Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

Переконливо прошу - почитайте уважно тему форуму.

=А про англо- польсько- євро-мовний репертуар так ніхто нічого не написав.Чому?=

а тому що нема про що говорити,ви знаєте багато музик які співають на іноземних мовах ?я ні якщо хтось і співає то зовсім трішки,незначний процент і то для того щоб підтвердити свій статус як різнопланового професіонала

Поясню! Ми живемо в Україні, в своїй державі! І мене дуже дивує, чому запитання "Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?" - тобто державною мовою країни, в якій ми проживаємо, виклакає таку реакцію. Спитайте поляка, росіянина, будь-кого "чи зміг би він відпрацювати весілля своєю мовою" - питань взагалі не виникне. То чому виникає у вас?

питань ніяких тут невиникає ,думаю кожен коликтив на наших теренах без проблем зможе провести весілля на Українському репертуарі,тут інше питання постараюсь коротко:))

1)це замовник(клієнт) ми граємо те за що нам плятять(у всіх є сімї і всім їх треба годувати) 2)це тотальне пропагування російської естради і бездіяльність Української влади що до пітримки вітчизняної культури 3)це конкуренція яка змушує нас включати в репертуар добре пропіарені зарубіжні пісні

Ось як на мене основні чинники масового засилля українських весіль зарубіжними пісням ,а аж ніяк не те що в україні бракує своїх якісних пісень

Богдане, я з Вами непогоджуюся. 1). При чім тут замовник? Вам ставлять умови по репертуару? Нам, якщо і ставили, то вимогою, чи швидше побажанням, україномовний репертуар. 2). Тотальне пропагандування йде і від весільних музик. Якщо нинішня вдада бездіяльна, то ми всі разом повинні пропагувати українську пісню. Ми всі за це відповідальні. 3). Краще б конкуренція змушувала піднімати виконавський рівень співу і гри на музінструментах. А то ганяють всі за якими новими фонограмами замість того щоб вивчити хоча б добре співати тих з 50-60-ть пісень на весіллі. Дійшло до того що вже й слова пісень неможуть запам'ятати. Навіть придумано заміну терміну репертуар на матеріал. Ще зовсім недавно жваво йшла торгівля фонограмами. Лишень завдяки старому МСК, ВКМ і minus.lviv.ua припинилося це ганебне явище. Ганебне, на мою думку, тому що торгували чужою власністю. На мою думку важливіше як, а не що виконувати. Неврятує репертуар, коли нема відповідного рівня виконання і звучання обладнання і інструментів.

Пане Ігоре тут ви звичайно сто процентів праві і  я вважаю що булоб добре зорганізувати якісь збори лабухів нашого краю, на тему процентного співвідношення іноземних пісень в репертуарі,тоді всі будуть в рівних умовах і кожен музика буде підкоряти людей тільки своєю виконавською майстерністю,а щодо моїхслів поясню ,про замовника то так як я вже раніше казав позитивні тенденції намітились,але поготьтесь що не все ще так просто (хіба вам на халтурах ніколи не говорили, пацани включить шота наше пацаняче), а що до конкуренції то все просто як нема більше нічого показати то люди женуться за репертуаром поготьтесь що таких більшість
 

Богдане, "зборами" є форум, який, на мій превеликий жаль, мало хто відвідує. Ось щоб визначати відсоткове співвідношення в репертуарі... Скажу так: хто посередній виконавець тому і "вірні" рецепти і чужинські "ультрахіти" непоможуть. А от репертуар потрібно обновляти. В першу чергу для себе, щоб невідбувався творчий застій)))). Щож до замовлень... На мене "пальци вєєром" ніколи несправляли враження (досвід роботи по барам\ресторанам). Хоча бувають прикрі і кумедні випадки. Позаминулого року гості з Прикарпаття (зовсім  і не "канкрєтної" зовнішності) випросили заграти, як привідання молодій парі (!!!)))),  після довгих умовлянь "Владімірскій централ" і "Мурку" (двічі!!!). Але це вже треба розцінювати більше як курйоз. Я рахую треба вміти себе гідно і авторитетно тримати. Хоча справжній авторитет тисненням кнопки "play" ще ніхто незаробив.

Шановні колеги!Без образ тільки друг на друга.Згоден що ми повинні пропагувати українську пісню,я тільки за,обома руками.Я її і пропагую,на весіллях,проводах,іменинах,в клубі на концертах.Але ви живете в регіоні де зберігаються і живуть українські традиціїї.Не хочу розповідати історію мого краю,але реальність інша.Репертуар свій поповнюю з українських дисків,з-за однієї пісні можу купити цілий диск.Диски з українськими піснями купляв у Луцьку(в мене дружина з Волиньської обл.)тому що в Кіровограді я таких в очі не бачив,сам розучував і грав,в нас в райцентрі, в кіоску де диски продають, запропонував безкоштовно,візьміть диски,скопіюйте і продавайте.Не схотіли,сказали що нема попиту.Мене особисто вбиває те що наші українці не розуміють українську мову,або роблять вигляд що не розуміють.Не думаю що на мої послуги був би попит якби я грав лише українські пісні,як де на весіллі - то зазвичай я співаю вперемішку з російськими,я думаю ви повинні розуміть мене,щоб так кардинально не засуджувати.Але якщо я включаю в свій репертуар хорошу українську пісню і вона запам"ятовується людям,і при першій зустрічі мене просять виконати її знову,я щасливий.А щодо теми форуму,то був би радий пропозиції відіграти вечір з українським репертуаром,і впевнений,справився б,але таких пропозицій поки що не було.Але не все так погано. З повагою до всих Анатолій.

http://kp.ua/Default.aspx?page_id=2&date=28.01.2011&news_id=264305

Гарна інформація на дану тему.

Риба гниє зголови.

Вчора був в барі а здається в СССр, крім того

1 десята репертуару на всіх мовах крім рідної української.

Одержали замість настрою велике щире нічим не описане обридження.

Крім того два ноута безпомилково грали все....жива стояла на сцені клава,

яку забули включити і гітара на якій ніхто не грав.....жах... що нас чекає далі.

Цікаво що директор каже але в мене хлопці гарно грають. Ганьба.

За гроші музики можуть заграти любий гімн в любому стилі ото  культура.

Анатолій Галушка, ніхто неробить якого протиставляння. Яка в вашому регіоні мовна ситуація відомо. Потрібно усвідомлювати що ми без своєї культури нескладемося як держава.  Асиміляція відбувається не тільки в нас, а й у цілому світі. Лише треба опиратися їй, бо скоро ми будемо ніхто. І ці прояви не тільки в музиці, а й у всьому що нас оточує. І в архітектурі, і в одязі, і в харчуванні... Клята глобалізація, щоб її качка копнула...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти