Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Все вірно, пане Романе. І Ви теж приїзджаєте зі своїм апаратом і ні від кого не залежні. І в кінці роботи змотаєтесь і поїдете з високо піднятою головою. То чому з Вас не візьмуть всі поважаючі себе тамади приклад? То музикант мусить мати інструмент і апарат, бо він музикант. А тамада? З чим  тамада приїхав на імпрезу?

Від початку свого єства, тамади запозиціонували себе господарями забави, а музиканти...як виконавча гілка... грубо кажучи підсобна сила... гарнір до головного блюда (можливо не всі, але більшість). Тому і "виїзджають" на них. І якщо щось не те на забаві, то хто, як правило винен...?  Правльно...  Музиканти. Перепрошую, можливо перебільшую.

Хоча зазначу, що музиканти - народ мирний і про все можна з ними домовитись. Добре слово відіграє ключову роль.

Вітьок!  Респект і уважуха!!!

П. Василь! Доля просто Вас зводила з непрофесійними тамадами!  І внашій окрузі є такі, але то рідко... Поважаючий себе ведучий і професійний - завжди знайде правильний коипроміс!  Скажу за Романа Метельського - неодноразово працювали з ним разом, і враження в мене склададолся - що я був на забаві за гостя , а не на роботі за музиканта!   Ба, до того всього, що у нього є комплект апаратури, так він з собою бере звукорежисера, який знає коли і де включити той - чи чнший трек, підбивку і т д...

От і добре. То ж нехай всі тамади візьмуть приклад з пана Метельського і тема закрита. А якщо зал не дозволяє на такі умови (розміщення додаткової апаратури) то, як я писав вище, з музикантами завжди можна домовитись. На яких умовах буде ця домовленість, це вже вирішує кожен індивідуально. Чи за дякую, чи за знайомство і товариство, чи за сто грам випиті разом, чи за якісь певні кошти, чи за просто так... і т. д. і т. п... а найчастіше - це за красиві очка тамади, якщо це жінка.

Шановні пані і панове! А як вам подобається така ситуація, яка досить часто зустрічається. Тамада відчуває, що потрібно зробити перерву в танцях (більшість гостей вже втомились), пропонує музикам трошки відпочити, пропонує на своєму носієві необхідні фонограми для конкурсів..... Але музикантів "не пробити", бо вони на той момент  не можуть"відмовити" настирливим хлопцям, які вишикувались в черзі і пропонують їм за певну плату (10-20 грн.) виконувати ті твори, які їм, а не нареченим і їх батькам потрібні.... От так серед весілля можна навіть почути "Владимирский централ" і ще різну непотріб....... І тоді таким горе-музикантам пофіг весілля, наречені....Десять замовлень по 20 грн. - от і "крутому" музиканту 200 грн + до гонорару.... В такому випадку тамада дійсно "заважає" музикантам.......Плату і з неї потрібно брати ..... Жарт....

І ще до теми.... Про свівочих тамадів.... Десь на форумі вже писав хтось,що йому тамада заважає, бо щиро і  від душі і в тему весілля хоче подарувати нареченим гарну пісню у своєму виконанні. Приємний тембр голосу і довершені вокальні дані під власні майже студійні фонограми   - все це  страхіття для горе-музикантів, в яких до середини весілля голос кудись пропадає і не завжди в ноти вдається втрапити...... Я свою партнерку відмовляю в такому разі співати взагалі, щоб не ставити у скрутне становище таких музикантів..... Гості ж відчувають тоді різницю у вокальних даних тамади і музикантів і роблять відповідні висновки...

А в більшості випадків з музикантами легко можна знайти порозуміння і по завершенні весілля розійтись як хороші друзі з відчуттям того, що в творчій співпраці і взаємодопомозі вдалося нареченим і їх гостям створити гарне і незабутнє свято...

Якщо замовлення пісні є вітанням для молодят, однозначно його необхідно виконати. Якщо велика черга... збільшити таксу...  А стосовно співу тамади, то були такі, що співали і ми не забороняли, але на фоні  нашої солістки, вони виглядали блідно (маю на увазі вокальні дані).  Але що порадиш, якщо це, можливо, входить в програму тамади і це її так звана фішка. То нехай працює, але перед тим зважить, чи варто "палитись"...

Перепрошую... Згадав. Було одне весілля, де тамада справді дуже круто заспівала. Не пам'ятаю ні її імені ні прізвища. Знаю лише, що вона десь з Тернопільщини.Довге кучеряве волосся. Нам було дійсно приємно, бо справді було що послухати. Отримали море задоволення. Та це  було лише один раз за 24 роки моєї лаби по халтурах.

Метельський придумав хороший сайт ,  а ми придумали тему  - ''брати чи не брати щось там з тамади'' ( замість підтримати сайт фінансово).   І Метельський ще й за всіх оправдовується... .   Щось ми  ''тут''  не ''те'' обговорюєм ... .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти