Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

Я ж маю на увазі одинарні програми та їх звучання

- одинарні звуки оцінювати не логічно- вони тільки цеглина до побудови якісного звуку (навіть з дрібних камінчиків можна побудувати гарний будинок і всі будуть ходити і милуватися)

Компресуй, не компресуй - все одно дістанеш шайбу :). Як динамічна обробка може суттєво змінити зашитий в РОМі не вельми якісний семпл?

- це мене розмішило))) дякую

Та й які 6 місяців??? Ви або себе недооцінюєте, або мене. Максимум тиждень вечорами та у вихідні....

- ну Ви точно супермен. Люди роками сидять неможуть нічого стягнути...

Придатні для роботи - в усіх, крім самограйок до 1000 - 1500$.  Як виняток - попередні моделі Корга: і30, іх300, is40/50

-Чим якщо не секрет? там навіть повноцінного стилю записати не можна -доріжок бракує

А я от вирішив не тратити час на цей інструмент - він того не вартує в моїй системі цінностей.

- виходить що ви і ПА 80 не поважаєте. Па 50 нічим не поступається 80, крім 4 функцій і оригін. зборки.

Па50 вже унікальний тим, що йому не має конкурентів в його ціновій категорії

>> >>Я ж маю на увазі одинарні програми та їх звучання

>> - одинарні звуки оцінювати не логічно- вони тільки цеглина до побудови якісного звуку

Основа якісного звуку - якісні мультисемпли в РОМі. Як не крути, як не комбінуй програми в перформанс  - ну не вийде з каки цукерок...

 

>> >>Компресуй, не компресуй - все одно дістанеш шайбу :). Як динамічна обробка може суттєво змінити зашитий в РОМі не вельми якісний семпл?

>>- це мене розмішило))) дякую

Давайте говорити більш означеними термінами. Мене теж Ваше твердження розсмішило, але я промовчав і перепитав - може я щось пропустив в сучасному програмуванні звуків... Запитання лишається відкритим. Я навіть трошки перефразую: я знаю принцип роботи компресора (як і якість їх реалізації в самограйках/концертних синтезатторах/робочих станціях) і знаю, що він допомагає рахітним звукам хоч якось пробитись через ватагу своїх побратимів з інших партів, яким не вистачило компресії. Про живі інструменти мовчу - там нема шансів. Розкажіть як звук міняється тембрально, а не динамічно?

>> >>Та й які 6 місяців??? Ви або себе недооцінюєте, або мене. Максимум тиждень вечорами та у вихідні....

>>- ну Ви точно супермен. Люди роками сидять неможуть нічого стягнути...

Мануал, досвід, Гугл. Цілком достатньо.

>> >>Придатні для роботи - в усіх, крім самограйок до 1000 - 1500$.  Як виняток - попередні моделі Корга: і30, іх300, is40/50

>>-Чим якщо не секрет? 

Знову мушу уточнити - звуками. Одинарними. Без перформансів. Корг тоді тільки висунувся на ринок самограйок і не придумав нічого ефективнішого, як використати X3/X5 як базу для розробки нових самограйок. Вони просто причіпили самограєчний модуль. Зі сторони патчів - приємне рішення - добре звучать. От з барабанами та зручністю в управлінні конкретно недопрацювали - вони вельми незручні в плані запису, редакції та навіть живої гри. Хоча якщо не використовувати як самограйку - супер...

>>там навіть повноцінного стилю записати не можна -доріжок бракує

Скільки доріжок достатньо для написання повноцінного стилю?

>> >>А я от вирішив не тратити час на цей інструмент - він того не вартує в моїй системі цінностей.

>>- виходить що ви і ПА 80 не поважаєте. Па 50 нічим не поступається 80, крім 4 функцій і оригін. зборки.

В принципі так. Хіба що можна заморочитись і наробити повністю семплерних сетів. Хоча і це сумнівно по ціні/трудозатратах

>>Па50 вже унікальний тим, що йому не має конкурентів в його ціновій категорії

Це просто Ваш суб'єктивний погляд :) ...

GEM WK4, SOLTON MS серія,

PSR1500, Roland G600/800

Прирівняти PSR1500 до ПА50 -то саме, що прирівняти какашку до ковбаси

Міняти Па 50 на ПА80,500, 60 - то саме, що поміняти Запорожець на Таврію

 

>>Прирівняти PSR1500 до ПА50 -то саме, що прирівняти какашку до ковбаси

Я поки постою збоку, аби випадково не попасти під роздачу від власників псрок :)) По інших інструментах є якісь заперечення?

>>Міняти Па 50 на ПА80,500, 60 - то саме, що поміняти Запорожець на Таврію

Оце точно... Респект :) ...

Ростик я не мав на увазі, що Па50  поганий інструмент, просто пітримав Dj_Yura в тому, що не варто міняти один інструмент на інший.

Навіть S910 блідно виглядає на фоні ПА 50, не кажучи вже про ПСР 1500.
 

DJ  Yura ти пишеш що між 50 і 80 мало різниці В мене не раз стояли вдома ці дві клавіші разом.Навіть по зборці як ти казав -велика перевага в сторону 80.Ну якась та клавіатура не така в 50 .В 80 мягкіша.І вже як я колись писав в 80 можна міняти редагувати прописувати робити що хочеш і скільки хочеш.Якби ти десь був поблище то би я тобі показав і ти б не повірив що то корг . Майже Всі РІДНІ стилі повикидалися і прописалися такі які потрібні для нашого регіону а в них барабани.звуки не із рідних войсів а ті котрі записані в юзерах.Буду мати час -викладу.І пробували щось подібне зробити з 50.Вона починала глючити.Ну і в 80 просто ставиш хард і все а в 50 треба мудрувати.Та й по меню в 80 більше сторінок ніж в 50.І ще багато чого. 

дякую всім хто долучився до теми,а скажіть ще будьласка хто знає,скільки коштуватиме б/у па80 в хорошому стані

І вже як я колись писав в 80 можна міняти редагувати прописувати робити що хочеш і скільки хочеш.Якби ти десь був поблище то би я тобі показав і ти б не повірив що то корг . Майже Всі РІДНІ стилі повикидалися і прописалися такі які потрібні для нашого регіону а в них барабани.звуки не із рідних войсів а ті котрі записані в юзерах.Буду мати час -викладу.

- тут Ігор мушу тебе розчарувати все це можна зробити в ПА50... і барабани позакачувати, і прописати, і всі рідні стилі і звуки і повикидати. Мало того я тобі гарантую що ти не запишеш на ПА 80 нічого такого, чого я б не записав на ПА50.

І пробували щось подібне зробити з 50. Вона починала глючити.Ну і в 80 просто ставиш хард і все а в 50 треба мудрувати

- тут знову мушу розчарувати, за пять років користування нічого такого не замічав. Де таке викопав... Попадались халтури навіть при -20 Цельсія- все працює..

А навіщо тобі хард диск? так і не зрозумів... Невже ти забив всі 300 ячейок стилями? )))

Як будеш щось виставляти, вважай не вистав мою роботу, бо вже бували прицинденти на інших форумах...

Повторюю між ПА 50 і 80 різниця в 4 функціях (при потребі можу пошукати як точно називаються

 

хлопці про що говоримо???  ...якість, можливості і так далі...а плотність звучання ??? а перепрошую усілякі гудіння, шкварчіння і ціла купа пласмасових різанин??? це все  присутнє в ПА 50 !!! от нам крути і не крути, а всеодно в капроновому кульочку.

Dj_Yura: Ви так і невідповіли ні на мої, ні на Ростислава запитання. Якось не по-дорослому, знаєте...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти