Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?
Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

Особисто я ставлюся з осудом і презирством до тих людей які вживають спиртне на роботі! Або як кажуть "Халтурі" Ото прийнявши Одну, другу чарчину і тд. - починається якраз не робота а "халтура"!!!!

Як можна пити на роботі особисто для мене це - неприпустимо!!! Як що ти кльовий "лабух" і ведучий тобі все рівно на якій мові розмовляти з гостями ! Мій напарник і кум Сєрий мав практику "вести" весілля на польській , англійській мовах! Друзі і справа тут не в "оковитій"  в мізгах! Невже ви думаєте що всі люди на забавах (весіллях) а це інколи 100 -200 чол - всі тупі,сліпі і безграмотні!?? Аце ж Ваш рейтинг !! Про які завдатки потім може йти мова!? Дехто жаліється "халтур нема" - а їх і не буде! Бо починати треба (помимо професійності) ще і з відношення до самої роботи ! До тих людей які довірили Вам працювати на їхній забаві (якщо весілля) то один раз на життя! Хто ми такі є щоб це псувати!!! Шановні минули вже ті часи що : " Слава Богу що приїхали " а вже в якому стані то фігня! Зараз конкуренція росте і треба міняти стереотипи! Шановні колеги всіх поважаю і ціную!!! Пишу для того щоб де - хто зробив висновки! Як би мені було "ПОФІГ" то не писав би! А так я за підняття загального культурного рівня наших "ЛАБУХІВ" Тому що слово лабух це має звучати ГОРДО.   

Значить пане Бедзьо, у вас був поганий випадок повязаний з горілкою на роботі, або ви не вмієте пити. Чудовий вислів "розмовляти з гостями на одній мові" і правильний. Я пю постійно (з розумом) і халтур як ви кажете вистачає. Коли їздив своєю машиною тоді не пив, то я почувався як біла ворона. 

Швидше пан Бедзю головою не тільки їсть і п'є, а ще й думає. Вислів про "одну мову" чудовий, але як ви "випивші" розмовляєте з тверезими гостями??? Придурюєтесь шо тверезі?

 

Практично всі вважають, що п'ють з розумом і воно їм не заважає, думають що нікому не видно їх почервонівші пики, блискучі очі, ідіотські криві посмішки  і втрату координації - повірте, не саме приємне видовище, ви ж себе не бачите очима тверезих гостів.

 

Якщо ви вважаєте, шо кількість випитого "з розумом" не заважає вам працювати на весіллі, то їдьте за кермом в такому стані і доводьте даішнику, що все ок. Працювати на весіллі - така ж відповідальна робота, як і  кермувати авто. Дайте собі відповідь на питання, "ви дозволите себе оперувати випившому хірургу?".

 

Давайте не дурити себе, вживання алкоголю може нас підвести - десь чогось непомітим, десь не то ляпнем, і т.д. Щоб "розмовляти з гостями їхньою мовою" треба послуговуватись акторською майстерністю, а не доводити себе до їх стану. Я нікого не змушую відмовлятись від випивки, але не потрібно придумувати собі "відмазки" чому це правильно. Це неправильно. І все. Крапка. За п'янку звільняють з роботи, весілля - це робота, вам за неї платять гроші. 

Я колись вживав, тепер не вживаю, не почуваю себе білою вороною, почуває себе дуже добре, особливо на другий день зранку:) Чого і усім бажаю.

п. Юрію Бульбах відповідаю на вашу репліку, маю купу знайомих в медецині, 90% хірургів перед операцією випивають, та і за кермом би пили всі якби не штрафи)))))) В нас менталітет такий ,шо ми українці думаєм що  коли випєм то по нас того невидно, а от коли хтось інший випє то він такий дурак...

Але ви звичайно маєте рацію, в тому що пити на роботі неварто

Якби яка операція, піду з алкотестером:)

Межу в пиятиці легко перейти і не треба себе обманювати ,що я особливий ,я все контролюю.Це все до пори до часу.

Згідний з Миколою. Років зо два тому на весіллі перестрівся з колєгою, старим лабухом. Слово, за слово, почали згадувати всіх знайомих. Спогади вийшли чомусь невтішні - дуже багатьох недорахувались. Їх вже нема. Молодих ще дюдей. Всі любили бути "не білою вороною". Хлопаки, це діло втягує. Не писав би якби незнав дуже багатьох хто зійшов з дистанції, що музичної, що життєвої. Хто старший з львівських, то хай пригадає тих хто після БІРЖІ регулярно ходили на 100г. Де вони? Багато з них зараз є в сфері музики?  А були нормальні хлопці, добрі музиканти, якби не кір. Щодо своєї персони, то так, колись "кіряв", тепер ні - принципово. Це робота. Ви сядете в маршрутку до випившого водія? Віддасьте своїх ближніх нетверезому хірургу? Ви якісь інші? Виняткові? Для мене це робота, для когось може і "халтура".

200% праві ті, хто каже, що пити на роботі не потрібно. Але я все ж думаю, що це залежить тільки від людини. Зі мною працює музикант, котрому 53 роки, з них 38 він працює по весіллях, і вже 8 років ми працюємо разом з ним, і я жодного разу не бачив його п"яним ні на роботі, ні поза нею, хоча звісно ж випиває. А от знаю його ровесників музикантів, котрим алкоголь не тільки життя попсував, а і забрав у деяких. Тому головне не пропити розум...

Напенно завтра поїду підшиюся...

Ігорку, ти такий кумедний навіть поки тверезий, нашо тобі та гурівка?:) Перед підшиванням головне не напитись на "прощальній вечірці":)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти