Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?
Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?

На рахунок за "ідіота", то такі висновки я зробив з вашої інтонації) ну то таке, проїхали, це не важливо.

Щодо висвітлення теми, то на цьому форумі впринципі є кілька людей, які щось пишуть, інші тупо качають фанери, і за те, що поділилися думками, вдячний.

Щодо 1 кв. на сторону, то приходиться грати на різних площадках, деколи і  під відкритим небом, тому запас потужності повинен бути завжди.

Хоч і на весіллі, хоч де -це вже деталі вибору чи компресор, чи монітори ...

З цього почалося, а я коли відповідав, то мав на увазі, що компресор не тільки вирівнює звук, а при потребі і підсилює, що в принципі якоюсь мірою дозволяє себе почути більше. Що таке компресор, і як він працює, знаю, маю певне відношення до звукозапису. Просто я не хотів так категорично коментувати, як ви. Само собою зрозуміло, що ті речі між собою порівнювати не розумно.

Шановний користувач Віталік! Забув додати що аргументуюючи конкретну фразу :  "Хоча почати, мабуть, варто з компресора, дешевше, менше мороки в користуванні, і горло дерти не потрібно. Але це не завжди означає, що себе буде краще чути. "  Вводите користувача форуму в оману!  Ну купе він той компресор і що далі ?  Що йому то дасть і допоможе? Викинуті на вітер "БАБКИ"  :)) З повагою Бедзю! PS. Маю вже чималий досвід роботи на студії звукозапису (причому не з віртуальними приборами а з желізом!)  і в області "жив звуку " так само!

Прочитавши Ваш коментар мені стало все зрозуміло! Ви так як і я хочете ділитися знаннями!  ПОЗИТВНО! Класно! підтримую! Моя Вам ШАНА!!!!!

Монітор в весільно-кабацькому форматі  добрий до того моменту коли цікавить звук в залі. Звісно хто працює на одній "точці", то ще можна щось викомбінувати. Хто ж постійно по виїздах, то тут дуже великий компроміс. Або комфортна праця і незважати на звук в залі, або обходитись без них. В моменті роутингу, то префейдерний варіант відпадає коли рівень фонограми регулюється на лінійці мікшера, а не скажімо на ноуті/MD/медіаплеєрі. Це більше для живого виконання. Післяфейдерний відбір теж має своє вади, про які було зазначено колегою вище. Вискажу своє спостереження, яке мабудь не стосується учасників обговорення теми топіка, що ці всі пошуки чи то моніторів, чи компресорів, чи взагалі "чудо-мікрофонів/мікшерів/"реверів" іт.д. пов'язані з невмінням користуватись технікою. Чомусь в музикантів превалює переконання, що ось куплю я *** і проблеми всі відпадуть. Це все техніка і для її ефективного використання потрібні добрі знання. Правда їх ніхто особливо не прагне здобувати. Вигоду мають продавці проаудіобладнання і головний біль ті, хто нехоче зрозуміти що якісний звук потребує крім інвестицій ще й розуміння "що, як і чому".

п. Ігор, до ваших слів ще можу додати, що навіть сама крута апаратура не зробить ідеальним звучання мр3 фанери)

Хоч вдосконалюватися необхідно, як в техніці, так і в знанні і умінні користуватися тією технікою.

 

Бедзю Іванишин   назвавши  тільки два прилади ,просто так,наприклад ,які нам можуть допомогти в роботі-ви знаєте я вчасно зупинився...але ж я поставив кілька крапок???Чекаєм... Я розумію... ПОСТ -це не дуже добре, але коли людину ПРЕ ...то як?

А якщо серйозно, то кому потрібна  та фізика-нам більше лірику давай

Vitalik Лесів міркувати про доцільність того чи іншого приладу в нашій роботі ,і то з невеликим процентом достовірності,можна лише його ,грубо кажучи ,  ПО-ПРО-БУ-ВАВ-ШИ.Багато з них мають наркотичний вплив:раз присівши- не злізеш.Хто працював з компресором -без нього вже не може, хто з моніторами -теж відчуває без них ломку , хто з психо-акуст......стоп, стоп ,

стоп!!!

  а то зараз   нас знову чекає затяжний лікнеп

Віталік, для доброго відтворення аудіо треба починати з іншого формату. Але маю чомусь передчуття що переважній більшості користувачів порталу три літери WAV нічого не говорять.

Пане Гарвас і скільки файлів влізе в форматі "вав" на ваш асус !?  На мою думку не логічно на весіллі використовувати такі формати! Але повторюсь це всього лиш моя думка!

>>Пане Гарвас і скільки файлів влізе в форматі "вав" на ваш асус !?  На мою думку не логічно на весіллі використовувати такі формати! Але повторюсь це всього лиш моя думка!

Я скажу ще страшніші чотири букви: flac :))

http://ru.wikipedia.org/wiki/FLAC

http://ru.wikipedia.org/wiki/Monkey%27s_Audio

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти