Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.

Громадяни музиканти! Величезна проблема всіх музикантів-аматорів - це горло, зв'язки. складки. А вся біда в неправильно поставленому голосі. Повірте: декілька занять у гарного вокаліста, дорогі мої у халтурі, поставлять ваш звук і голос на місце ще й збережуть ваші кошти, котрі ви тратите на придбання ліків а в кінцевому результаті і ваше горло назавжди перестане боліти навіть після 3-х халтур підряд. Дякую за увагу. З повагою - ваш колега - халтурщик...

Не знаю як кому, мені допомагає згущене молоко і кип'ячена вода,але вода не кип'яток а градусів 50-60, щоб не гаряча була.Вже співаю років так 30 добрих по весіллях, завжди допомагає.Потрібно брати чайну ложку молока і відпити ковток води.В горлі щемить але це ненадовго.Бувало після двох днів халтури говорити не можеш, зранку полічив, в обід горло відпускає.Попробуйте, можливо не всім допоможе але все ж таки.....

Що до сигарет. Ятакож курив . Тепер не курю вже два роки . замітно відчув що високі ноти які я не міг взяти або вони мені вдавались з трудностями я беру легко і навіть на другий день роботи. Кидайте курити ( хто курить) і бережіть своє горло!

А хто знає що робити під час мутації...а то співати хочеться.)

В мене також була така проблема. Хоч в мене цей період вже пройшов, але все одно цікаво. Я коли в мене мутував голос співав, відповідно голос  змінився не в кращу сторону.
 

У випадку проблем із голосовими зв"язками :

Не курити, не вживати алкоголь і навіть коньяк, ( коньяк можна вживати тільки після випаровування з нього спирту, тоді він позитивно впливатиме на ваші зв"язки) оскільки від любого алкоголю голосові зв"язки набрякають, не пити газовану воду - вона подразнює горло, а також не їсти насіння. Ні в якому разі не пити молоко разом з медом оскільки ця суміш обгортає зв"язки і не дає їм розтягуватися при співі. Обов"язково пийте багато води ( теплої) перед співом бажано з лимоном, полоскайте горло ромашкою, календулою...Перед співом не пийте чай він підсушує голосові зв"язки.  Постарайтеся не простужуватися, завжди закутуйте горло. 

Перед роботою настройте  свій мікрофон так щоб співати було легко без надривів, старайтеся не перенапружуватися. Хороший рецепт  - сирий жовток, трошки вершкового масла, молоко. Пийте цю суміш упродовж всього дня. Голосовий режим це найкращий рецепт для того щоб ваші зв"язки були здорові! Перед роботою завжди розспівуйтесь... Починайте розспівки з самих зручних нот, поступово опускаючись та підіймаючись по діапазону.  Перед розспівками виконайте декілька вправ на дихання. Ні коли не співайте зразу після сну, зв"язки просипаються тільки через 1 -2 години після того як прокинулися ви.

Якщо у вас серйозніші проблеми тоді зверніться до лікаря фоніатора... Успіхів вам усім!!!
 

Пані Анжеліна все правильно перерахувала, але якщо все це взяти до уваги (не пити, не курити, ще й мабуть до дівчат не ходити), то виникає питання "Чи захочеться співати при такому житті?" Але сама основна порада- співайте правильно, на диханні, за кільканадцять баксів у спеціаліста поставте вокал- і більшість проблем як рукою зніме. 

Насамперед не "Пані Анжеліна", а "Пані Наталія", мабуть. Досить повний, як на мене, комплект порад. Чого б мало виникнути питання "Чи захочеться співати при такому житті?" не зрозуміло. Важко відмовитись від чаю перед співом? Або може ліньки закутувати горло? Якщо ж проблема в "Не курити, не вживати алкоголь", то вам сюди: http://minus.lviv.ua/forum/thread/3587/

То мабуть, чи вірно?. Про випивку та цигарки-то жарт, про постановку вокалу-всерйоз. Але як нам відомо, більшість вокалістів вживають. Якщо ви ні-то вам честь і хвала.
 

Зайдіть по тому посиланню, що я давав, там або вокалісти фіговенькі або брехуни останні або ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти