Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?
Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?

п. Ігор, все правильно, але де ж тих фанер набрати в форматі wav?) Варіант переконвертувати мр3 у wav навряд чимось допоможе, якщо мр3 в низькому бітрейті, плюс ще якийсь умілець накрутив собі її еквалайзером, бо йому здається, що так звучати краще буде) Якби хтось виставляв оригінальні wav файли то так, було би круто) У мене є всого кілька wav фанер, і то ті, що робив сам)

п.Бедзю, в теперішні асуси можна втиснути всю фонотеку цього сайту у форматі wav. А якщо не поміститься щось, то існують флешки, портативні жорсткі диски, і подібні гаджети)

Пане Іванишин, в мій "АСУС" поміститься зо триста вавок. Цього мабудь достатньо для проведення весілля.  Та і в своєму повідомленні я і не згадував нічого про весілля. Я вів мову лише про якісне відтворення аудіо. А з логікою ... це таке. Я думаю що багато хто не бачить логіки в використанні на весіллі інструментів якими користується ваш напарник, але ні Сєрий, ні я, ні Ви (я так гадаю) так не вважаємо.

Віталік, а от щодо виставляння фонограм в WAV-і... Та остатньо нічого нового не з'являється взагалі в вільному обігу. (Може я не слідкую, бо таки так є. Мене фонограми вже давно не цікавлять). Все! "Лавочка прікрілась!". Продюсерам і виконавцям нема сенсу їх вкидати в вільне безкоштовне використання. Ще колись коли пісень було мало, то так, помогали вільнодоступні фонограми розкручуватись. А тепер не дуже, бо сама пісня не вказує на виконавця. ЇХ БАГАТО (виконавців)!!! Маю відчуття що скоро настане криза "караочного" жанру. Якщо я помиляюсь, то посперечаймось. Соррі за оф топ, бо тема такой про монітори.

Скажіть тільки чесно ви сильно відчуваєте різницю на вухо між ВАВ і мп3 в 320 біт рейт  Тим більше в "КІЛОВАТНИХ МОНІТОРАХ"?! ! Дорогі друзі! Як на мене це є сама найменша проблема яка стосується звуку! Відчуття різниці можна почути в хороших мастеренгових навушниках типу  AKG Baerdunamic  і то коли порівнювати обидва файли!!! До чого то все !  

п.Бедзю, якраз на якісному апараті дуже відчутна різниця між мр3 і wav. більшість мр3 звучать плоско, а от wav-ки, що називається "дихають" і звучать глибоко і широко.

п. Ігор, ну якщо чесно, то останнім часом і не з"явилося жодної такої пісні, котру хотілось би заспівати. Останній український хіт був "Я че кохам", з перших акордів якого заводилися гості. А на рахунок кризи "караочного жанру", то не думаю, бо то все нове, що зараз появляється, то воно як появляється, так і забувається швидко. На щастя є золотий фонд хітів, які залишилися з 70-90 років, то те і бедемо співати) Або, будемо самі робити аранджування, поки що віртуальних інструментів і плагінів в неті не бракує)

Бедзю Іванишин А  чим створена ваша вейвка?  
В різних інструментів різна "плотність".Можливо ви тому не відчуваєте різниці. 

WAV ж не може зобовязати неважний інструмент зазвучати " убойно"
 
 

Ну якщо вейвка переконвертована з мр3, то звичайно, що різниці не відчуєте)

Вевка, мптришка, та дупа то всьо, хлопці. Навіть мій корг краще за фанеру звучить, для прикладу порівнював з "детством", а от коли вже корг запишу через звукач у кубейсі, то вже зовсім не те звучання. Що до моніторів, то я панове насамперед при виїздному, та щей дворянському весіллі тільки за мобільність. Звичайно, монітори то супер, бо частенько виступаю у концертах і звик до того діла, іноді дозволяю собі взяти монітори, але без звукооператора важкувато.

та нє) wav таки краще корга) хоч ясно, що залежить від того, що за композиція))
якщо PSR-ку у wav записали, то навряд щось хороше звучати буде) а якщо якісна фонограма зі студійним мастерингом, то різницю відчутно)

Звичайно, але тоді і програвач потрібен фірмовий, щось потипу алесіса. А якщо ви вавку та у Асус, без хорошого звукача, а на його інтегрованій звуковій платі, то буде дупка. Ось я працював з Асусом та Самсунгом і Асером та інш. ноутбуками, то їхні встроєні звукові карти-повна кака, і те який вони видають звук-теж повна кака. Я використовував звукач з ними пресонус інспаер, досить непогано було. Та нарешті, я собі придбав Мак бук про, і до мене прийшов спокій, ніяких тобі шипів, фонів та скрипів, глюків і усякого лайна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти