Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

Привіт Віталік! Дивлячись про що  йде мова,якщо це топи то можна дечим і знехтувати,там основну роль зіграють драйвери,а якщо мова про суббас то це вже по дорослому,треба рахувати,давай поконкретніше опиши що тебе цікавить?

Доброго дня,пане Тарас.Питання теоретичне,але задаю його не просто так:є в мене колонки (топи),гарно зроблені і звучні.Але потужність динаміка 350Вт+піщалки 50Вт.В принципі вистарчає,але що робити,якщо би я захотів всунути туди динаміки ват так по 500?Іншими словами:чи можна і як саме підібрати динаміки під готові корпуси,щоб не було втрат в звучанні?

Ясно,тепер скажи чи є фільтра на НЧ динаміку,чи він підключений напряму,граєш через кроссовер чи в широкополосному режимі?

Які динаміки і драйвер стоять зараз,і який динамік плануєш вставити?,чим конкретніше напишеш тим швидше розберемся.

Фільтри є на динамік (http://odessa.od.slando.ua/obyavlenie/prodam-paru-dinamikov-peavey-black-widow-model-1505-dt-8-ohm-350-watt-ID4fhdR.html) і на піщалку (Київська).Працюю в широкополосному режимі.А от який динамік вставити-ось головне запитання.Як підібрати динамік,щоб не було звукових спотворень?Про те,що фільтра треба буде переробляти я в курсі,але сам корпус...Що грає роль:матеріал,оббивка,обезшумка,літраж,діаметр і глибина фазоінверторів?Чи все в комплексі?Просто неохота вивалити бабло за хороші динаміки,які просто не будуть гідно звучати в конкретних корпусах.

Динаміки Півей голови не з останніх,це не Біг і не ДБС,а що саме тебе не влаштовує? який характер спотворень?який пульт і підсилювач? спотворює на піках гучності чи при любій потужності? здається мені що справа не в головах,прийдеться перевірити кожне звіно звукового тракту.Наприклад качнути колонки іншим підсилювачем,позичити подібні топи і поганяти свій підсилювач,психоакустик використовуєш?

Та ні,звучать вони гарно,спотворень не виявлено,просто подумую в бік підвищення потужності (в перспективі).Підсилювач QSC.Попробую "Парк".Психоакустику використовувати не вважаю за потрібне-чим менше приладів,тим простіше добитися гарного звучання,я думаю.Чи може ну його ті всі експерименти?Докупити парочку сабів ват так на 500-600 і радіти життю?Але тоді в підмогу піщалкам напевно треба буде якісь драйвери втулити,як вважаєте?За кіловатами не ганяюся...Головне гарний,детальний звук.

Так хід думок у тебе правильний,якщо будуть саби все буде простіше,топи розвантажаться від нч,можна вийти на більшу потужність,якщо впихати в топи потужні голови то це не вихід,бо всі потужні голови переважно вже є низовиками,детальності вокалу вже не буде,в широкій полосі  якості не буде тим більше на великих потужностях.Принаймі ШП режим це вже непрофесійна риса...скоро відійде як і чорнобілі телевізори.

Дякую,значить так і зроблю,саби рулять.А якої потужності саби пасуватимуть до даних топів? я десь чув,що саби мають бути потужніші від топів в 2 рази.То є правда,чи просто хтось ляпнув?

Якщо твої топи на 15дюймів,то саби мають бути по ідеї не менше 18д.,про саби тобі сказали правду,як мінімум мають бути моцніші в два рази,десь на форумах читав що саба ніколи небуває забагато,найкраща чутливість людського слуху  лежить у діапазоні 2-4 кгц.,звідси й така нерівномірність у потужностях,а ще залежність від розповсюдження звукових хвиль на різних частотах,одним словом фізика.Чим потужніший підсилювач і динаміки сабового каналу тим краще буде відтворення,без спотворень і перевантажень.

Дякую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти