Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

>>Ростислав ну як ти ще досі не зрозумів - це ж наші хлопці придумали корга

Звісно ж. "Корг" - це перекручене на західний лад наше "Корж"... Я коли чую такий варіант назви зразу вирізняю, хто в темі, а хто турист :D

 

 

Ігор не можу сперечатись їз людиною, яка пише "що був би я ближче я б тобі показав" і в якої на всіх стилях "барабани із юзерських банків"

Ну з назвою вони трохи переборщили ,Я б на їхньому місці назвав би DJ-80 Turbo .Dj Yura не ображайся це просто так для сміху але якщо ти справді щось пишеш то повернись на пару сторінок назад і не роби таких помилок -   (Повторюю між ПА 50 і 80 різниця в 4 функціях (при потребі можу пошукати як точно називаються.....Я тобі сказав що їх там всього шість, а ти мене ще винним зробив) Dj Yura  я тобі добре написав- якщо захочеш приїхати -приїжджай-Сокаль не далеко НУ не буду ж я тобі клавішу до Львова сунути.Кава з тебе.

Пропоную перестати сперечатись, а виставляти свої роботи створені на клавішах. Тоді як то кажуть побачимо хто музикант, а хто язичком працює. Ігор особливо чекаю твою роботу із юзерськими барабанами...

Ростик ти тоже обіцяв виставити на скільки я памятаю

Dj Yura можливо я не так зрозумів-а що ти сумніваєшся що в корга можна записати в юзер барабани??? А я знову забув-ти ж клавішу знаєш тільки на 80  процентів.Ну тоді собі запиши-скачуєш з інету барабани до корга ра-50 і заганяєш їх в user dk там  -64 ячейки-це 64 нових наборів барабанів-і потім підставляєш їх замість тих які тобі не подобаються.Щось не зрозуміло -пиши.Поможу чим зможу

>>Пропоную перестати сперечатись, а виставляти свої роботи створені на клавішах.

Коли закінчуються аргументи - переходиться на особистості.

>>Тоді як то кажуть побачимо хто музикант, а хто язичком працює. 

Якщо мені встидно виставляти свою творчість, проте я добре розбираюсь в технічній стороні справи, як мені бути? :)

>>Ростик ти тоже обіцяв виставити на скільки я памятаю

Я перебрав та вибрав кілька мідях. Чужих. Позичу мінімально пристойну карточку звукову для ноута і на вихідних запишу... :)

Ростислав я з інтернетом не дуже дружу Якщо можеш підскажи-а як виставити тут мр3 Ну з відеом ясно - через ю-туб.А як мп3?

напевно ти мене не зрозумів

бо то що у Корг можна закачувати барабани я ще зрозумів, після першого тижня користування. Чесно кажучи мені трошки смішно, що таке можна писати в якості переваг...

Особисто я так само користуюсь тільки закачаними барабанами, із стандартного використовую тільки Техно КІТ 1 і Стандарт Кіт 1...

І взагалі намагаюсь донести до всіх, то що і ти написав, що силу Корга можна відчути тільки на прописанах стилях і закачаних і оброблених звуках. Стандартне-сухе.

Жаль ніхто не розуміє...

Як на мене перевагою Па 80 мала б бути більша кількість доріжок для написання стилю, ( а не якась там карта)

Останнє, що мені заказали, був стиль Ніченькою темною (Пономарьов). В рідній фонограмі в деяких моментах одночасно грає 10-12 інструментів. Погодься відворити 12 інстрементів на 8 доріжках буває дуже важко
 

Dj Yura а ти не підскажеш мені -як зробити що б наприклад коли робиш збивку (нажимаєш на fill 1 ) на мажорі в тебе звучить одна збивка а на мінорі зовсім інша

Перевіряєш?

Саме просто це скопіювати мажорну варіацію акорда в мінорну. Є і складніші шляхи

Наприклад під час танцю з мітлою ( де вальс переходит на польку)- можна на мажорі прописати вальс, на мінорі польку. Музика буде мінятись, коли будеш міняти мажорний акорд на мінорний(навіть кнопки не потрібно нажимати). Правда люди починають збоку думати, що ти фанерщик...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти