Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
А в мене був випадок який може буди одина раз на мільйон. Поїхав напарніком в с.Раків ліс Камінь-Каширського району. В селі в один день два весілля - два рідних брати видають своїх дочок, а третій брат .... в чотири ранку перед весіллям помер і теж прожавав у тому ж таки селі. Ми приїхали і нас відразу поставили до відома, що ось така ситуація, то ми апаратуру вмикнули секунд на 30 для перевірки і чекали поки всі прийдуть з похорону. Ну, а далі було весілля як і нічого не трапилось. І що цікаво, пішли на перших захід за стіл, а далі як почали грати, то грали аж доки батько молодої підійшов і сказав: "Хлопці, марш до столу, а ви чи йдіть за стіл - апаратуру потім складете, чи складайте, а тоді за стіл". То був кінець весілля. Отож грали одним махом від початку до кінця десь 7 годин.

Коли старші лабухи були юними, а ми, вибачте, шмаркачами, що спостерігали за весільними музиками від моменту настройки аж до від'їзду з весілля - довелось бачити таку (повчальну) сцену....

Музики грузять піратуру після весілля.В кінці погрузки несуть до машини чемодан (від відомого совдепівського підсилювача "Дойна") А газда "негоден сі надЄкувати" музиці; і з пляшкою "музикам на дорогу" вибіг аж до брами, там де "весільна каблука" Музикант, що двома руками ніс той чемодан, одною рукою бере пляшку в газди,  другою пробує подати руку і тут чемадан розкривається, а з нього вивалює цілий арсенал горівки, пива і навіть холодеЦ  ... Секунда шоку, далі гвавт, крик... і пішки додому.

Наука - "несіть додому тільки те, що в пузі". 

 

Пишу ,про те що сталося, сьогодні після весілля з неділі на понеділок (2-3 червня). 

Весілля, Дубно, біля ресторану, вже на дворі стемніло.

Граємо 2 захід, лине пісня "Самый лучшый день"..., на горизонті з'являється дядєнька із запорожців, очі як в бика на викот, хапається за колонку (топ) і з словами : "Ви мене зі своєю музикою за......ли..., і не-в силі підняти колонку скидає її на асфальт. 

Мені потемніло в очах, по сходах лечу на того чувака (з зовні простий роботяга, п'яний в дим, а потім як вияснилось - головний інженер одного заводу, колишній юрист, алконавт) і скільки сили і злості знаходжу в собі з правої руки зарядив по писку... аж виляск пішов. ))) А рука в мене вся почорніла, тріщина пішла, так стало боліти, але саме образливо що після такого удару хлоп піднявся на ноги... А далі я практично не пам'ятаю. Все в тумані. Кароче розборонили, і весілля пішло своїм ходом.)))

А то випадково не та колонка, динамік з якої лежав в Едіка в "Тріаді", в майстерні з розколотим магнітом?!!

Коли важко розшевелити гостей і окрема частина людей сидить по кутках (хтось не допив,хтось приглядається один до одного,словом -причин багато),я кажу приблизно таку фразу:"А зараз дорогі гості,від Віктора Федоровича Януковича для усіх "сидячих" ми виконуємо польку!!!!Цікаво спостерігати як ця фраза діє))))А діє вона в позитивну сторону!)))

Був ще такий випадок!Якось випало нам грати весілля в шкільній столові.Хто лабав в такому приміщенні,той знає що то за біда!!!)))Але ми були змушені, бо зранку зарядив дощ.Ми мучимось і гості мучаться!І Ось слава тобі Господи,в другій половині дня випогодилось.Людей за стіл,а самі перебираємось на двір.А тепер про головне-на цьому весіллі був присутній генерал з Росії.Дядько нареченої.За Союзу служив,так і залишився там, і дослужився аж до "гЄнЄрала"))).Строїмо апарат на дворі,підходить цей чолов'яга:"Ребята,пака ви тут настраиваїтесь,дайцє мне мікрафон,я пайду в зал,паабщяюсь с людьмІ"Ми собі переглянулись.Невже чоловік не розуміє що мікрофон сам по собі не буде працювати?!Даю йому мікрофон без шнура,він з довольним лицем побіг в зал!Чуємо "разкає","двакає","трикає",а звуку ноль!)))Прибігає!Очі на викаті:"Ви что сібє позволяєтє,я гєнєрал росії"Бачу чувачок не на шутку розходиться.Вже і пояснювали про ази комутації,вже і переводили все в жарти!Нєт!!!Унізілі гєнєрала!!!Дойшло до того що вивів з рівноваги він мене.Тихенько відвів,і кажу на вухо:"Будеш ви.....сь,зловиш пі....лєй"Друзі,подіяло!!!Відстав!!!Недарма кажуть:"Как одену портупєю-все тупєю і тупєю"))))Ми музиканти люди з гонором і ніколи себе в обіду не дамо!!)))

На весіллі ,після другого застілля об"ява від музикантів:

- Поважні гості і порєдні газди підуть сьогодні до дому з МАРШЕМ, а всі решту з Гімном.....

20 прикольных фраз дирижеров: 1. Остались всего три репетиции до пoзoра! 2. Фагoты еще в poт не взяли, а тpомбoны ужe кoнчили! 3. Нота под точкой означает, надо с ней что-то делать. 4. Я скажу вам сейчас, какие тут ноты — вы очень удивитесь. 5. Это вам не симфонический оркестр, здесь в толпе не спрячешься, надо играть чисто! 6. Играйте не то, что я требую, а то, что написано в нотах. 7. Надо сыграть так, словно вы немножко выпили и никуда не спешите… 8. Притворитесь, что вы музыканты, а не просто - мудаки с железками. 9. И если кто-то сыграл фальшиво, главное - успеть посмотреть с укором на соседа… 10. Смотрите одним глазом в партию, а двумя на меня! 11. Пронумеруйте такты, а то глаза могут сместиться, а цифры нет! 12. Женский хор! Спойте вместе со своими мозгами. 13. Мендельсона надо играть без "мендельсоновщины". 14. Надо очень крепко взять эту ноту, даже если фальшиво! 15. Левой рукой сильней шевелите, чтобы все думали, что вы живы. 16. Скажите мне, пожалуйста, это вы сейчас так играли после консерватории? Я завтра же поеду туда, придушу ректора и потребую, чтоб у вас отняли диплом! 17. Людей, играющих фальшиво, надо сажать в тюрьму наравне с фальшивомонетчиками! 18. Перестаньте пялиться в декольте флейтистки, там нет нот, ваша партия на пюпитре! 19. Лучше бы вы головой в литавры били, громче получилось бы! 20. Это ж надо так ненавидеть друг друга, чтоб так играть!

Було це дуже давно, ще коли грали вшістьох. Після зустрічі молодих всіх провели за перше застілля, чекаємо, коли нас запросять, але намарно. Вже гості виходять до танцю, а музиканти голодні, і тут бас-гітарист каже: "Хлопці, давайте зіграєм "Дроздів"(Вы слыхали как поют дрозды), є така російська, дуже тужлива пісня, і як затягли. Вибігає хазяйка, музиканти, шо за пісні, а ми - та на голодний шлунок більше нічого не співається. Через секунду стояв і стіл і на столі. Відтоді кожного разу за такої ситуації, сміємось, ну що, Дроздів?

А як таке. Зустріли молодят, посадили їх за стіл і чекаємо. Через 10 хвилин після кількох натяків підходить хазяйка й питає: "Хлопці. скільки Вас?". Відповідаємо з надією: "Четверо". Ще чере з 5 хвилин на окремому столі у дворі з'являються: 4 цибулини. 4 помідора, 4 редьки і півлітрова банка майонезу (ну і пляшка, звичайно). От с тих пір й полюбився нам майонез :-). ---------------- Інший випадок у кафе. Не садять за стіл музикантів. Покрутилися і скинулися та й послали гінця у магазин. Він приніс пляшку та закуски (нарізана ковбаса, сирок й таке інше). Сидимо. Підходить хазяїн (всі гості ще за столом) й питає: "А де це Ви взяли?". Кажемо: "Купили". Не вірить й перівіряє етикетки на пляшках стола з нашою. Підходить й каже: "Да, це не наша. От молодці!".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти