Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?
Чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі?

І чужому навчайся, й свого не цурайся. Але чи змогли б ви відпрацювати весілля виключно на українському репертуарі? І чи пробували?

Ми колись мали замовлення,виключно украінський репертуар. 

І вдалося? Просто цікаво.

Без проблем. Хоча без виконння на англійській, італійській та польській мовах відчуваю дискомфорт. А без пісень на тій, зовсім ні. Неодноразово мали замовлення і з побажаннями і з вимогою. Завжди вдавалося.

З трьох весіль у нашому Вертепі,два весілля  співається без росії(така вимога замовника).Це тішить.Коли при домовленостях що до весілля молодята ставлять питання-без російського-це означає,що молодята і(відповідно) гості чогось вчилися,щось читали... У такому випадку можна спрогнозувати-95%,що весілля буде нормальне.Правда,без іноземних пісень тут обійтися буде важко.Прийшлося б співати Горобину,Одну калину...

Працювали в Брюховичах(весілля львівське). Основою гостей були молоді сімейні пари і на початку весілля вони попросили обійтись без  пісень на том языке. Все пройшло чудово. По-перше, виконували більше народних речей.Напочатку   молоді жінки вчили чоловіків танцювати вальс і польку(сміху було).Вкінці добра частина цих чоловіків "витинали" як має бути. Не описати наше вдоволення від роботи. Бо, в основному (особливо в селах), вже після першого столу юні "достоєвські" клянчать "включити чьо-небудь нормальне -тіпа" Дольче Габбана" ілі "Я цє кохам". Відшиваю зразу. 

так,багато раз і все було супер і гості бавились і нам легко працювалось,може я помиляюсь але як на мене останім часом намітились тенденції до українізації весіль і замовляти в музик мурку чи сердючку стало дурним тоном ну хібащо  вже в дуже забитих селах,н або на весіллі є ;тіпа пацани з привокзальної; тоді без того ніяк.Українських пісень є дуже багато причому різних жанрів причому дуже непоганої якості ,так що ними цілком легко можна обходитись,ну правда без світових хітів ,типу sex bomb,ніяк(це як оливка в мартіні,смаку не міняє зате вишукано і красиво).

Дякуючи п.Роману,всім працівникам на сайті,а також користувачам-зміг би.Мав,в основному,роійськомовний репертуар,коли залишив кабак.Слава Богу,маємо наш український сайт!Всім здоров"я і творчих успіхів!

Так. Доводилось не раз і певен ще не раз длведеться. Та це тільки тішить!

Мали одне весілля, де молодий ще коли замовляв, попереджав, щоб був виключно український репертуар!

Проблем з репертуаром не було, слава Богу, українських пісень не бракує, проблема була в іншому -- гості, які постійно замовляли як не "Одессу", то "Детство", і доводилося кожному пояснювати, чому ми їх не можемо сьогодні виконати)

А взагалі, як на мене, то не правильно викидати з репертуару гарні пісні тільки через те, що москалі нам ціну на газ підняли:)
Правельніше творити якісну українську, танцювальну музику, шкода тільки, що творити не кожному дано....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти