Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?
Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

Зимна горілонька п'ється компотом

Душу вона зігріває твою

Але якщо це заважає роботі

Кидай її нафіг, роботу свою

Друзі!!!! Це ж майже як афоризм по М. Островському: "Жизнь надо прожить так, чоб......... было стидно рассказать внукам - но приятно вспомнить!!!" 

Жити треба так, аби не боятись продати свого папугу найбільшій пліткарці міста (с) Юліан Тувім

"Все может быть,все может статься,В пути телега   телега поломаться,Жених невесту разлюбить,Но бросить пить?-Не может быть!!!"
 

Вино запрещено, но есть четыре "но":
Смотря кто, с кем, когда и в меру ль пьет вино.
При соблюдении сих четырех условий
Всем здравомыслящим вино разрешено.

                                                                         Омар Хайям

Для розрядки обстановки в темі ще кілька афоризмів:

"Алкоголь допомагає нам перевести душевний біль у головний."

"Наполегливий пошук істини приводить до тяжкого похмілля."

"Є три речі, на які страшно дивитися з ранку після пиятики - обличчя, гаманець та перелік вихідних дзвінків на телефоні."

"Мій друг любить каву, я віддаю перевагу чаю, тому, коли ми зустрічаємося, то п'ємо горілку."

"Реалістові не важливо, наскільки порожня або повна склянка, важливо, скільки залишилося пляшок."

"Цікаво, а пити горілку опівночі, вважається після роботи чи до?"

"Ще 50 грам інвестицій і я нерухомість."

"Якщо випити ввечері - пропадає ранок. Якщо не випити - пропадає вечір."


 

Так що, як видно, тут всі люди знаючі, з досвідом! А то відразу - ні-ні, ні краплі, робота

Здається, що ця тема переходить в інше русло.Ех,якби зібрати гроші,що я пропив за своє життя -то тепер на ті гроші можна було б стільки горілки купити...

Ех,якби зібрати гроші,що я пропив за своє життя...

У моїх музикантів є традиція, в кожному селі, чи місті, де ведуть молодят до шлюбу, випити в магазині 50 гр. за здоров"я молодят))

То порахували, що в рік пропивають в середньому 2000-2500 грн таким макаром)))
За ті гроші можна не поганий мікрофон купити до прикладу!


Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти