Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
(: Шарік, знайома ситуація! Колись було чудо, дядько молодого три графіни по 1,5 літри поочередно "по-легенді" до музикантів носив, а все йшло мимо каси,-друзякам своїм. А його жінка каже,"Ото крепкі музиканти, більш як чотири літри випили а які тверезі, напевно закуска добра".А ми ні сном не духом з напарником не знали.Коли вияснилось куди водяра пішла, дядько вже спав, а молодий особисто взяв "шефство" над нами!!!

Граєм весілля в с. Стрептів. Перший захід 5 годин, Другий - 4 години. Застілля між столами максимум 45 хвилин. Третій захід починається десь о 3.30. Я кажу до напарника: "Дядя Юра, блін, як нам їх порозганяти?". І тут мій напарник видає геніальну фразу: "Та вальни їм пісень з шістдесят і най йдуть най!"

18 червня, ресторан "... ВЕЖА", район Гошівського монастиря..... під час третього столу, тамада відспівав "многая літа", взяв 200 уе, і поїхав додому. Подарки і вельон - проводили музиканти :))) Дивно було чути запитання батька нареченої, після вельону : - а, де пан Роман (тамада) ??? Так що, якщо вам трапиться п.Роман з Болехова (0505162559), привяжіть його до лавки,... а то будете самі весілля вести :)))))

Одне з перших наших весіль. Мені років 16 брату18 обоє худенькі маленькі інтєлєгентні діти ( не в тата) ,  з алкоголю тоді вживали лише кефір ,а от тато любив си труби змастити і дав нам наш тато задачу привезти з весілля бухла ну ми хоч нехоч а тата тра слухати. і шо нам господиня принеси фляшку то ми все в ящик з під підсилювача а пусту на стіл  ну тоді ми так заникали пляшок 8 , господині всі в шоці були , як такі діти стільки вдули а виглядають як нівчім небувало і перегару зовсім нема)))))

Було це давно років 6 -7 тому. Граєм весілля в столові універу Франка! Розставилися, настроїлися, відіграли марші, посадили гостей, вже тре починати "гатити", а в нас пляшка горівки і кльош з пляцками - голодні як вовки!!!  Не звертають уваги на нас, та й всьо! І Сергійко сі догадав заспівати файну співанку (ну а ми підтягли) :  " Не будемо їсти, не будемо пити, - бо нема шо їсти, і нема шо пити"!!!  ЙоЙ шо то було! Та ціхо хлопаки, шо ви то пойотє! Там з Італії гості , з Польщі, з Росії!!!  Та вже вам всьо несем! Які проблєми!!!  Ну і нанесли нам тоді , було більше ніж в гостей!

Розказував мені мій добрий колега Льолік Домазар одну історію яка з ним "приключилася"! 

Приїхали десь на село, грати весілє і всьо як має бути - розставилися настроїлися, заграли господиням, ну і сіли чекают молодят! Грало їх тоді 5 чол. Сіли, каже за стіл а там "стерня" !! Каже, їсти нема зовсім! Така сама ситуація - пляшка горівки і пляцки! Тоді раз! Ніз того - ні з сього підбігає господар бере сам собі наливає, випиває і закусює пляцком, з питанням, "хлопці, шо вам, ше тут бракує?" бере і не дочекавшись відповіді йде геть! І так раз 5 підряд! Льолік не витримавши, говорит до нього, коли він в шосте прибіг, " прошу пана газди, видитє там під стайнею стоїт драбина??"  Газда - виджу, ну і ?? Несіт сюда до нас!!! Газда -?? Несіт кажу! Вже майже криком - Льолік!!!  Ну приніс драбину хлоп, не знає, шо то сі діє! І каже Льолік - ставте її тут (то була стремянка) ! Ну поставив газда драбину - і шо? - Каже. Тепер лізьте на саму гору!! - Каже Льолік! Газда - хлопці ви шо подуріли???  Та лізьте я вам кажууууу!!!- Льолік!! З криком вже!   Газда нічо не поняв, але поліз, виліз на сам верх і ся питає - ну і ШО ???  А тепер сі звідтам подивіт - Шо ту нам ше бракуєєє!!! - вже з "приколом" сказав Льолік!  ЙОЙ Бідний газда, аж му стало стидно - каже хлопці зара всьо будееее!!!!   Жратви наносили, Ще й до дому всім запакували!!!! 

Згадались "бурні 90 -сті".... Їдем грати з одної халтури на другу. Змучені, бо грали до досвітку, де хто ще " під враженнями", шофер тверезий. Проїжаючи містечко Заліщики на Тернопільщині, бачим з грузової машини, рано, на базарі продають шампаське. Ми зупиняємся, берем ящик. Приїхали, відіграли першу  частину халтури, все гарно, всі веселятся, довольні.... і тут запросили всіх за столи. Музикантів посадили разом з гостями, а весіллячко скромне...... на столах самогон в графінах, вино і " казьонка" лиш коло молодих. Музиканти попросили бутилку " оригінальної", староста каже:..." не ма, пийте самогон.." Ми до машини своєї, принесли той ящик шампанського, поставили коло себе, відкриваєм і п"єм. Вся увага гостей на нас. Через деякий час приходить староста і каже: " Хлопці  нати вам горілку, а шампанське не пийте, бо якщо мене гості виб"ють, то підети до дому без грошей."

Ділим коровай наживо(баян+труба+бубон). Розділили молодої, починаєм молодого. Тамада до нас каже: "Зараз будуть виносити коровай молодого, то включите марш". Якась загублена тамада нам попалася.

Анекдот: Гастролі українсько художнього колективу "Рушничок" в Росії. В програмі такі пісні - "Горіла сосна","Ой чий то кінь стоїть" і "Бодай ся когут знудив". Конферансьє, росіянин, оголошує:

- сейчас перед вами выступит коллектив "Полотенце". В программе такие песни - "Пожар в лесу" , " Безпризорная лошадь"  и " Петуха стошнило".  

Концерт, конферансьє оголошуєзараз для вас хор хлочиків-мізинчиків заспіває веселеньку пісеньку  "Ой у полі бик усцявся"!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти