Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Прикро чути подібні переконання. Але це вже тема не для нашого форуму.

Доброго дня.Завдяки правильно поставленівй роботі сайту,де викладаються виключно укр.мінуси,мабуть через пару років,просто не буде так стояти питання.Є велика база даних,хороші аранжування,що душа бажає,ще самому повчитися.Ще раз повторюся,це лиш питання часу.

У мене за час роботи були різні варіанти замовлень.Бувало просили без жодних російських пісень, бувало що і навпаки - без українських. Можемо відіграти угорське весілля тільки на угорському репертуарі. Але в переважній більшості потрібно грати все підряд - в основному те що крутять по радіо і ТБ.

Забув дописати - чи знає хто де можна скачати сучасні українські танцювальні пісні(плюси).Буду дуже вдячний...

В контакті, через програму    -   VK Music 4.

Відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі не проблема, пісень багато. Проблема в іншому,  до певних пісень люди привикають, як до сигарети і на це не можна не зважати. Я на халтурі використовую до 80% україни, а решту хоч не хоч, для жінок бальзаківського віку мус виконати кілька реечей Стаса Михайлова, звісно "Одесса", "Децтво" є ще селе де конче грати "Чорные глаза" - не  заграєш, значить хринові музики. Вартовіддати належне промовтерам російської попси, ті пісні навіть з "холодилька" грають, люди їх вивчають на память і хочуть чути те, що знають. Тому ігноруфати такі факти, справа небезпечна.

Сезон відкатали без Єтіх тоб то абсолютно,на наступний замовлення є так що не переймаємось,інструменталки,зарубіжні пісні в програмі є,але більше 4-6 не виконується

Як правило одна-дві проскакують російські і то рідко, але як приємно коли нема жодної -і в кінці гості тобі дякують за відсутнісь рос. пісень!

ХЛОПЦЯМ ЗІ СТРИЯ СЛАВА ! ТАК ТРИМАТИ !

Спокійно можна працювати на українському репертуарі.Декілька разів підходили до нас молодий з молодою і просили,щоб на весіллі не було російських пісень.Як це не дивно,весь цей російський непотріб більше хочуть не в містах,а в селах,де здавалося б,мав зберегтись український дух.Взагалі-то,побажання замовників бувають різні.Якось ми грали в Львові, в Парк Блюзі,підійшов до нас молодий і заявив,що він нам платить і щоб він не чув на весіллі жодної польки.Не знаю,чим йому польки так невгодили.Ледве його потім гості вмовили,але сказав,щоб не частіше,ніж через 5 пісень.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти