Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Друзі не сваріться!!!! Тамада переважно зараз " запакований" .Комбік, радіомікрофони, фанери і т. д... Ну і бере він значно більше, можливо як музиканти ( не все, але він один, максимум два), ну то таке.... Єдине, що ми просим такого тамаду, що не дуже мішав нам, а ми йому., переважно все рішається мирно за першою чаркою. Друге є ситуації, що за браком коштів тамадує хтось з родини ( переважно дісно вчитилички, або культурники ) ну як тут не допогти, чи брати з не ї гроші. Та як що це все проходить нормально і родина і гості залишаються задоволенними, то музикинтам від тамади такий " споживчий кошик " запакують, що ні заякі гроші не купиш.  Але, якщо тамада, найманий і "голий як пупец"  і ще чимось не задоволенний (  на ) , то його треба ставити на місце тільки грішми.... Бо всім не поясниш, про вартість мікрофону, фон і спорчений настрій..

Щось не можу стриматись і мушу відповісти п.Метельському. Так, п.Романе, ви "винні" що берете гонорар вищий ніж музиканти. Бо працюєте з авторською програмою, не під чужу  "фонограму". Замовник знає наперед що Ваші послуги відрізняються, часто кардинально в кращу сторону від програм інших ведучих. Ви "винні" тим що не зупиняєтесь і постійно працюєте над оновленням, зміною і вдосконаленням своєї програми. А те що музиканти беруть нижчі гонорари, то я б демпінгом аж ніяк не назвав. Це банальне бажання за рахунок нижчої ціни "хапнути" роботу. Може їхня робота і стільки вартує, панове? Ну не вдалося за 400$ на двох, то пішли "тихенько" й за 200-250$ відпрацювали. Теж гроші. Хто мені обгрунтує цифру гонорару за спів під чужу фонограму? Тому що так домовилися між собою музиканти? Знаю один львівський колектив, де підхід конкретний: приходите (1 раз!!!), ми вам все розказуємо, показуємо демо, ви нас слухаєте, ми називаємо ціну. Влаштовує, чи ні, говорите відразу. (Ви п.Романе теж знаєте про кого йде мова). Може не в тему топіка, але висловлю своє припущення що ціни на послуги музики і надалі будуть падати, подобається комусь це чи ні. Пропозиція перевищує попит і тут будь-які засоби тут безсилі. Потрібно виходити на такий рівень щоб замовник хотів тільки вас, тоді і ні з ким про "тримання ціни" не треба буде домовлятися. Я хочу вийти на такий рівень. А ви? (Це звісно не до п.Романа, бо він давно на такому рівні перебуває завдячуючи копіткій і наполегливій праці).  По 2-му пункту... Тут мова йде про те що мало не за правило йде те, що музиканти "зобов'язані" надати технічне забезпечення ведучим. З якої рації? Помогти - так, а за "просто так" підсилювати чийсь голос? Згідний, є робота деколи на 2 зали і тамаді інстальовувати 2 комплекти, може й не варто. Тому тут повинна бути солідарність і про якусь фінансову компенсацію і мови не може бути. IMHO. А те що попадають аматори з тамадуванні, чи відео-фото послуг, то вини музик нема. Буває і навиворіт, що фотограф в шоці від обраної "капели". Селяві. 

Панове нарахунок тамадів недорослі , недорослів в нашій крані хватає в будьякій справі , тому то і назувають нашу неньку Вітчизну країною третього світу , чи не так?І музик недорослів в нас також хватає .....Я вже Хвала БОГу 12 років маю стажу весільного музики і ще себе "музикою дорослю" нерахую , незнаю чому так ,але ще ніразу своєю роботою задоволений небув.

Ну а нарахунок ціни ,тут все просто ,п. Ігор все вірно сказав, нетреба нінакого нарікати хто скільки бере, давайте починати з себе , ми самі винні що такі ціни , тому що багато недорослів, тому що домовитись неможем , а може і тому що нема за що платити....

Я перестав рахувати чужі гроші після того, як ми відіграли козирне весілля за яке нам заплатили 600 у.о. (грали удвох), бо так домовились, а на салют викинули 1500 у. Тому не важливо скільки платять тамаді, кухаркам, офіціянтам, а важливо те як ти працюєш, бо домовився, бо побіцяв.

А що до тамади, то я люблю тримати їх під контролем (основну массу), звичайно трапляються справжні профі, з якими забава проходить суперово.

І ще одне - ми організовуємо свято для молодят, і це свято у них буде тільки один раз(в основному), тому ми не маємо морального права його зіпсути! І коли у процессі нас щось не влаштовує, доводиться нарікати тільки на самого себе, як правило це не повне обумовлення з замовником своїх обов"язків. 

Напевне й я "вставлю свої 5 копійок"......

Моя думка - ОДНОЗНАЧНО БРАТИ КОШТИ, якщо тамада професійний і працює за гроші , а не знайомі, родичі.....  !!!!!

Кожен музикант старається "вкластись" в апаратуру, дуже часто досить дорогих світових брендів це - якість звучання, комфорт роботи, естетичний вигляд команди. Відповідно вклавши купу грошей він чуть не "молиться" на свій апарат. Я, наприклад, не розумію, чому то й же, тамада не може купити для роботи собі простенький звуковий комплект ? При теперішніх цінах на "китай" цей комплект відіб"є буквально за 2-3 роботи. Чому той же самий музикант повинен вкладати в НЕОБХІДНЕ для його роботи обладнання гроші, брати кредити, "залазити" в борги, а тамада - НІ ?????

Це те саме , що підійти до таксиста з своїми правами та бензиною і сказати "Брате, я тут собі  з"їзджу на Сихів, на твоїй машині, ти і так стоїш ......."

Порівняння з таксистом дуже вдале!!!
 

Роман ви дуже чітко розставили акценти , а то тут розсусолюють:ай жалко бо гарна дівчина ,або знайомий тамадує...Кожен музикант має куди вкласти свої  гроші ,як не в апапат так в сімю,а так виходить що ми  тамаді полегшуєм життя.

Хотілось би дуже почути ,що вони думають  ,відносно  фінансових вкладень в нашу сторону...Га , дорогенькі ,тамадуючі хлопці і дівчИта  ...Може ми в ваші апарати трохи поспіваєм ?

В мій можете поспівати!!! Хоч сто разів! І навіть за безплатно! З вас особисто грошей не візьму!

Та шо ж вам всім той тамада так поперек горла став???

Ну, шановні, тамади, начувайтесь!!! Тепер або своя АС,(на крайній випадок рупор підійде) або "башляти" музикантам!!! Мені здається, що ведучим образливо читати такі репліки про НИХ, ніби всі ВОНИ тільки чекають як нажитись на халяву !!!!Це ж не так!Поважаюча себе тамада має звукопідсилення! Що на них, світ клином зійшовся! Було б то великою проблемою !!!!

   Дістали хлопця... Пане Метельський, не  Вашого рівня ведучі маються на увазі, виходячи з вищевказаного, а цьотка, котра з нашим PG58 то під колонки залізе, то, час від часу: "Хлопці, скрутіт ревер, (десь чула таке слово, а ми його і не підкручували), то пісню  "Біг пес через овес" оголосить, (Ой, а хлопці її, певно не вміют...) і тд. і тп... БРАТИ!  Причому, наперед!  З ПРОФЕСІОНАЛА грошей не візьмеш, він озброєний повністю, а з халявщика - БРАТИ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти