Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.

Ця історія сталася ще років за п"ять до цього (з жіночим бєком).Купили самограйку в Києві за шаленні гроші на ВДНХ (мабуть не дешевше доброго "москаля").Грали перше весілля на рідній Волині в селі на сучасному кордоні  з Білорусією.Приїхали двоє!Гвалт був на пів села. Де ваші труби,де барабани.Поки не зіграли пару польок, не могли заспокоїти родину.На таке чудо приїхали подивитися ще два колективи з клубів із сусідніх сіл.В кінці весілля за ямаху давали пару коней.

Грали весілля років з п"ятнадцять тому, Маневіцькій р-н (село називать не буду ).Круті хлопці: електро ударні ямаха,самограй ямаха,гітара соло,бас,сакс-весь фарш.Молодій 46(90кг) - йому 18(50кг).Ви можете собі уявити сільську жінку яка ніколи не бачила косметики,тільки знала що свині, корови і тату дай(батько голова колгоспу і мав свою пілораму).Короче СТРАШНА як ядерна війна діва, а він "мєсний" алкаш який вирішивий закосить від армії.Весілля підходить до кінця,все супер, обтанцьовування-пропав молодий! Давай шукати! А він за будою музик дрихне. Збоку  порожня пляшка,тай дійсно, що втрачати-за столом випити не давали, от він і скористався поки кохана зайнята.Будили його як тільки могли-ноль! Закінчилось тим ,що наречена сама взяла на руки і понесла до хати.Перша шлюбна ніч-традиція!!! 

АНЕКДОТ

Хлопці, шось у вас така музика тиха.От як у мене весілля грали, то в сусіда кролі - поздихали.

Є на Волині таке гарне село Малинівка . Приїхали з колєгою, взяли 4 колонкі 3 полоси по кіло на сторону (весілля на 300 чоловік). Біля буди музик не поставиш- буду трусить. Вирішили трішкі в стороні, шнурі дозволяють і від басів подалі - на голову легше.Одна проблема- там була прив"язана маленька собачка,замість ланцюга - якісь шнурок, замість буди звичайна посилка (стандарт СССР).Маленьке створіння яке весь час трусилося не зважаючи на липень місяць.Просим батька переципіть собаку- Ой хлопці, та не хай там сидить під колонками! Вона заважать не буде! І справді,  як ми влупили звуку тільки  її і бачили.Перла так, тягнучи за собою свою будку (посилку),що батько не міг догнати.Десь відірвалася біля на канави до кінця весілля казали ні хто її не бачив.Щира правда! Любіть братів своїх менших!

Було це в 90-х. Відіграли 1 день весілля. Господар завів до хати показав кімнату, де будем ночувати, бо ще мали грати другий день. Раптом приносять молодого до нас, молода репетує (та то та Олька його врекла, то вона щось підлила і.т.п) Починають йому знімати вроки, кроплять водою. Черех певний час молодий приходить більш-менш до тями і побачивши в кімнаті музик починає : О. я ше з музиками не пив. На ніяки вмовляння не реагує. Я їм (музикам) плачу гроші, і вони мусять зі мною випити. Ну і випив я з ним кілька раз. Він так і залишився спати за столом, і ніхто по нього не прийшов. З ранку ми повставали, а наш молодий вже ходив по подвірю... І щиро дивувався чого так скоро закінчили грати...

Було це у 2009 році на Хмельниччині у травні. Приїхали ми до хазяїна грати проводи в армію. Шалаш для гостей є, а для музикантів немає. Розкладаємся під  відкритим небом, а саме під грушкою, запитуємо  господаря: "  А що буде як піде дощ?"   А проводка до шалаша у хазяїна вся з кусочків на соплях, по гиляках протягнута від хати, не заізольована. А хазяїн відповідає :" Хлопці не переживайте, я плочу гроші"  Почали сходитись гості, ми заграли пару маршів і заспівали пару пісень. Приблизно 8-10 речей, почався дощ. Ми зробили для себе шалаш, але замкнула хазяїна проводка яка йшла від хати до шалаша. В хаті світло було, а в шалаші не було і тому ми більше не грали. Після першого столу при свічках гості розійшлись, призовник дав по пиці батькові. Після чого батько розрахувався  з музикантами і ми повезли апаратуру до іншого призовника де грали на другий день.

Ще один пиадок у 2009р у Новоушицькому районі Хмельниччина. Приїхали грати на весілля жара за 35 градусів, сидимо в холодочку, а поруч із нами холодильник на базі газ - 53. Біля нього ми поставили одну стопку 1.5 кіловата, хазаяйка попросила грати без зупинок. В холодильник раз за разом заходять обслуговуючий персонал і кухарка, постійно закриваючи  двері. І коли туди зайшла кухарка одному чувакови показалось що відкритий холодильник і він закрив на засов його. Гості сходяться, музики грають без зупинок, кухарка товче в двері в холодильноку, але її стуку біля даної стопки не чути. Вийшла через 30 хв, змерзла аж посиніла.

Свого часу сталася в нас весела і корисна історія.Село N,лабаєм празникові гуляння.Половину суми взяли завдатком,половину мають дати в 0:00.От підійшов час,прибігає захеканий хлопчиско і каже:-"пацани,проблема-грошей не назбирали...Шо робити?"Ми кажем шоб покликав когось зі старших,організаторів.Він побіг.Кілька хвилин по тому приходять організатори,кажуть,шо реально нема чим зарадити.Порадилися ми з ними і вирішили,що далі пісні будуть тільки по замовленнях.Коли замовлення закінчаться-змотуємся.Ну ми зробили оголошення:так і так.Народ починає замовляти:пісня,друга,третя...Півгодини минуло,прибігає наш захеканий хлопчиско і витягує з кишені ПОЛОВИНУ СУМИ,яку мали заплатити за забаву!!!А народ пре,пісні одну за одною замовляє:-)!!!Замовляли до 7:30 ранку!Додому ми привезли бабла як за 2 весілля,приємні враження і веселу історію:-).

Є у мене тесть, він також музика як і я. Свого часу грав він на ударних, а ще раніше (років 30 назад) на  барабані в духовому оркустрі. А почну з того що тесть невідчуває в руки опіків кропиви. І от одного разу духовим оркестром грають вони весілля, і треба ж так статися що тестя притискає в туалет.  Ненайшовши останнього йде в кущі, зробивши своє діло починає шукати щоб могло підійти як засіб гігієни (коротше, чим би витертись), ну і вириває на його думку жмут трави. Звідки ж йому було знати  (було вже темно)  що то була кропива. Ефект від використання такого туалетного паперу був , можете уявити собі який. Нікому нічого некажучи йде в шалаш і починає з усіма грати, а свербіж  то тільки наростає, і почухатись ніяк руки ж зайняті. От так і гамзделить по барабані переступаючи з ноги на ногу. Це дійство помічає одна бабця, підходить ближче до музик і проголошує на весь шалаш хлопаючи в долоні "от як гарно грає, та щей танцює". Всі легенько посміхнулись,   тільки колеги падали на коліна, але після того як тесть розказав чогото він так витанцьовував.     

Їхали в цю неділю з весілля, 4 -та год. ночі, "Нива" з причепом(там апаратура) на задньому сидінні я, напарник і оператор, на правому передньому сидінні дружба із швагром молодого! Два дні весілля щасливо відіграно і знято, так що тепер рослабон і по 50... Тут звідкісь спереді ввімкнулась "мигавка" і "смугастий" кийок перегороджає дорогу, - приїхали,   ДАі...     Шофер (тверезий) підїжає на праву обочину і каже дружбі щоб той вискочив в кущі, які росли край дороги. Дружба вискочив і полетів крізь гілля так, як ведмідь напролом, міліціянти сполохались і направили туди прожектор, думали що таке ломиться. Яке було в них здивування і потім сміх, коли побачили обдертого дружбу, перев,язаного двома рушниками  в рові серед гіляччя...  Переконавшись в тверезості шофера, даішники весело реагуючи на це все нас відпускають і бажають щасливої дороги!!!!!  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти