Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?
Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

А то й гірше, скаже, ставай буквою "зю":)

Ні ...,ну якщо в процесі нажив радикуліт  чи були тотальні ампутації -ти вже фізично не зможеш стати в  позу ЗЮ

Прошу не вважати мене аморальним типом, я хороший господар, будую дім, виховую донечку, але тема скочується до того, що всі ані -ні- ні, бо то є робота, майже як токар-фрезеровщик. Якось у нашому кущі по іншому. Може ми ще не доросли. І слава Богу. Зате у нас з ноутбуками не грають

Ігорко ти файний Кунак!!!! Поважаю тих людей які є господарами! Сам такий, правда дім мені поміг збудувати мій покійний тато!!!  Тілько не забудь за дерево!

Ігор,  мова не про повну стерильність або про те , як вірно тре чекати дівчину з війська...тю заговорився...ну ти зрозумів.А в нас ,як і в вас( в тому плані). Чекай,чекай ...в нас тоже по пєтеро колись грало

Цікава тема!  На рахунок "тьоті КІРИ" -  всі молоді музиканти експрементують, щоб не комплесувати, і скажу вам чесно де кому получається ( кірний краще грає як тверезий), але то одиниці і не НА ДОВГО!!!

Потім треба йти до хірурга і просити, щоб викинув "два ребра і пів легенів - щоб печінка влізла". Я сам через кір після армії за 10 р весільної роспусти набрав лишніх 30 кг. і  ПІ.....СЄЦЬ!!! - дихалка не та, до походу стаєш не здібним, а грати ще хочеться. Спинився с кіром, на початкову форму не вийшов, але і задні не пасу.  А на рахунок " кордів" - то кльово як великий колектив! Не так замітна відсутність музикантів ( якщо по одному),а нам на трьох так не получається - або всі, або ніхто ( переважно ніхто). P.S.  Правду пишуть і п. І. Гарвас і п. В. Яворський - але в першого є ще перспектива, а в другого все ніби в останній раз. Побережіть себе Ви ще потрібні!!!! 

Привіт Всім! Веселих і регулярних забав!!!!!

Не збираюсь учити людей.Я також є грішний.І дійсно,в кого ,як виходить.Просто взяв собі за правило-не вживати на весіллі,бо,зараза,розслабляє,а хочеться бути енергійним!Хочеться нормально відіграти,а в молодості було все...Підкреслюю,кому як "єто дєло" -можна і випити,як нормально йде,бо дійсно не треба із себе корчити"нєдотрогу",бо всі ми музиканти.Тобто,кому як,то ж не почну нравоучати людей "Ні в якому разі!".Якщо йде-і голова,руки впорядку,то чому б ні.Кажу,що мене розслабляє,тому не вживаю на весіллі.Добрих Вам весіль!
 

Якщо горілка починає мішати роботі, то треба кидати ту... роботу! :)

> Якщо горілка починає мішати роботі, то треба кидати ту... роботу! :)

 

Супер!

Дякую Пане Ігор, нагадали-сте вершик в Москві колись почутий:

Водка холодная пьётся приятно,

Душу она согревает твою!

Но, если водка мешает работе, -

Брось её на-фиг, работу свою!

З дозволу, пропоную конкурс на кращий переклад. Приз - загальний респект.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти