Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Щиро вітаю всіх! Скажу після перегляду всіх записів - ну ДУЖЕ цікаво мені!))) Я взагалі-то лікар-ЛОР і фоніатр, викладач кафедри ЛОР в Івано-Франківському медунівері. Це зранку. А ввечері я соліст філармонії (тенор))))..... Багато рецептів відомі, багато не дуже, є деякі екзотичнікільком взагалі навряд чи варто слідувати, багато тверджень правильні, але достатньо і неправдивих...))) Але хочу вам сказати - бажано в кожному випадку звертатись хоча б до ЛОРа (краще до фоніатра))), щоб дивитись гортань - бо при однакових суб'єктивних відчуттях об'єктивний стан голосового апарату буває дуже різним - наприклад, в результаті перенапруження голосових складок може виникнути як гострий ларингіт, так і дисфонія (гіпер- або гіпотонусна), а лікування цих проблем абсолютно різне!!! Тому прошу вас мати це на увазі... І ще - можна багато всякого їсти, але перш за все це - ЇЖА, і її вплив на продукцію голосу не є аж такий сильний, як ви собі думаєте... масло, мед, молоко і т. д. РОЗЩЕПЛЮЮТЬСЯ при перетравленні в шлунку і кишківнику... Звичайно, якщо ви з'їсте БАГАТО цього - будуть інші проблеми... або спожиєте алкоголь, який має вплив на нервову систему... А загалом - найкращі ліки при перенапруженні голосу - МОВЧАННЯ І ЧАС. І для майбутнього доброго звучання - правильна постановка і правильне використання голосу.

Шановний Оleksem Al,

що можна купувати в аптеці для лікування голосових складок при охриплості та незмиканні ?

Привіт Жека, Ти б краще запитав у свого батька. Я б дослухався до порад цього поважного чоловіка, адже Михайло Михайлович ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

До речі, Зараз я говорю як старий гусак, було трішки роботи 4 дні поспіль, працюю один, але знаю що за декілька днів все стане на свої місця, головне тепер не простигнути ( адже як відомо ноги і горло крепко пов"язані, промочиш ноги - не робить горло, а промочиш горло - не роблять ноги ) і якнайменше розмовляти.

А ще я купляю iнгалятор ЙОКС. На нiч бризкаю у горло, а наступного дня усе гаразд.

Недавно довела свої звязочки до гострого ларингіту.Говорити не могла нормально.Спасали лише льодяники Ісла-мінт! :)Ну правда за робочий вечір я висмоктувала цілу пластинку,але лише вони мені допомогали... Без них співати не могла ніяк.

Друзі ішановні колеги!!! Говорити можна з цього приводу беззупинно. Я як профі і практик в цьому питанні як поводитися зі своіми складочками можу допомогти будь кому хто напише особисто. Найголовніше будьте уважні до себе і памятайте  що проблеми виникають тоді коли:

 - їсти і пити все без перебору;

 - співати те що не по силі і можливості вашого голосу

 - несприятливі погодні умови

 - співати тривалий час без перерв

 - співати без підготовки чи розспівки( не співав тиждень і дорвався)

 - наносити на себе шалену кількість косметики чи одеколону, парфумів

 - неправильна постановка тіла( спів сидичи, повернута шия - вбік, вниз, вверх ( перетискаються шийні жилки затискаючи звязки) спів при танці та ін.

А найголовніше памятайте що наші складки голосові працюють навіть тоді коли у вас закритий рот. І що вони являються найделікатнішими мязами у людському організмі, які здатні: рватися, старіти, від перевтоми відмовлятися працювати та хворіти.

Шануйтеся дорогі колеги бо ми  цього варті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Працюю в ресторані,публіка різна,буває замовить Лєпса наступну Данилка, для мене співати все в один голос-жах.(Дякувати БОГУ маю здібність скопіювати  більшість виконавців).Працюючи майже щодня (раніше користувався рецептом від АНІ ЛОРАК-в інтернеті знайти без проблем) зараз ГОМЕОВОКС(дешевше і практичніше).Основна порада -спирте ваш перший ворог.Це тільки на перший час,потім будете мати втричі більші проблеми, не залежно від того співаєте ви поставленим голос чи кричите як можете.Дякую колективу ВОЛИНСЬКІЙ ХОР!!! Моя порада менше вживати, люди платять гроші (буває і не малі)розраховують на свято,не можеш не дерись ти не Басков,сам палю - дає охриплість.

Коли я ще тільки мріяв грати, то одного разу перебуваючи на весіллі в м.Рожище побачив як музиканти щось увесь час з термоса попивають. Запитав і вони відповіли, що це чай з анісу. Правда, я тоді забув назву, а тут, на сайті я випадково зустрів їх і вони мені нагадали назву. Тож гадаю, цей чайок допомагає досить не погано. А відносно цих пігулок ГОМО-як-їх-там завтра запитаю у нас в районній аптеці, можливо поталанить то провіру на власному горлі. Дописувачам дякую за поради.

Сам зараз використовую льодяники ЛІНКАС і ТРАВІСИЛ. Один раз одні, а інший раз інші бо коли використовувати одні й ті самі то організм звикає, чи що, і перестає реагувати на "допінг", а при чередуванні працює досить не погано. Використовую не зважаючи на інструкцію до препарату - один льодяник на годину.

Привіт,шановні вокалісти.Хто мені пояснить,шо то було:після 2го столу на весіллі,десь після 7ї пісні (зверніть увагу:не серед пісні а в паузі між ними) моє горло як би хто кліщами здавив.І всьо тут...До кінця тільки на клавіші тиснув зажурений і злий.З того часу минуло десь 3-4 місяці,ніби такий полтергейст більше не з"являвся,але все-таки як запобігти в майбутньому такому явищу?ШО ТО БУЛО?!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти