Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?
Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

Якщо серйозно по темі, часто доводиться зустрічати музикантів, які не просто "не п'ють", а "вже не п'ють". Особливо шкода й тих музикантів, які не визначились з пріоритетами і "вже не грають, а п'ють", або й взагалі... Хоча мабуть спиваються не лише на весіллях.

Професія весільного музиканта має якийсь романтичний ореол, але дуже часто це вважається діагнозом. Як сказала одна жінка, "ти Юрчику музикант? Мій зять теж, ми його вже який рік просим завязати":(

так такі жарти то як феєрверк в кімнаті ніколи незнає куди полетить:)))якось після танцю 7:40 по традиції дами що залишись в колі пішли нас обціловувати в авангарді яшла пані добре "поддата" поцілувала мене в щочку а брата в чоло на шо він не "думая о послєдствіях"  ляпнув "а шо ви мене як мерця цілуєте"на шо вона відповіла"ти шо  думаєш я не знаю як тепер сі цілуют" міцно вхопила його зо голову і облизала всьой втвар,брат від "удовольствія" аж позеленів і до гостей на тому весіллі він більше слова не промовив хоч за звичай функцію тамади він в нас тягнув:)))язик мій ворог мій панове:)))

Все добе в міру)
На рахунок алкоголю, то у нас з тим проблем нема, За вісім років спільної роботи, у нашому колективі ще ніхто під час роботи не напився)
Мої хлопці можуть собі дозволити більше вже після того, як змотаєм апаратуру, а водій ще не приїхав, і то, це виражається швидше в різкому піднятті настрою, ніж в будь-яких інших проявах алкогольного сп"яніння)

А на рахунок музикантів, котрі спиваються, то на мою думку тут роль відіграє не скільки спицифіка професії, скільки сама людина)
Людина або вміє пити, або ні) А чи музикант вона, чи муляр-штукатур, різниці, як на мене, в цьому питанні нема)

Старий анегдот:   Мама дорікає синові, котрий напередодні перепив:  " Синочку, ну і скільки ж тобі повторювати. горілка то є для мудрих людей, ну а ти синцю  не пий!"                    PS  Так що, якщо є мозги, то сама людина вирішить пити чи не пити, і якщо пити то скільки.   Згадуючи молоді роки, коли грали  ще всі  з барабанами, то "гатили, як партизани окупантів" , таких бригад щоб не пили зовзім, то я й не знаю, але й музика була...

Питання алкоголю та дівчат, для чого це все? Якщо допомогає роботі, то наздоров"я, якщо ні  "а у більшості випадків ні"  то краще відмовитися від того "блаженства".

 

Кожна культура має забобони. І просунутий європеєць, і абориген з племені туарегів вірять у чудесну силу талісманів і побоюються лихого ока. Деякі прикмети у жителів різних країн схожі: підкова - знак удачі, число 13 - “чортова дюжина”, розбилося дзеркало - чекай біди. Але буває, що одна і та ж ознака має зовсім протилежний зміст.

Музикантам в день концерту потрібно обов'язково встати з правої ноги. Також вважається, що перед концертом не можна прибирати ліжко. Це одна з найпоширеніших забобон серед диригентів та оперних співаків.
Рветься струна - погана прикмета.
У театрі, якщо текст п'єси (або ролі) падає на підлогу, актор повинен обов'язково на нього сісти і з ним піднятися. Якщо цього не зробити, то не вдасться зіграти роль.
 Жінка в весільній капелі - до розвалу (до потопу).

З своєї практики - якщо хлопці музиканти перед весіллям серйозні, зібрані весілля проходило вдало....якщо перед погрузкою апаратури жарти, сміх ---- не раз щось забули а вертатися кілометрів 50-100, або щось згорить або попадеться вуйцьо-достоєвський....-)

Відносно алкоголю, як казав один чоловік - чиста та прозора все життя скаламутила....-) веселого настрою, завдатків та міцного здоров"я.

З повагою до колег музикантів Василь.

Мені сподобався анекдот Віктора Крутея. Якщо можеш пий  не можеш не пий.

А я люблю...  І дівчат, і горілку. Особливо дівчат після горілки На весіллі п'ємо, і то п'ємо багато, тому, що з гостями треба розмовляти на одній мові. У нас музика, що не п'є асоціюється з солдатом, що не вміє стріляти. У нас не п'є тільки скрипаль, і коли його питають, чи він часом не бабтист, він завжди відповідає - так,  він той бабтист, що БАБ ТИСНЕ. Тож пиймо брати, бо випити то - по козацьки!

О-о-о !!!....  Є таки  бійці в СПЕЦНАЗІ   !!!!

з гостями треба розмовляти на одній мові

Мудро сказано !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти