки вона починала звучати - гості одразу починали танцювати. Зараз музика всюди - від дискотек до інтрнету та смартфонів і її наявністю важко здивувати. А засилля різних шоу на ТБ розлінило гостей - вони зараз тільки й чекають щоб їх бавили. Це моє бачення ситуації.

Стосовно допомоги молодим талантам - то ж стараюся чим можу)))) Побачимо їх на фіналі конкурсу в кінці року у Львові. Плюс радіо думаю до того часу вже теж буде. То ж давате рухатися разом.

Як відомо - під лежачого лабуха коньяк не тече.

О, думка п.Романа про доступність музики мені дуже сподобалась!!! Таки так. Вже вибачайте що тягну в те "колись", але ... так і було... кілька переших нот і всі до танцю. Тепер нажальне вже далеко не так. Позамунулого року грали весілля, то був шокований - ніц гостей не зачіпало. Вже самі не знають що хочуть. Але це наша робота і ми повинні мати "ключик" до публічності. Згідний з Миколою, бо є багато тамадів-ведучих які "під кальку" провадять імпрезу. Беруть приклад з нас - музикантів. Ми теж тепер співаємо під одні і ті ж фонограми. Думаю коли б пан Метельський організував замість порталу з мінусами портал зі сценаріями ведення забав, то відгуки були б такі самі позитивні і всі в екстазі не могли б натішитись що добре що тепер є такий портал де все є і можна скачати і завтра ставати до роботи при веденні імпрез. Може це і чорний гумор в переддень свят, але десь так є. Всі хочуть всього готового. Були, є і будуть музиканти які мають пристойні інструменти і обладнання, а є і інша категорія, котрі працюють "на дровах". Це ж стосується ведучих. Особисто не чув щоб хто крім п.Метельського залучав свого звукооператора. А це ж ніби і потрібно. Навіть не ніби, а дійсно таки так. Слідкувати щоб не було фідбеків, бо працюється ПЕРЕД акустикою. Ввімкнути потрібні фонограми при проведенні ігор і конкурсів. І без образи пане Романе, але не повинні музиканти бути за просто "так" звукооператораторами, бо досить часто при першому "свисті" з колонок в мікрофон лунає невдоволена репліка ведучого: "Хлопці, що це в в вас там?". То про яку паритетну загальну справу може йти мова? Щож до "платити-не платити?", це в кожному випадку індивідуально. Кілька років тому в "Озерному краї" в великому залі працювали з ведучою Ляною, то й мови не було щоб вона тягала по всьому залі свою апаратуру. Де столи, там користувалась своєю, де забави з танцюючими гостями, то в нашу. Поламалась в неї MDдека, то запропонував, що підіграєм замість фонограм. Це нормальне явище співпраці і не про це ведеться мова. Йдеться про тих ведучих які заробляють, а стратитись на звукопідсилювальне обладнання і немають нінайменшої гадки. Нажаль таких немало.

В будьякый справі э Люди (профі) а є і свині ( делетанти) З людьми працюється  цікаво і продуктивно , буває так що і нехочеться розходитись ,а із свиньми  доводиться поступати по свиньськи ( вибачте за каламбур) ,незалежно якою справою ти займаєшся...

  Як на мене єдиний вихід з ситуації то наперед домовлятись музикам і тамаді , хто  що має робити і то бажано за присутності замовника, тоді всіх гострих питань які зазвичай бувають можна буде уникнути

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти