Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

Ні ти мене не зрозумів.Ось наприклад граєш вальс  нажимаєш на збивку.Якщо під час збивки звучить мінор-звучить одна збивка.Якщо мажор- то зовсім інакша.Де і що треба нажати-конкретно- без термінів.

Ні то ти мене не зрозумів...

Тут простіше не скажеш. Існують так звані варіації акордів. В ІНТРО їх є шість (якщо не помиляюсь,не маю біля себе клавіші), на ФІЛАХ - дві. 

Щоб збивка (філл 1) звучала на мажорному і мінорному акордах одинаково- потрібно щоб вона була прописана одинаково на мажорі і мінорі

Думаю ти просто скопіював мажорну комбінацію із іншого стилю, а мінорна залишилась- і почались проблеми

Щоб не прописувати в Корг мажорні і мінорні комбінації - можна прописати одну -септакордну( не рекомендую)

На Ямахах таких  проблем не має, вона сама розкидує варіації по мажорах, мінорах, септах. Тому Корг потрібно купляти "музикантам"
 

DJ Yura я тобі скажу-твоє 80процентне знання-це круто.Але я не хочу що б через таких нічого не знаючих як Ростислав,Ігор,Gogan і ще багато інших СПРАВДІ розумних хлопців- такі як ти вундеркінди ходили пальці вєєром.І як писав Тарас-нічого не знаєте а корчите з себе таких розумників що хоч в рамку вставляй.Я тобі вже писав -БУТЬ ПРОСТІШИМ.І коли тобі справді дають пораду не забувай говорити-дякую.І наостаток- при редактуванні стилю-зайди в меню на сторінку SECt1 Ch Table і там вибравши кнопками чи то збивку чи то початок чи то закінчення і собі редагуй.Хоча я наперід знаю що ти це все знав коли тільки купив клавішу і ніс її додому.

не знаю де ти побачив, що я складний. Тут людина запитала, я тільки відповів, що на мою думку треба брати...

і тут всі почали "наїзджати"...

^^^

Пане Ігор, думаю що я б Вам тут не написав, ви все одно не повірите, що оброблена акустична гітара на ПА 50 звучить краще стандарної заложеної в початкових установках. 

^^^  Так Ви, Юра, ніяк нехочете пояснити (я вже й некажу про які демоматеріали) які налаштування (настройки рос.) змінюєте для покращення звучання пресетних семплів. Спочатку доводили що за рахунок динамічної обробки. Потім ця теза зникла. Тепер далі узагальнено  стверджуюте про якусь обробку. Так в чому полягає та обробка та її суть? Невже неможливо пояснити? В російськомовному мануалі до Korg PA-50 я нічого незнайшов. От і питаю. Може поясните зрозуміло і аргументовано, з вживанням термінології, а не загальних слів?

^^^Останнє, що мені заказали, був стиль Ніченькою темною (Пономарьов). ***    Незнав що таке можливе. Моя порада, Юрку: не пишіть подібного. Особливо на Молайні, МСК, чи Мюзікфорумс.ру. Або, недай боже, на Рммедіа.ру.  Як колєга прошу!                          ^^^^^^^^^

Останій раз Вам відписую на рахунок того питання....

Як на мене термін "пресетний семпл" якось до Корга Па 50 не підходит...

Як я вже і казав в Корг ПА 50 є програми- цеглинки до створення звуку. Стандарно можна використовувати три цеглинки. Поєднавши три цеглинки ми відповідно дістаєм повноцінний звук. На даний звук можна накладати так звані два генератори звуку. Припустим в якості першого генератора звуку Ви вибрали Еквалайзер . Як відомо в еквалайзері є багато "крутілок". В ПА 50 точно не памятаю для еквалайзера точно більше десяти. Припустим ви насторіїли перший генератор умовними поворотами, піднімаючи, опускаючи певну частоту цеглинки, додали їй насиченості . Тоді справа йде до генератора номер 2. Тут для гітар наприклад бажано вибрати компресор, їх є також різні різновиди. Він обовязково додає до звучання так званої плотності (тут також є багато настройок), критиш аж поки ненакрутиш. Отже, звук готовий. Всі генератори *на праву руку) задіяні. При бажанні тут можна накинути ще в меню якесь там ехо, тріо.. чи щось в тому типі...

Але припустим сталось так, що в принципі не рідко буває, результат не відповідає очікуванням. Що робити?

Тут на щастя корг дає можливість "цеглинки" поділити на так звані   "підцеглинки"

Для цього передбачений цілий розділ "ПРОГРАМИ". Тут можна створювати із підцеглинок- цеглинки ( тобто власні звуки). Тут функцій на цілих 6 сторінок. Критиш аж поки їсти не схочеш...

 

***В рідній фонограмі в деяких моментах одночасно грає 10-12 інструментів. Погодься відворити 12 інстрементів на 8 доріжках буває дуже важко*** В оригінальній фонограмі використано нормальні інструменти і "важкі" ВСТ. Крім того при великій кількость інструментів мікс гірше читається і менша його прозорість. Виходьте зі своїх можливостей. І взагалі - а свої аранжування робити заборонено? Треба розрізняти що одне - це музика для слухання, радіо, ТБ, друге для "напівживого" виконання. Як на мою суб'єктивну думку, то зараз якраз і є виграшнішим і ефектнішим коли підклад відрізняється від оригінального.
  

^^^Останнє, що мені заказали, був стиль Ніченькою темною (Пономарьов). ***    Незнав що таке можливе. Моя порада, Юрку: не пишіть подібного. Особливо на Молайні, МСК, чи Мюзікфорумс.ру. Або, недай боже, на Рммедіа.ру.  Як колєга прошу!                          ^^^^^^^^^

- тут обідили! Скажіть, якщо я виставлю тут стиль ніченькою темною, написаний на КОРГ ПА 50 - я "виросту" у Ваших очах? дуже хочу почути відповідь...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти