Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

Пане Ігор, думаю що я б Вам тут не написав, ви все одно не повірите, що оброблена акустична гітара на ПА 50 звучить краще стандарної заложеної в початкових установках.

Ось бачиш Dj YURA вже замість 4 появилось 6 і ще плюс можливість вставити нарда і ще плюс 144стилі і ще плюс регулювання входів і так дальше і так дальше я і сам не знаю Треба десь колись сісти і перечитати дві інструкції .В 80 на 27 листків більше.А там де ти пишеш щоб я звертався - то я там вже був три рази можливо весною знову поїду

Про різницю між 60 та 80 - питання до Юри... :)

Ростислав вибач не зрозумів до кого було поставленне питання -виправився

Ну ти Ігор даєш, розказуєш людям що ПА 80, краще ПА50 на вісім функцій і т.д, а якби тебе не стримав то й 100 дійшовби.

Я тобі сказав що їх там всього шість, а ти мене ще винним зробив

Тут хай Бодя думає, чи варто за ті функції 600 баксів давати чи ні?

Чи може купити за них "казкові" мікрофони? чи акустику?

В мого коллеги ПА 80 вже 13 років(аж "почорнів" вже), в іншого ПА 500 . Як я тільки  не намагався почути в них щось краще від ПА 50, до якої акустики їх тільки не включали?

Хіба взяв би від ПА 500 сакс (досить цікавий)  і соло гітару (дійсно краща, ніж та що в ПА50). А так ... Запорожець на Таврію)))

>>Ну ти Ігор даєш, розказуєш людям що ПА 80, краще ПА50 на вісім функцій і т.д, а якби тебе не стримав то й 100 дійшовби.

>>Я тобі сказав що їх там всього шість, а ти мене ще винним зробив

Юра, зроби порівняльну табличку (як, наприклад, ось тут: http://www.korgpa.com/pa_root/en/products/pa2x_comp.html?en ) де будуть проаналізовані ПА50, 60 та 80 і все всім стане зрозуміло.

 

>>Тут хай Бодя думає, чи варто за ті функції 600 баксів давати чи ні?

А хіба кожна функція має строго означену ціну?

Одна з найсуттєвіших фіч 80-ки - семплер. Хоч і не дуже функціональний, та все ж серйозно може покращти саунд. До речі, саме за це його дуже люблять брати наші східні. Порахуйте скільки коштує семплер у вигляді окремого пристрою.

Чому не було звернуто увагу на різницю у клавіатурі між двома моделями?

 

 

>>В мого коллеги ПА 80 вже 13 років

В літописах ПА80 вперше згадується  21 липня 2000 року. В деякх джерелах - грудень 2000:

http://www.korgpa.com/pa_root/en/extra/korgstory_Pa80.html?en

http://www.keyboardmuseum.com/ar/k/korg/p/pa80pr.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Korg

Надворі зранку був 2010. Звідки 13 років ?

 

 

 

я вже все розписав про функції , думав всім зрозуміло , бачу ні... Просто дивно виглядає, коли у когось ПА80 і акустика Саунд Кінг. Завтра буду бачити колегу уточню з якого року? надіюсь почекає...

Бачу Ростислав хочете мені щось доказати? тільки не розумію що

я вже все розписав про функції , думав всім зрозуміло , бачу ні... Просто дивно виглядає, коли у когось ПА80 і акустика Саунд Кінг. Завтра буду бачити колегу уточню з якого року? надіюсь почекає...

Бачу Ростислав хочете мені щось доказати? тільки не розумію що

>>Просто дивно виглядає, коли у когось ПА80 і акустика Саунд Кінг.

Ми ще зараз як почнемо аналізувати та обговорювати акустику, то корг РА8000 випустить :) Думаю, це і так зрозуміло, що всі ланки апарату повинні бути одного класу. Та й про якість синтезатора вже можна дістати уявлення і без продувки в апараті...



>>Бачу Ростислав хочете мені щось доказати? тільки не розумію що

Ні, анітрохи :). Просто здорова полеміка. Будьте готові до того, що сказане треба буде обгрунтовувати :) ...

Ростислав ну як ти ще досі не зрозумів - це ж наші хлопці придумали корга .Наші Львівські!Я аж тепер зрозумів звідки таке знання інструмента..Ну а так як у нас бюрократія тому він і вийшов з запізненням.І ревербератор придумали наші -тільки з Одесси.Приїхало Боні-ем виступати в Одессу ну і наші їм і продали перший ленточний ревер.Вони його на концерті включили - щось там рявкнули по англійськи -а ревер--- раз-раз-раз

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти