Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Горло і голосові звязки.
Горло і голосові звязки.
Вітаю всіх музикантів.Бачив на якомусь сайті цікаву тему.Як лікувати горло-коли багато співаєш,думаю що кожен зустрічався з такою проблемою.і має якісь свої секретики і зможе поділитися з музикантами.
Буду вдячний за всі поради!!!!
                   Бережіть себе!!!

Головна проблема звязок - перенапруження. Воно може статися з кількох причин: по кіру, не контролюючи власного тотального ff; при роботі на відкритих площадках у несприятливу погоду; з понтів, коли хочеться взути Баскова, чи Кабальє; при тривалому використанні фонограм у некомфортних тональностях і ще багато чого... Як бути? Точно переконаний на власному досвіді, що потрібне розспівування. Воно не може бути універсальним. Методом проб і помилок можна підібрати собі кілька вправ. Не смійтеся, але в професійній літературі пропонується розспівування до години. Простіше логічно вибудувати репертуар від простого до складного по наростаючій. Другий спосіб - знайти фірмача, який би пояснив, що таке вокальна позиція і проконтролював би на конкретних вправах, чи Ви це зрозуміли. Надалі рекомендую визначити діапазон власного голосу і ні за які гроші не співати на крайніх звуках нижнього, чи верхнього регістрів. Але в житті буває все. І якщо сталось так, що не можеться, а дуже треба, то рекомендую перевірений спосіб, котрого навчився у однієї з артисток Волинського державного академічного народного хору. Невеличкими ковтками потрібно випивати перед і в процесі роботи звичайної базарної неочищеної олїї. Суть не в кількості випитого, а в тому щоб рідина змащувала голосові складки. Саме так їх називають лікарі лори, а не звязками, як звикли усі. 50-70 грамів цієї чудо-рідини вичтачить на ціле весілля і ще залишиться на коня. Правда, можуть бути проблеми іншого характеру, але то вже питання до інших лікарів. Співайте гарно і не хворійте!!!
А якщо вже сталося так, що оті кляті звязки чи складки вже не хочуть (чи не можуть) співати так як Басков - то французська лабораторія БУАРОН винайшла чудовий засіб для симптоматичного лікування при втомі голосових зв`язків, втраті голосу, хрипу, ларінгіті. Називаються ті чудо-пігулки ГОМЕОВОКС! 
Рекомендую всім, хто не жаліє свого голосу. Провірено на практиці. Дійсно допомагає!  
Дякую, панове, за цінну інформацію!!!  Андрюха, аптека звичайна, чи гомеопатична (судячи з назви)? Добре. Це помагає. А шкодить, зокрема мені: газировка, сигарета, Горілка!.. Якось граю... Хай щастить!
Ніякої газировки, мінералки а також пива та морозива!!! Мінералку можна ТІЛЬКИ БЕЗ ГАЗУ!!! Але не завадить грамів 50 не холодного коньяку, для розігріву перед початком програми. 
А ГОМЕОВОКС я замовляв у звичайній аптеці. Так просто вони його не закуповують - попит незначний. 1 упаковка (60 пігулок) коштує приблизно 50 гривнів.
Препарат "ГОМЕОВОКС"  - першокласна штука!   Пробував!  За короткий час відновлює силу голосових, але знайти його у Львові  складно ((   
Рекомендую:препарат  ІСЛА-МООС;гарна штука!
 Досить ефективно допомагає   ложка меду зквітковим  пилком
Реально перепробувано на власному досвіді дуже багато варіантів. Дійсно реально допомагає "Гомеовокс". А що ж робити коли його дістати не можливо. Я трішки слабший, але теж досить дійовий рецепт. 2ст. ложки насіння анісу заварити в 2 склянках води, додати 2 ст. ложки коньяку+2ст. ложки меду. Пити меленькими ковтками теплим протягом дня. Теж допомагає класно.
А може хтось зможе дати відповідь на таке питання .
Чому у мене при вживанні червоного вина (хоча б 50 грам) тяжко стає співати, таке враження , що щось душить?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти