Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Влітку я купляв у Львові. Не помітив ефекту. Можливо тому, що не вірю в чудодійну силу тої гімнопатії. Користуюсь "ісла моос" - тут на форумі вже їх радили - льодяники з якогось ісландського моху.

Вітання всім колегам!Дійсно-кожному своє.Тут вже була така думка-необхідно потихеньку розспівуватись.Абсолютно згоден.Мені,наприклад,допомагає.Десь усамітнитись-і потрошку через силу.Спочатку "півники" будуть скакати.але то -нічого.Пару вправ нормальних і все перед виступом буде чудово.Звичайно,я не проти медикаментозних засобів.Всім-здоров"я!
 

Друзі, все правильно! Дякую за інформацію. також хочу поділитись своєю...

В кожного по-своєму з горлом, але також воно не любить насіння соняшникового, печива, яке сухе і крихке...ну...вода газована само собою - найбільший ворог! Правда не чув, шоб горілка шкодила горлу..."Шось у горлі деренчить - треба його промочить" - думав, шо це про це...

 

Знаю, шо коньяк допомагає...Особливо в періоди - осінь, зима (коли холодно)

Їжте сало - помічне особливо для тих, хто співає високі ноти і не тільки для них. Сало теж змащувальний ефект має неабиякий! Це ж українська страва....Ми ж гарно співаємо! Чи не так? народні методи діють 100%...

Мені сподобалось фраза: "Взути Баскова"... сам неодноразово цим займався..)))

..І, якшо хтось знає чи поділитись може досвідом - які процедури треба проводити,щоб голос просинався швидше (бо я коли просинаюсь - годинку гиркаю...прочищаючи голос...) Шо за біда?

Всім доброго настрою!

І, якшо хтось знає чи поділитись може досвідом - які процедури треба проводити,щоб голос просинався швидше (бо я коли просинаюсь - годинку гиркаю...прочищаючи голос...) Шо за біда?

То така біда, котра не тільки у вас, а і у всіх зранку) Ще, пам"ятаю, на вокалі розказували що найкраще голос звучить з 12.00 до 15.00 А зранку все залежить від того, чим ви мучили свої зв"язки ввечері :)

Я в таких випадках п"ю чай з лимоном, або з медом... Можна коньяк, якщо ситуація позволяє. А взагалі, якщо провести собі на 10 хв. легеньку розспівку, то голос буде звучати без проблем !

Хлопці кидайте курити ! Будете довго жити, збережете гроші, і кашляти вранці не будете.

Сам кинув і вас запрошую... (хоча співати від цього я краще не став)

Дякую за поради, друзі! 

 

То а хто куре? Я наприклад ні!

Скажу вам таку штуку.  Що голос не знаю як для вас це інструмент №1 для мене. Співаю на халтурах з 9 років і за цей час багато щого зрозумів. Якщо ви починаєте хворіти то допомагає розчин солі 1 ст ложка на 100гр теплої води кожну годину і чергувати з розчином шавлії. Щодо Гамеовокса  кому дороге здоровя не раджу, тому що він є хімічним, а вот ісла мінт , або іла моос це дійсно хароша штука. Кажу про це з такою впевністю бо маю друзів серед лікарів у воєнному госпіталі. А викладач з вокалу порадив квіти календули попробував помагає дуже харашо. Але не забувайте до різних припаратів наш організм привикає, тому міняйте час від часу, але краще не хворійте і не давіть на звяски бо це є одна із  основних причин. 

Щиро дякую,за  поради))

Справді,деякі препарати допомагають,наприклад мені підійшов ІСЛАМООС,прекрасно знімає

охриплість і лікує горло)))

до 100гр пива додати дві столові ложки меду можна і три і ложку масла та перекипятити   ,мені допомагає щей настрій трішки піднімає)))

Якщо вже говоримо про народні методи, то пропоную таке: 1. 50гр. коньяку + 2. горнятко бульйону (потріен жирний напій) + 3. мовчання кілька годин. Ще краще: 1+2+ розтерти шию фіналгоном, обв'язати шаликом та покласти голову на подушку, заплющивши очі на кілька годин ))

Спати не на вулиці, бо холодне повітря всі намагання зруйнує)). Варто відпочити у теплому приміщенні. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти