Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

Хіба якось при нагоді,то міг би й заїхати!

 

Nadvirnjnskiu
Хіба якось при нагоді,то міг би й заїхати!   
Тарасе - Ласкаво Просимо!!!! За одно і до мене повернеш - "погачкуєм"

Дякую!Дай Боже здоровя Вам хлопці, та й моїй печінці! Головне що кінець світу перенесли,тепер можна і в гості поїздити!Насправді з роками все більше стаєш схожий на потяг,важкий,тягучий,гудиш.димиш,і весь час боїшся злізти з готової колії...

Доброго часу суток форумчанам. Хочу подякувати Nadvirnjnskiu за викладені вище різні посилання. У мене є одне питання: де можна купити (дістати) МС - XR951AO (DIP 40) - це контролер клавіатури Ямаха ПСР 320 - 740 і т.д. Може у кого є "злетівша" Ямаха (на розбір). Допоможіть. Дякую.

Компанія Ямаха свої комплектуючі у вільний продаж некидає,політика компанії.Тепер тільки у сервіс,або купити побиту клавішу на розбір.Але затія ця буде лотереєєю,з якого боку не крути,все одно нема гарантії що знайдеться ще кілька "битих" чіпів,якось на днях переглядав розділ продаж по клавішах,добра робоча самограйка типу Ролянда ехr-е2,за котру я заплатив 1000 у.е.,можна купити за три тисячі гривень,приблизно таку суму зідре сервіс.Так що треба добре поміркувати...

http://www.chinaicmart.com/series-XR9/XR951AO.html

Замовляв людям які їздять до "піднебесної" країни - 10-12$ - смішна ціна, але не було у наявності на складах. Підставляв з другої клавіші - все нормально працює, але то чужа. а не працює соль і соль - дієз через усю клаву, а все інше працює нормально.

Зайди на сайт київського джаз клуба,здається у них є сервіс від Ямаха,напиши лист,може все не так страшно,в смислі ціна на чіп.

http://www.jazzclub.com.ua/o-kompanii.html

Дякую. спробую зайти.

Доброго здоров'я,шановне товариство.Поставлю я вам таке дилетантське (чи ні?) питання:при виготовленні самопальної акустики берем комплектуючі і під них підбираємо та розраховуємо корпуси,тут все ясно.А якщо навпаки-є готовий корпус,а нема динаміків;чи вони є і все грає добре,але хочеться збільшити потужність АС методом заміни динаміків.Такий метод можливий,чи то є абсолютний моветон?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти