Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Гомеовокс

Гомеовокс.Ціна 270 грн.

Так, Гомеовокс гарний препарат - випробувано. Але десь півроку назад оббігав всі аптеки - не знайшов

, сказали не пройшов переатестацію, чи якось так.

А  я страждаю на хронічний тонзіліт, кажуть можна вилікувати, та необхідно робити уколи, а я боюся їх, може якось ліками можна? Може хтось хворів таким, та підскажете!?

ШВИДКО І ДІЄВО!!! Я захрипаю дуже часто. Буває так, що проспівавши 2-3 години я захрипаю так, що уже сиплю...Одного разу ідучи на весілля я уже була охрипла( працюю вчителем). Зайшла в аптеку і кажу: "Дівчата, спасайте! Мені 2 дні співати!!!" Аптекарка дала пшикалку від горла "КАМЕТОН", освіжувач ротової порожнини м'ятний і "МАСЛО КАКАО". М'ята знімала спазм, а масло змащувало голосові зв'язки. Чергувала освіжувач із "КАМЕТОНОМ". Я ВІДСПІВАЛА І НЕ ЗАХРИПЛА!!! Тепер із цим набором ходжу на халтури!  

Раніше пробувала всіляки методи: полоскання, інгаляції, коктейлі із кон'яком, пігулки смоктальні і несмоктальні  і т.д.- нічого не допомагало. 

Про коктейлі з коньяком мені більше сподобалось, спосіб лікування (жартую)! І спаравді можна спробувати, а какао-масло у мене вдома є завжди.

Пробував і я різні методи відновлення голосу. Наприклад ГОМЕОВОКС дороговата штучка і потребує часу і коштів. Якщо просто помовчати цей період і пити теплий (не гарячий ) чай - повірте результат буде таким же. Колись бачив передачу з Басковим. На одне із запитань: чи бувають у нього проблеми з горлом і як він з цим бореться, Коля відповів - проблеми бувають, а для їх подолання він на ніч випиває чашку теплого молока з інжиром. Попробував. Дійсно дієвий метод, навіть з теплим чаєм. Користуюсь цим методом і дотепер, навіть не на ніч, а коли виникають проблеми. До того ще й смачно. Всім здоров"я, миру і удачі.

https://www.youtube.com/watch?v=kh_ttHejTQQ - 

Галилео. Голос
Чато ізджу до Польщі,там гомеовокс є без проблем,привезу,пишіть в приват

Напарник купляв в аптеці "Знахар" гомеовекс.1 пластинка-42 грн

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти