Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?
Як ви ставитесь до вживання алкоголю і дівчат працюючи музикантом чи тамадою на весіллі?

Нє-нє))) Головне після того кодування код не розгадати:)))

А може ми говоримо про різні способи вживання і типи тих хто вживає?

В тім то й річ, що межа нечітка, тому і "в міру", "з розумом" - це по лезу ножа. Не встигнеш й отямитись, як ти вже клієнт психлікарні або моргу.

Юра!) Я до того мало пив, ну ти мене так налякав, що після твоїх слів я навіть цукерки з "коньяком" їсти не буду!!!

Ну з алкоголем зрозуміло - у когось золота середина як лезо ножа,  у когось вона трохи ширша, у мого саксофоніста вона така широка як автобан... Ну а тепер як бути з дівчатами: чи я від СНІДу помру?

 Я теж до 34 років не пив- тільки на новий рік (но багато),але коли добре пішло і в кайф та ще й з хорошими людьми ,то все частіше підсвідомо хочеться той момент   повторити...а тут уже й недалеко "сплошне" щастя

Абсолютно підтримую Юрія! Так тримати! Гумор "публічний" обгрунтований може бути тільки на тверезо! Повірте мені що я можу випити багато  в мене вага 110 кг!  Але в свому товаристві  не на роботі! В товаристві свій гумор а на рботі свій, - це ріжні речі!!! Хоча це моя субєктивна думка не дай Боже не навязую!  Кождому своє!!!   PS. дружина з боку підказала -чи це часом не ті хірурги які забувають скальпелі, ножиці, зажими і тд. в утробі пацієнта?!! 

Як правило гарно випити і дівчата завжди вистутають в одній звязці і поки все йде окей, ніхто не задумується над тим- добре це чи погано.Не те щоб я засуджував(перегиби були і вмене -особливо з "женским полом"),але в житті завжди треба платити за все рано чи пізно

Попалися?

Ти знаєш(нічого що я на ти?) навіть при тройних накладках умудрявся  не дати комусь ,навіть ,тіні підозри.Але ,якщо ти розумієш ,щ о ти робиш і все ж робиш- життя скаже:к барьеру!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти