Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

DJ Yura якщо ти не знаєш для чого хард диск -це для того щоб не носитися з дискетами,плюс 144 стилі.І якщо щось буду виставляти -то обовязково пройду в ВАС консультацію і атестацію.(Буть простішим і люди до тебе потянуться)

Bodja скинь мені свій  email

запитання ...що придбає чоловік, коли в продажі тільки ровери "УКРАЇНА" ???  Ввідповідь  -ровер україну. причому буде впевненим що це найкращий варіант.не знаючи того,що десь там є щось краще  !!!!  катаються усі у себе на території !!!

Так Тарас  я з тобою згідний але коли людина так впевненно говорить що наприклад   між двома клавішами є тільки 4 різнобіжності ( в мене наприклад є інструкція до 80 І  там описанні різні версії оперативки-то між ними стільки різниць-на 5 сторінках А4.Що вже говорити про дві різні клавіші- які в ціновій категорії між собою десь приблизно 500 долларів Якщо тільки подивитися на задню панель  цих двох клавіш-то ми вже побачимо багато різниць.Точно не можу сказати так як зараз не маю перед собою 50 десь на днях мають принести на ремонт але по памяті мені кажеться що в 50 немає гнізда pc to host немає можливості підключення video intervace немає гнізда es5 немає регуляторів gain 1-gain 2 немає гнізда для флеш карти 'в 80-4виходи в 50-2  блок живлення в 80 потужніший чим в 50-це вже 7 відмінностей між клавішами навіть не включаючи їх.ЯКЩО навіть на хвильку включити її то в меню стилів 50-24 сторінки в 80-25 сторінок на якій є 8 підпунктів-це ще 8 відмінностей і так дальше.Чи це не береться до уваги?Якщо судити клавіші по числу стилів і войсів то між коргом 50 і рsr 520       2- різнобіжності Але шановні тоді давайте не будемо говорити що ми клавішу знаєм на 80 і більше процентів.Я дуже люблю почитати як пише Ростислав,Василь Дишкант чи Ігор (я не маю себе на увазі-я знаю що нічого не знаю) це справді люди пишуть про те що знають і в них є що повчитись..А писати різну єрунду і бити себе в груди-як писав Ігор Гарвас-це якось не по дорослому. 

DJ YURA а я наперід перед тобою вибачаюсь якщо ненароком скачав твої стилі і ними користуюсь.Хоча в мене є така думка але це моя особиста-якщо я взяв готову пісню і з неї скопіював все і зробив стиль до клавіші так як в цій пісні-то я не рахую що цей стиль я сам придумав і що він є мій.Письменники пишуть романи а хтось їх перекладає- але авторами рахуються письменники.Художники малюють картини а хтось їх копіює-але авторами картин є перші.І я з тобою згідний на всі 100 що дуже б було шкода якби наприклад ти придумав пісню музику зробив аранжування і це все вклав у СВІЙ СТИЛЬ і в тебе його хтось поцупив-дуже шкода.І якщо я і справді використовую ТВОЇ особисті стилі ( в чому я особисто сумніваюсь) то наперід перед тобою вибачаюсь.Але цей стиль що ти виклав (Червона Ружа) мені кажеться що ця пісня була написана ще задовго до того як появились корги 50.Я наприклад не маю ні одного свого написанного стилю щоб я його сам зробив від початку до кінця. Не знаю можливо я неправий-це лише моя думка.Не хочу нікого обідити.

igor bravo !!! і я так думаю...а про ровери то мав нв увазі таке...Є ОКРЕМИЙ  РЕГ ІОН ДЕ ВСІ МАЮТЬ ОДИНАКОВІ ІНСТРУМЕНТИ(ДО ПРИКЛАДУ ПА 50), ОТ І ПОНТУЮТЬСЯ ЩО ЦЕ НАЙКРАЩЕ! ПОСТЯГУВАЛИ РІЗНОГО г.... .ОДИН В ОДНОГО,АБО ХТОСЬ ОДИН НАШПОРТАВ ПАРУ СТИЛІ, А ВСІ ІНШІ КОРИСТУЮТЬСЯ.ПРИЧОМУ УСІ ВПЕВНЕННІ ЩО ТОЙ ХТО ПИСАВ -"БОГ".НАСПРАВДІ ВСЕ ЦЕ ПОВНЕ Г...О. ВСІ ІНШІ 0жЕ НЕ ЛАБУХИ БО НЕ МАЮТЬ ТАКОГО ЯК МИ !!!Я З САМБІРЩИНИ І ТОЧНО ЗНАЮ ЩО ГОВОРЮ.ЛАБАЄМО В РУДКІВСЬКОМУ КУЩІ(ХТО БУВАВ ТОЙ ЗНАЄ РІЗНИЦЮ).А ВЗЯТИ НАШЕ ДОРОГЕ МІСТО, ТАМ ВСІ КРАЩІ ВІД ІНШИХ.ПЕРЕСЛУХАЛИСЯ МІЖ СОБОЮ І КОЖЕН ПРОДОВЖУЄ ВЧИТИ ОДИН ОДНОГО ЯК ВОНО МАЄ БУТИ.ДАЛІ ПОЛУЧАЄТЬСЯ  ЕФЕКТ КОЛЕСА...ВИСНОВОК ЯКИЙ? А НІЯКОГО...ОСЬ ТАК.

ТОМУ КОЛЄГОВІ І Я РАДЖУ БРАТИ МІЖ НИМИ PA 80 , тому що на голову краще працює і не дає тих космічниг шкваркочінь !!!! УСПІХІВ

Різниця між Pa50  і PA80/Pa60

•  програма Digital Drawbar
•   Установка Input 1/2
•  карти VHG1 Vocal/Guitar Processor Board
• установки  EC5
• установки порта TO HOST
• маршрутизація авдіовиходів

вибачаюсь якщо когось розчарував. Це згідно інструк. користувача. Ігор якщо не згідний дзвони зразу туди

KORG USA, 316 South Service Road, Melville, New York, 11747, USA
Òåë.: 1-516-333-9100, ôàêñ:1-516-333-9108.

А різниця між 60 і 80 є?

на жаль не знаю, як напишете, то думаю Боді точно допоможете

А про алгоритми  і принцип праці "чудотворної" динамічної обробки в Korg PA-50 і далі ні слова, ні півтора. А так хотілося почути від людини яка знає інструмент від "А" до "Я".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти