Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

В цій темі я пропоную спілкуватися музикантам які мають практику у виготовленні власноруч підсилювачів та іншої музапаратури,ремонт,модернізація,обмін схемами,веб посилами на магазини з комплектуючими та радіодеталями.Обмін кваліфікацією,поради по ремонту.Маю в наявності схеми пультів Берінг. Піві. Меккі.АленХіт.Виготовлення акустики,розрахунки корпусів,веб посили на продавців динамічних головок та форнітури,враження та відклики про продукцію різних виробників.

Шукаю продавця фурнітури (профілі, кутники, замки-"метелики" та ін.).

Всім привіт. Я маю практику з виготовлення звукової техніки. Як напівпровідникової так і лампової. Якщо в кого є які запитання - звертайтесь. Чим зможу- допоможу.

Наскільки я знаю у Вінниці виготовляється досить багато комплектуючих та деталей до музапаратури,Вадиме якщо можеш виклади в темі телефони або веб адреси дилерів по продажу динаміків,твітерів,форнітури,корпусів для підсилювачів.Особисто я шукаю де купити трансформатор живлення для підсилювача,з вихідною напругою 65+65в. і потужністю біля 1000вт.Якщо є бажання виклади електричні схеми підсилювачів,які можна булоб зібрати бажаючим музикантам,тим самим зекономити немалі суми грошей.На даний момент у мене працюють два готових транзисторних підсилювачі,ще два в процесі наладки і зборки, є зібраний кроссовер 2+1, кілька готових фільтрів для саба,один з яких я вважаю досить простим і якісним,є зібрані і налаштовані схеми ревербератора,дуже простого і досить непоганого,як для гітари просто супер,є непогана схема мікшера,на даний момент мікшер виготовлений і іде пошук матеріалу на корпус,до цього є немалі практичні навики в цій справі,так що бажаючим створити свій апарат власноруч зможу допомогти порадами,схемами,адресами радіомагазинів,де можна брати радіодеталі по оптових цінах.

Музикантам які планують покупку потужної акустики можу запропонувати схеми корпусів ось адреса http://www.xs4all.nl/~boyzpc/ знаю по собі,самому виготовити як мінімум в два рази дешевше,тим хто використовує Вінницькі твітери Т44,до речі не зкращих але досить дешеві, маю схему фільтра-кросовера розробленого мною в результаті тривалих експерементів з різними схемами,допоки не отримав пристойного звучання.

http://www.torenergo.com/ Тут виготовляють тороїдальні трансформатори живлення від 3 вт до 20 квт.

Nadvirnjnskiu .Деякую вам за допомогу.все зрозуміло,за вийнятком маленьких  ходів...зателефоную на мобільник !!!  успіхів вам!

який лак використовувати для перемотки динамiкiв

Цікава тема. Свого часу також користувався саморобною технікою.

При перемотці я фіксую витки дроту роблячи смужки клеем 505,але не можна пропитувати 505 всю котушку,при нагрузці клей тріскає,після намотки я пропитую нітролаком НЦ,розведенним 747 розчинником до густини молока,після пропитки треба висушити повністю! десь добу в теплі,після нанести ще один шар лаку але трохи густішого,і знов до повного висихання,можна пропитати епоксидним клеем,але зараз епоксидка неякісна і потрібні навики роботи з цим клеем.Будуть питання по центровці дифузора,або інші поточні проблеми-пиши!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти