Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?
Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?

не зрозуміло, кому адресоване повідомлення, тому і суть не зрозуміла....

Адресоване для всіх...велосипед вже давно придуманий -люди з видатним творчим потенціалом використовують МО-НІ-ТО-РИ.

В українському варіанті трошки по іншому звучить "Люди з немалим ФІНАНСОВИМ потенціалом використовують МО_НІ_ТО_РИ!!!"

Хоча ви праві, жоден професійний коцерт без моніторів не обходиться, хоча різниця між звичайним весіллям і концертом не маленька) Тому і полеміка відповідна.

Неможу похваоитись видатним звукорежисерським досвідом, але мені здається цілком логічним те що чим краще ви чуєте музику тим краще ви будете співати і грати , і тим комфортніше ви себе будете почувати при роботі.

Дописи на форумі переважно роблять ті : в яких є бажання вдосконалюватись як творчо так і технічно (в плані апарату),хоча є процент,які пишуть для самозадоволення  свого  Эго і возвеличення на  загальному фоні. 

Хоч і на весіллі, хоч де -це вже деталі вибору чи компресор, чи монітори ...По можливості-все для того, щоб було краще,якщо звичайно не перемагає жлобство.

Як на мене, трохи не правильно робити вибір між компресором і моніторами. Хоча почати, мабуть, варто з компресора, дешевше, менше мороки в користуванні, і горло дерти не потрібно. Але це не завжди означає, що себе буде краще чути.
 

Ц е сказано наприклад, а першочерговість  чим йому зараз отоваритись- кожен вибирає  по ситуації

Шановні користувачі! Ви в принципі знаєте що то за прибор - Компресор!?? І в яких умовах і цілях його використовують!??  Як можна проводити паралелі між компресором і моніторами!!?? Це те саме як між "фірою" і "тачкою" :)) Трошки проллю світло на "компрессор" Компресор - це прибор динамічної обробки звуку. використовується на студіях звукозапису а також при роботі із "живим звуком", для вирівнювання динамічного діапазону вокалу та муз.  інтрументів (першочергшово Бас і Вел барабан) . Це дуже короткий опис цього прибора ! В деталі влазити не буду як що когось зацікавить можу додатково розказати і принцип роботи і додаткові опції. А що стосуєтся моніторингу тут є декілька варіантів! Є в пультах такі реежими подачі монвторного сигналу як "пост" фейдер і "пре" фейдер. Розяснюю - пост фейдер (після фейдера(волюмного повзунка)) сигнал в моніторі буде такий самий як на виході в порталах! Зручно а можна зловити "фідбек". Пре фейдер (перед фейдером) сигнал бути йти незалежно від фейдера(лінійний сигнал).  Як для мене самий нормальний моніторинг (підходить для будь яких преміщень) це просто кидаєте з блка ще 2-і колонки (або 1 - у) І маєте реальний моніторинг той шо в порталах(Колонках). Ми самі з нашим гуртом так працюєм дуже зручно! Головне не зловживати волюмом! і вам приємно і люди можуть танцювати, бавитися і РОЗМОВЛЯТИ!!! Чого останньго домогтися просто неможливо при НАШОМУ відношенні до звуку! Чим голосніше тим ліпше! :) при розставлянніі апарату уникайте "стоячих хвиль" особливо на низах і не зловживайте реверберацією!  СКАЖУ ПРО НАВУШНИКИ - КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ!!!!!! Люди добрі це можуть позволтити собі ті люди які грають один концетрт 2 години і кода! А в нашому випадку такої"лафи нема!!!  :)) Знайомий розповідав що були навіть летальні випадки коли люди зходили з розуму, і помирали від дії навушників !!!! Так що задумайтеся!!!

Про паралель між компресором і монітором нічого вам не скажу, бо не я її проводив.

В таких поняттях слава богу розбираюся. І не треба так висловлювати думку, ніби ви крутий профі, а всі інші ідіоти, це трошки не так.

Про "пост" фейдер і "пре" фейдер знаю, але тут є але!

Почнемо з того, що якщо вішати різні АС на один мікшер, то нереально ними управляти, бо вони всеодно будуть по-різному звучати. (це стосовно пост-фейдера)

А якщо я оберну на себе ще дві кіловатні колонки, то ніякого позитивного ефекту також не доб"юся, напевно тому і існує пре-фейдер, як ви говорите, хоча, якщо говорити про монітори, то там все трошки складніше, ніж просто фейдером покрутити.

Шановний користувачу Віталік! Ні Вас ні будь кого іншого я ніколи не мав іне буду виставляти я к Ви цитуєте: "За ідіота"  З повагою ставлюся до всіх своїх земляків і не тільки! Моя мета просто поділитися своїми знаннами і тільки! Що знаю то розказую щоб помогти людям (а не замовчую) егоїзмом не займаюсь! До речі ніхто  не висвітлив тієї теми ? Правда!? Хоч може дехто і знав!!!  PS. Не можу зрозуміти звісно нашо Вам стільки звуку !  1 кв на сторону!? (але то таке кожному своє, Вас не осуджую тому що не знаю де і в яких умовах працюєте Ви). До речі про паралелі - "Хоча почати, мабуть, варто з компресора, дешевше, менше мороки в користуванні, і горло дерти не потрібно. Але це не завжди означає, що себе буде краще чути." -   До чого це!? Так що ліпше співати в "трубу" !? Так точно горло зірвеш! І хіба динамічне звуження сигналу поможе Вам себе ліпше чути!? Дивно!?? Хіба може я Вас не зрозумів розясніть докладніше Вашу цитату. З повагою Бедзю!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти