Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

доброго всім дня люди допоможіть треба телефон майстра який перемотує динаміки у Львові якщо не помиляюсь він жив на Науковій такий собі Саша "транзистор" хто має скиньте на makedonbrik@ukr.net

 

Всім доброго здоров'я.Стикнувся з проблемою:є мікрофонний кабель.Але не працює,гад-не проходить сигнал взагалі.Підозрюю що десь перебитий.Тепер питання:хто знає яким чином знайти місце обриву жили?Чи можливо це взагалі?По зовнішньому вигляду все ніби ОК,пробоїн не помітив.Думав відрізати по 10 см з кожного краю і продзвонювати після кожного відрізання провідність жил,але ж таким методом можна і весь кабель порізати на 10см кусочки,якщо місце обриву буде десь посередині.Я розумію,легше купити інший кабель,та якщо,наприклад,конкретний кабель довгий,та ще й до того KLOTZ,чи MOGAMI,як бути?

Віталік як такого методу в принципі і неіснує,є прилади для пошуку обриву в електропроводці 220в. але кабель екранований,і тут прилад буде безсилий.Я шукаю обрив так-підключаю МП-3 плеєр через кабель до компютерних колонок,починаю гнути і зтискати кабель просуваючись з кінця,там де прохопиться сигнал там і обрив.Чув від одного лабуха історію як його дістав обрив у кабелі,казав що кабель то працював то пропадав,так він зі злості всунув кінці кабеля в 220в.,казав що у місці злому кабель просто вистрелив.Метод звичайно варварський,але може й допомогти,я останнім часом такі кабелі просто викидаю,репутація всетаки дорожча як пару метрів нового кабеля.Я беру кабель у оцих козаків,тай ціна демократична--http://microfon.sells.com.ua/kabelnaya-produktsiya/c53

Є рефлектометри, але підозрюю, що вони розраховані на набагато більші довжини кабелів.

Тре питатись у людей, що тягнуть кабельні лінії (телефоністи, інтернет-провайдери).

Дякую.Піду за новим кабелем.

Розріжте його пополам, тоді якусь з половин ще зможете використовувати.

Віталік, вірне рішення! Якщо кабель перебитий, то будь-які його частини можуть бути проблемою. 10грн. за п/м Sommer Stage 22 не маєток.

>>Розріжте його пополам, тоді якусь з половин ще зможете використовувати.

Застосувавши метод дихотомії, можна отримати більше робочих відрізків :)

Дякую за відгуки,друзі!Особливо про "напополам"-як я відразу не здогадався?Ще якісь сигнальні кабелі до ревера,чи підсилювача вийдуть.Всім пиво за мій рахунок!

Піднімаю тему.Всім доброго здоров'я.Останнім часом дуже мене цікавить таке питання:які бувають типи акустичних систем,маю на увазі за формою корпусів.Ну знаю,що бувають "ломбарди","хрести","обратки",і т.д...Але цікавить те,як вони правильно називаються (не  лише вищенаведені,ясна річ),які особливості різних корпусів,характеристики,особливості?Що порекомендуєте прочитати,переглянути?Чи може є який інтернет-ресурс по такій темі?Дякую. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти