Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Хлопці, нарешті поперло, почали своє цінувати. У минулому сезоні 5 весіль відіграв виключно на Українському репертуарі, у цю неділю також маю весілля де головна умова-жодної рос.пісні.

300 %. Ми відпрацювали 16 весіль виключно на українському репертуарі.

Ркомендую дивитись по господарям (замовникам). Не подобаються російські пісні - не виконуйте!

В минулому сезоні 60% всіх весіль була в нас виключно українська музика на весіллях!

Не раз були випадки, коли ми як завжди граємо "Марджанджу" чи "Трава у дома" чи будь-яку російську пісню, прибігає ( буває і тверезий) гість і кричить; "Хлопці, ви шо москалі чи що    

 

Наша пісня гарна нова !!!! Тема форуму як називається ?  Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі  чи Щоб не заграти жодної москальської пісні ?

Олег, якби ми слухали що    гості-клієнти    кажуть - то були б не знаю де !!!!   Я вже стільки ситуацій мав і тепер це  сприймаю як звичайне, нікуди від них не дінешся !    Головне, бути людиною,  а весілля  відіграти по-українські не проблема! Список раніше скласти!  А настирливим гостям, що замовляють не наше) байку придумати !  

Олег, в темі про одяг, ти писав: Мій колектив з 5 музикантів. Одяг: два комплекти (жовті атласні сорочки з синім пришитим вишиттям і сині сорочки з жовтим пришитим вишиттям).Вдягаємо кашкети з нашитим тризубом. У вашому випадку найкраща відповідь - Не граємо російські, тому, що вишиванка і тризуб на кашкеті... І тому виключно украінський репертуар!

Ну так, трохи дивно чути, чому це  маємо  перед кимось відчитуватись  за іншомовні пісні !!! 

-Заграйте російську пісню.

-Пізніше, зараз не можемо

-А коли пізніше?

-Пізніше, як буде газ по 50 $ ,- тоді і заграєм !!!!

Олег, про одяг я написав для прикладу а не для того, щоб комусь дорікнути. А  на рахунок тривалості весіль, то у нас від 10 і до 10 шкварят! Але... Це все але... Від себе додам: не співаю по польцки, по англіськи такой, бо не вмію! Російські пісні співаю - бо вмію. АЛЕ! Тільки якщо замовляють. Сам ніколи не починаю, от і виходять чудові весілля без іншомовних пісень

 oleg_yamaha_s710А коли ми починаємо в10:00 і закінчуємо в 05:00?   Тепер зрозуміло чому у ваших краях такі ціни.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти