Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

Нема за що! Будуть питання пиши.чим зможу допоможу!

Віталік, якщо топи звучать нормально, а бракує потужності, то краще, на мою думку, додати до них ще пару. На малий зал береш пару, на великий, чи відкрите повітря береш чотири. По такому принципу нарощування працюють професіонали. Потужна акустика не звучить добре на малій потужності.

Дякую.Варіант.

Вчора випробовував свої колонки, ті які я питав як фарбувати кілька постів назад, зовнішній вигляд, дякуючи пану Nadvirnjnskomu, суперовий, по звучанню, таке відчуття що набагато плотніший і більший низ, таке може бути чи це  самообман?

Все роблене своїми руками та з любов'ю і краще працює. Хотів запитати Вас, пане Nadvirnjnskiu. Маю старий ревер РХ 1000. Справа в тому, що хочу користувати його для вокалу (іноді виникає необхідність), досить шумний та й звучить як 8 бітний (мабуть так і є). Питання стоїть в тому - чи варто переробити його на РТ2399. Дякую.

Вибачте за допис. Може варто доробити данний прилад (змінити схему, або що)?

Покращити твій РХ1000 певно що невийде,можна поміняти старі конденсатори,та цим його обробку непокращити,техніка минулого століття,антикваріат.Мікросхема РТ2399 то є аналоговий ревер,робота якого основана на затримці сигналу обробки,та недивлячись на це працює чудово,і майже нешумить.Для нормальної роботи треба додати буферні каскади на вхід і вихід,можна використати одну здвоєну ТЛ072 або НЕ5532,можна додати на вхідний буфер регулятор тембру,буде взагалі чудово.Можна використати дві РТ2399,включивши одну на делей іншу на холл,сигнали звести на сумматорі вихідного буфера.Єдине що треба в кінці правильно узгодити рівні вхідного та вихідного сигналів.

Дуже вдячний за відповідь! Гадаю корпуса і бж від рх1000 повинно вистачити (з відповідною доробкою). Зацікавила мікросхема своєю простотою підключення. Та нажаль поки що не знайшов толкових схем регулювання роботи цих мікросхем(установка часу затримки, або що). Якщо можете підкажіт схему організації подібного ревера, силку, на досугу хочу спробувати зібрати, й можливо встановити у корпус РХ, приблизно отак оновити рх.

Прошу вибачення за допис, який тип регулятора тембру (по ВЧ, ВЧ та НЧ, три полоси?), та чому у вхідному буфері? Інколи вихід ревера (хоч це й не передбачено) можливо уввімкнути на вільний вхід пульта, а вхід у відповідне гніздо. Так я користував два ревера один за одним на пульту Карат (Беренжер та РХ, щоправда років 8 назад). Цікаво, та ефект був дуже гарний.

Олександре я свій ревер зробив у корпусі від старого сат тюнера стронг,і то там купу місця залишилося,тобі не варто курочити свій рх1000,краще продай а за виручені гроші купиш радіодеталі,все про ревер на РТ плюс печатна плата є отут--http://guitarsound.ucoz.ru/publ/dilej_na_mikroskheme_rt2399/1-1-0-1

якщо повернення сигналу зробиш на вхід вільного каналу пульта, то РТ  можеш непаяти.

Дуже вдячний за рекомендації. У вільний час спробую зібрати подібний прилад. Можливо ще не раз звернусь із запитанням. Творчих успіхів!

Доброго здоров"я бажаю всім форумчанам. Щоновні, хто користується МАГовською акустикою, а саме MD 554, є дуже велике прохання, чи не змогли б ви "зняти" (внутрішні) розміри даної АС. Хочу для себе особисто. Буду дуже вдячний. Дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти