Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?
Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?

Та ні, то побутові наушники, вони не придатні для моніторингу.

http://soundmaster.kiev.ua/shop/personalnye-monitory

Подивіться, щоб зрозуміти, про що йдеться.

Тут обговорювали: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=125394&highlight=%F3%F8%ED%EE%E9+%EC%EE%ED%E8%F2%EE%F0%E8%ED%E3  і тут: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=135881&highlight=%F3%F8%ED%EE%E9+%EC%EE%ED%E8%F2%EE%F0%E8%ED%E3  Та і на інших ресурсах були обговорення. Немаю зараз як шукати.

В бетонних,гудячих залах попробуйте стати на одній лінії з колонками.Ми завжди так робимо,але ше одну сторону чуть розвертаєм на себе,і ніяких проблем,добре чути всі параметри(бо з заду повний гул,скрутиш низ-спереду буде польське радіо)

В бетонних,гудячих залах попробуйте стати на одній лінії з колонками

 

Так, це правда, ми також стараємося так робити, але не завжди є така можливість і доводиться мурдуватися!

Виявився ще один нюанс) Якщо використовувати вушний моніторинг, ну нехай 6-9 годин роботи, і так регулярно, субота- неділя, а якщо хтось в кабаках працює, то і кожен день, то можна завдати непоправної шкоди своїм вухам)

Ну а у варіанті весілля, як на мене вдівати два наушники не розумно, а то  будеш "на своей волне":)) і гості можуть не зрозуміти)

А от  один наушник може бути корисним, треба якось спробувати)

Залишається тільки питання, чи варто викидати 1200-1500 доларів за три комплекти таких моніторних систем!?:)

 

В бетонних,гудячих залах попробуйте стати на одній лінії з колонками

Стараємся, але не завжди вдається уникнути фідбеку...

На рахунок бетонних залів та фідбеків допоможе DBX Driverack, а моніторити гурт з двох чоловік не бачу потреби, фанєри вже треба напам'ять знати!

Тут справа не в знанні, чи  незнанні фанери, а втому, щоб чути себе, і краще контролювати інтонаційну чистоту голосу.

Віталік,  це не в моніторингу справа. Є співаки які впевнено співають коли добре себе чують. Наприклад коли сам, то все добре, а коли в дуеті, чи в ансамблі, то людина невпевнена в своєму співі і це передається якщо не в стійкість інтонування, то в створення для неї внутрішнього дискомфорту. Повір, до моніторингу звикаєш і знову буде це саме. Це, без перебільшення, як ходити в окулярах від сонця. Треба бути впевненим при співі ось і все. Тут різні шляхи. Впевненість буває вроджена, а буває вироблена. Тут нема особливої трагедії. Хто зразу не чується впевненим, то потрібно завчати матеріал. ЗАУЧУВАТИ!. Це як у школі вірші діти вчать. Хто один раз прочитав і запам'ятав, а кому потрібно 10 разів прочитати. Порівняння може не досить схоже, але десь в тому кєрунку я бачу суть проблеми. Маю надію що доступно пояснив суть питання як я його бачу.

Особисто в мене проблем з інтонуванням як таких нема, хорова практика дала своє, ну, вже десь наприкінці весілля від втоми можу там десь не дотягнути, чи навпаки.  Розумію про що ви говорите, але до себе це віднести не можу, бо не зважаючи на вік, досвіду вже маю 8 років ) З яких  6 у хорі. А от за своїми колегами, котрі свого часу відповідної освіти не здобули і свій досвід здобували тільки на весіллях, помічаю, що коли чують себе добре, все нормально, а ні, то починаються інтонаційні проблеми. Тому і тему ту підняв, щоб для себе зрозуміти, чи хоч комусь той моніторинг в умовах весілля допоміг, але, так розумію, нема таких музикантів, котрі ним користуються).

Почнеться сезон, позичу у знайомого звукорежисера монітори, і спробую їх випрообувати в умовах весілля, хочеться перевірити на власному досвіді )

Коли недостатньо адекватне сприйняття у виконавця звукової палітри  на виході- він не може до кінця розкрити свій потенціал ,передати всі нюанси .

І смішно чути вислови деяких мастаків :а я можу...Так, що спочатку треба    попрацювати  в ЯКІСНИЙ монітор ,а тоді описати  свої відчуття. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти