Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?
Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

Тема виникла з офтопа в цій темі: http://minus.lviv.ua/forum/thread/2791/?page=8

Прошу висловлюватись!

Юрку, до дівчат ти негативно ставишся на весіллі. А до хлопців?

Тут треба внести невеличку поправку-до вживання дівчат чи самих дівчат?Як на мене то дівчата на вевіллі повинні бути.

О! Є вже одне повідомлення-п.Роман з"явився!

Поправлю назву теми, "Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат (або хлопців) працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

Маю на увазі саме "вживання дівчат".

СКажу відразу за свій колектив-горілку практично майже не вживаєм.Спитаєте-чому? Атому що приїзжаєм на весілля своїм транспортом -а штрафи зараз дуже великі.Отак і привикли.

То як ти їх "вживаєш"?

Виходячи з  http://minus.lviv.ua/forum/thread/2791/?page=8 заявляю,що до списку Юрик Шумчук,Юрій Бульбах дописую себе і напарника(Володимир Окілко).

як каже бабця мої дружини"той хлоп шо не кури ,не пє і не грає б... то від него цапом смердит":)) хлопці без образ то жарт,звичайно що пяний музика то зіпсоване весілля, але як я вже висловлювався я випиваю за кожним застіллям 50-100 грам горілки а краще коньяку:))) щоб не траванутись і настрій підняти,ну а здівчатами пожартувати та подурачитись в переривах між лабою люблю,але дружині не зраджую вона на таке не заслужила в мене пока що

правда знаю таких музик які весілля стягують до десятої годи максимум шо обідно що дійсно грають якісно якби не горілка....

а ще памятаю як ще дитиною ходив на весілля то там музика басист так нализався що граючи польку впав в багнюку,погода тоді жахлива була ,але правда він боєць був ще той, лежав в болоті мордою до землі а грати не перестав, а потім ще пів весілля в тарілці з оселедцем проспав,то він на мене таке враження справив що я після того музикою рішив займатись і саме на бас гітарі:)))

Я колись пожартував із старостою, він питав що принести, а я йому й кажу, люблю я молоко, але грудне, і то з джерела пити. То він так посміявся, а потім дочці сказав до нас не підходити:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти