Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?
Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?

Я користуюся мінідиском, і про асуси навіть думати не хочу) Планую цього року придбати Сortex HDC-500, чи щось в тому роді, я тільки за професійні програвачі, ніякі асуси)) А щоб асус звучав, то треба купити зовнішню звукову плату, і все буде ок)

Roman Spivak, ..Згіднийі,І я про то, що твій корг буде звучати -дупа,як його не подавай в соусі чи маринаді

Ну мінідиском то добре. але не дуже зручно, та і для того щоб все звучало. то і весь апарат повинен бути підігнаним ідеально.

Я настільки звик до мінідиска, що мені дуже навіть зручно) та й апарат за останні роки вже підігнав до певного рівня.
 

А як, і які фонограми потрапляють до твого мінідиска. Саме головне- то першочерговий матеріал. 

Підтримую Романа Співака ! Звичайно при якості наших "вавок" наші "Пе - Ашки" взувають то всьо гі ..но ! Я з вами згоден Віталію "на чому писана фононграма " та як раз в основному зараз пишуть тими нещасними віртуальними звуками - які хіба можна використовувати як підклади! Скажу чесно що коли починаєш добавляти "желізо" ту саму "Пе - Ашку" то самі якіснші віртуальні звуки просто тухнуть на фоні "желізного" інструменту а на апараті то взагалі капец! Лажа! Ми зараз практикуєм писати повністю живі звуки , Бас, акордеон, гітара.(Ел.і акустика) І машинка або з па -50 або маю живі семпли з Тами, Ямахи,Людвігу! Для прикладу послухайте нашу - "Я піду в далекі гори (Сєрий і Бодя)". Звичайно мова йде про"лайф звук" Якщо денс то вже питання складніше! Але ми примудрялися писати живий бас на денс,транс, елекро, і обробивши його як слід - звучав просто клас! Що стосується моніторів - то кожному своє! Ми висвітлили цю тему мені здається не погано і користувач форуму зможе знайти альтернативу та яка йому потрібна! Особисто я за монітор!!! Переваги очевидні - Чуєш себе (Менше хрипниш , і чистіше співаєш) Не "давиш" на людей "волюмом" і частотами яких тобі коли стоїш за порталами - бракує! Але як кожному їх комутовати то вже справа індивідуальна. Хочу подякувати користувачам такі як : П. Віталік, П.Ігор Гарвас, П. Роман Співак та ін. !!!! За змістовну розмову і думку! Особисто я для себе теж зробив деякі корективи і не цураюся вчитися в розумних людей! З повагою до Вас Бедзю! PS . - користуюся при роботі зовнішною саунд картою "Lexicon" звучання мінідиску не програє!

Микола, я мабуть пагано зрозумів, що мій корг звучить як дупа, тоді знаєш, така собі гарна дорога дупа получається. Звичайно, ніякий самограй живяк не замінить, а вавки та мптришки той же живяк тим більше. 

Про що мова, ми порівнювали на студійних активних  "адамсах" звучання мінідиска та мого айфона, закинули однакові треки, айфон виявився кращим.

Використовую тільки якісні мр3, перед записом ставлю кілька плагінів, а саме еквалайзер і компресор, щоб всі фонограми звучали приблизно одинаково. На копмп'ютері стоїть звукова карта 24-бітна M-audio, з якої і посилаю сигнал на міні диск, пишу в реальному часі, бо так мені чогось більше подобається, ніж через цифровий вихід, може тому, що люблю з такими речами побавитися) І в кінцевому резільтаті все нормально звучить)

п. Бедзю, згідний, що жив'як, то є жив'як, але, як аранджувальник, мушу стати на захист віртуальних інструментів)
Повірте мені, що зараз є дуже багато крутих віртуальних інструментів, котрі є хорошою альтернативою живим інструментам, особливо тоді, коли прописати живий інструмент немає можливості.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти