Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

БОДЯ, А ТИ НЕ ПЕРЕДУМАВ KORG  БРАТИ ???
 

Юра ти що обідився? Та це тільки спілкування.І ніхто на тебе не наїжджає - пишеш всяку дурню.Якщо чимось обідив- не ображайся.Я тільки за таких як ти-що хочуть щось навчитися ,знають ноти і вміють грати на муз інструменті а спілкування-це завжди повчально.Я наприклад дуже шкодую що не пішов вчитись по музиці коли був молодшим. 

Юрку, ніде не втікайте! Ви так цікаво розказуєте! От тільки ніяк незбагну що це за термін "цеглинки"? По англіськи brick, ніби. Так от, я щось непам'ятаю про застосування цього терміну в мануалах до синтезаторів. А те що генератори можна на щось накладати, то для мене теж є відкриттям. Я, дурний, весь час думав що генератор тільки генерує, тобто створює. А в Вашій версії синтезу в Korg PA-50 це роблять "таємничі" програми-цеглинки. Як в якості генератора можна використовувати еквалайзер, теж для мене фантастичне відкриття. Я завжди думав що це вирівнювання (від англ.  equalize ). Виявляється я жорстоко помилявся. В продовженні Вашої прецікавої версії створення звуку знову фігурує генератор-2 який Ви чомусь назвали компрессором. І знову я шокований, бо завжди вважав що компрессія звукового сигналу це стискання (від  англ. «compress» ).  І які різновиди компрессорів бувають я теж ніде й нечув. Правда я і далі незрозумів що означає зміна параметрів компрессії, при підході по принципу:"крутиш аж поки ненакрутиш". Мені більш зрозумілі терміни treshold, ratio, attact time control, release time control. Дуже новаторський підхід в поясненні в Вас Юрку. Про "крутиш, аж поки їсти несхочеш..." небуду вже нічого говорити. Хай хто інший. Дуже пізнавальні Ваші повідомлення.

Юрку, от як напишете стиль "Ой чорна я си чорна", то вже точно я Вас признаю. Це жарт, звісно!

Пане Ігор я казав, що ви не зрозумієте. Я намагаюсь вам складну матерію пояснив простими словами.

Памятаю коли  навчався в інституті були викладачі двох типів:

- ті які були дуже начитані, перечитані. Все пояснювали такими мудрими словами, і на латині, аж голова велика ставала... ( тут Вас маю на увазі)- не в обіду

-ті які могли надскладні речі пояснити простими доступними словами, тут вже авдиторія ставала активна, йшла здорова полеміка...таких поважати хочеться

Як Ви думаєте ті лабухи які тут сидять, вони хочуть щоб ім пояснили доступно на хлопський розум? чи хочуть щоб їм розшифрували "еквалайзер"?

Для прикладу з дозволу Ігоря наведу на ньому приклад... Я йому пояснюю в чому глобальна суть його проблеми, а він пише"напиши конкретно що нажати потрібно"- і молодець !

Ви з самого початку взяли курс на те, що ви розумніші від мене, що ви кращий музикант, що тут крім вас взагалі нікого розумного не має...

А про стиль Ніченькою темною файно зїхали. Я розумію коли ціле житття вчишся, вивчаєш складні терміни, виконуєш складні твори стає обідно, коли людина без музичної освіти  пише на "дешевому інструменті" "складні твори" і може тягатись на рівні з вами

 

Привіт,Юра, я людина нова на цьому форумі, в мене теж ПА-50 і теж умію не все,тож пропоную замість того,щоб мірятись музичними піськами у знанні інструментів,по мірі можливості зібрати всіх бажаючих власників 50-х і практично обмінятись майстер-класами написання стилю,фонограми і т.д.Думаю це принесе більше користі кожному.

Хлопці я нерозумію половини вашого діалогу,за що спорим.З інструментами "Korg" працюю понад 20 років починаючи з i5s,i3,is40,pa50, pa800.Звичайно кожна людина мае своі смаки і уподобання.І як каже мій добрий колега В.Кулак: "Скільки коштуе, на стільки і грае,як вміеш накрутити , так і буде звучати".На даний час е дуже багато форумів на яких можна багато навчись,е мудрі книжки-вже на російській мові де все описано.Ну і на скільки я знаю в PA50-секвенсор повноцінний(16 треків),все пишеться і редагуеться. Поважайте один одного,а на необізнаність просто реагуйте посмішкою і прикладами.
 

Юрку, Ви мене досить-таки засмутили. На превеликий жаль в мене склалось враження, що далі цього форуми Ви ніде небули. Відкрию Вам страшну таємницю: музичних форумів клавішників є досить-таки багато і на них досить жваво обговорюються всі питання від самограйок, до аналогових синтюків. Так кругом загальноприйнятою вважається розпосюджена термінологія. І не є це чимось заумним, бо без термінологіії ніхто і ніяк  доступно не пояснить навіть найелементарнішої речі.  Якби Ви свої "перли" виклали на тих ресурсах, то для насмішок і глузування це був би дуже плодородний грунт. Я Вас попереджав, але Ви незрозуміли.  Юрку, читайте і вивчайте матеріальну частину, цікавтеся питанням на спеціалізованих музичних форумах. Тоді Ваша голова небуде "ставати великою" від елементарних і загальновідомих речей. Небудете писати що знаєте інструмент від "А", до "Я" незнаючи і приблизно чому він "грає". Небудете доводити що існують стилі на окремо взяту пісню. Коли я продав свою інтерактивну станцію Yamaha PSR-1500, я зрозумів який регрес для музиканта можуть створювати подібні речі. Повірте, крім некомфортих і неприємних рефлексів робота для мене на подібних інструментах неприносить більше нічого крім грошей. Але доводиться, бо це дає заробіток. Це важко зрозуміти молодим музикантам які вже є молодим поколінням. Але вони нечули звуку акустичної ударної установки, бас гітари. А на рахунок "потягатися"... Та нехочу я ні з ким тягатися, чи що дуже доказувати. Я працював і з класними музикантами, які неволоділи нотною грамотою і з профнепридатними з консерваторською освітою. І стояв, в свій час, на "великій" сцені і грав "халтури" "де дідько добраніч каже". Коли я був молоденьким, як Ви, то теж був десь таким. Тому десь розумію. В кінці 70-х багато працював на замінах в різних кабаках і санаторіях Дрогобича, Трускавця, Борислава і любив "повимахуватися" перед старшими колегами тим, що грав "з льоту" на слух все, непитаючись і тональності. Тоді я ще нерозумів, що це неголовне, що це лиш елементарне. Що існує безліч інших простих і не дуже речей в музиці. І що ціле життя треба вчитись, щоб щось знати і вміти.

^^^^^БОДЯ, А ТИ НЕ ПЕРЕДУМАВ KORG  БРАТИ ???

навіть незнаю))))з того що я чув то мені найбільше сподобався ketron,але новий я непотяну а брати б\у якось страшно чомусь думаю що за ті гроші що я можу заплатити(1000/1500умовних доларів) то цей інструмент буде сильно відставати в оперативності відносно вищезгаданих коржиків ,а мені важливо щоб було і пристойне звучання і функціональність інструмента була на високому рівні.

Бодя, а де ти слухав Кетрон? і який?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти