Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Я можу відпрацювати чисто Українським репертуаром. Але як би того хотілось, не вийде, бо багато російських замовлень. Та й принципово замовник не питає про конкретний репертуар.А виконую все те що подобається гостям.

І ще моя думка така: Якщо гості просять  російську пісню, скажіть що господар забороив, то ж ідіть до нього. І я думаю що за для гостей господар(замовник) змінить свою думку і будете лабати все що завгодно.

>>І я думаю що за для гостей господар(замовник) змінить свою думку і будете лабати все що завгодно.

Мій досвід показує, що дуже рідко хтось йде до господаря, на тій фразі все і закінчується. Хоча бувають такі скажені гості, яким так кортить чогось, що вони не тільки до господаря, а й до Папи Римського підуть:)

Це точно Юрію.

В нас на днях був такий випадок. На початку вечора після другої пісні( звичайно української)  підходить  жінка  і питає   : У вас все такое, на такой мове?   В мене в той момент чомусь взагалі мова пропала!  Можна було щось їй відповісти, але з поваги до власниці ( вона її кума) ми змовчали.  Згодом я  їй запропонувала переглянути пісенник . В кінці вона вирішила "заспівати"  сама .І попросила їй проакомпанувати пісню " Рідна мати моя". Після пісні чи то горівка чи дійсно сльози були, але сказала, що зачепила пісня її за душу.  В мене після того випадку така ситуація вимальовувалась . Приїжаємо ми в Росію, заходимо в ресторан і після другої пісні підходимо до музикантів з претензіями , чи в  них  все таке і коли буде вже нормальна коломийка. Чесно кажучи -реакцію музикантів уявити досить важко.

Випадок, у цю суботу на весіллі...  Відіграли переше відділення, класично українським репертуаром, друге відділення почали мішати Англію, Польщу, Італяно, але приходить дружба і хоче Одесу...  Ну ми в принципі на замовлення граємо Росію, тим паче "дрес коду" на початку не було, ну починаємо гатити...   В кінці пісні підходить Вуйко років 55 - 60 і починає правити нам парастас!  Тоді кажи - не - кажи йому що дружба хтів, йому по цимбалах!  Ну якось вгомонився, в третьому заході підсів до нас за стіл, і зачепив бесіду про УПА... Ну я з ним розговорився на тему... так і не зчулився коли вже тре було грати 3 захід... Ну ми звичайно з вуйком порозумілися, ми на нього і він нас, зла не тримав, але після кождої пісні стояв біля нас, і вслухався в першу вокальну фразу, чи ба не Російські мові...   Напарник мій Сєрий жартома казав, бачучи позитивну реакцію вуйка, - ФОРМАТ!   

Як на мене неважливо, на якій мові звучить пісня.так,я Українець, я цим горджуся,але конкурентноспосібної української естради,яка могла б протистояти російській попсі на жаль немає. 

От для розвінчування таких міфів і служить наш сайт і досвід багатьох, присутніх тут музикантів.

Юрій Бульбах, тоді можливо назвете пару виконавців,а то й пісень.Як на мене таких хітів.які були в 70-80их роках в українській естраді давно нема і поки що не було.Дзідзьо і Sex Shop Boys не в рахунок. та й вони як на мене не показують українську культуру у негативному світлі.Це західноукраїнський аналог Вєрки Сердючки. 

Я не знаю що з чим ви порівнюєте, але перечитайте тему спочатку і побачте скільки людей підтвердило, що успішно (!) відпрацьовують виключно на українському репертуарі. Смішно перераховувати, звичайно, але навскидку з відносно сучасних виконавців - ТІК, Пономарьов, ВВ, Вася-клаб,  Мандри, MadHeads XXL, Тарас Чубай. Якщо вам ближчі Шатунов і Кіркоров - мої вам співчуття:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти