Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

LABUCH маю багат о схем,та цієї нема, маю ПМ03,та схематика різна,кажіть що непрацює може так допоможу,або пишіть на скриньку,пришлете відремонтую.

Nadvirnjnskiu, напишіть свій тел. мені на почту, потрібно порадитись.

Скажіть буть-ласка де можна взяти розміри для сабів??????? для 15дюйм!!!!!!!!!! і як краще їх клипати???? Буду вдячний!!!!!!

Денис, тобі сюди: http://www.vegalab.ru/forum/forumdisplay.php/58-Профессиональное-оборудование-звук-свет.

Дякую!!!!!!!!!

http://www.vegalab.ru/forum/attachment.php?attachmentid=134496&d=1316614632 Ось тут на Вегалабі я виклав папку із різними схемами корпусів топів та сабів.Качайте та вибирайте який вам підходить.А створити тему на Вегалабі можна,але немаючи базових знань по фізиці будете зацьковані учасниками форуму,там є такі "дяді" які тільки  там і сидять щоб новачків поцькувати.Якщо немаеш параметрів ТС на свої динаміки,годі щось питати.Роби сам,принаймі буде втроє дешевше.

Nadvirnjnskiu, потрібні мікросхеми: ТК 10581М, ТК 10586М. Підкажіть де купити. Наперед вдячний.

Василь,треба хочаби вказати де стоять ці імс,та написати точну назву,якщо на англійському, то скопіювати назву в оригіналі.Тільки що глянув у свою бібліотеку,це мцкросхеми еквалайзери,перша триполосна,друга пятиполосна,у відомих мені магазинах їх нема,аналогів також нема.Маю книжку зі схемами та прикріпити неможу,щось непрацює в сервісі сайта.

привіт,може хтось порадить як зробити захист до вінницького драйвера 50вт- 8ом,може лампочку,як її правильно впаяти і які характеристики

 

Для цього берем лампочку фари автомобіля Камаз,на 24вольта,робимо розрив в проводі яким сигнал підводиться до плати фільтра драйвера ВЧ,лампу включаємо так щоб сигнал проходив по спіралях дального та ближнього світла,тобто послідовно,ніжки лампи акуратно плоскогубцями вигинаємо по формі латинської букви "L" ,тепер її легко можна закріпити на платі фільтрів,або до корпуса.Дроти можна припаяти,можна взяти на болти,під гайки обовязково покласти гроверні шайби,в кінці на різьби капаємо по каплі 505 клею.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти