Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

 

Factory

Будь ласка! Конкретно! Що за натяки ???   Що за дитячий садок!  Що за публічна  образа на адресу модераторів! ???  Не треба "давити на жаль" і співчуття!  Будь ласка наведіть факти!  А перед тим ще уважно, прочитайте правила порталу, і вкажіть посилання, посилаючись і дотримуюючись вище - згаданих правил!  Чекаю з нетерпінням обгрунтованих фактів!

Філософські роздуми, які жодного відношення до теми не мають, видалено. Є що сказати по суті - висловлюйтесь. Якщо немає  - попередні 3 коментарі також будуть видалені після того, як відреагує Адміністратор.

Шановні користувачі! Хочу всіх завірити у тому, що модератори сайту - люди дуже професійні та відповідальні. Ніхто з них, на угоду чиїхось амбіцій не буде робити дії, котрі принижують честь і гідність користувачів порталу. Тому мені дуже дивними виглядають неаргументовані звинувачення в неправомірності їх дій. Тим більше, модератори  - люди високоморальні і ввічливі. Наразі, шановний Factory, тільки з вашого боку я бачу неадекватну поведінку. Будь-ласка, аргументуйте своє звинувачення! Неввічливої поведінки по відношенню до всіх користувачів (включаючи модераторів) я попускати не буду.

В свою чергу хочу зауважити, що всі модератори - також люди і мають свої недоліки і слабкості. Але гарантую, що в своїх діях ми керуємось насамперед турботою про портал та його користувачів.

Також, повідомляю, що з боку Адміністратора здійснюється постійний контроль за нашою діяльністю, а спірні питання Модератори узгоджують  з Адміністратором. І бувають випадки, коли Модератори коригують свою поведінку згідно вказівок Адміністратора. Не всім це видно, але так є і це все виключно заради вас, шановні користувачі.

Підсумовуючи, адекватно формулюйте питання і пропозиції - обіцяю адекватну реакцію. Але сподіватись, що весь сайт буде підлаштований під особисто вас, бо ви - це "рейтинг сайту" не варто.  Ображатись смішно, сайт дає можливість чимось поділитись, щось знайти, поспілкуватись, це ж в підсумку всім на користь, тож розумніше користатися тими можливостями замість вчити жити адміністрацію.

Вийдете з бані за тиждень - почитайте дві корисні теми, які ви зобов'язані були прочитати, але очевидно не зробили цього:

http://minus.lviv.ua/forum/thread/81/

http://minus.lviv.ua/forum/thread/3743/

Модератори, молодці !!! Навіть  як звертаюсь за порадою, завжди поможуть !!! Менше треба панькатись з Homo sapiens , які конкретно лізуть на рожен !!! Крок вліво, крок в право -бан !  А то ще, бачите,  умовляй їх не писати дурниці !  Всі претензії в ООН !

Мені ціково знати таку річ. Що б я не закидав на сайт чи мінуси чи тексти в розділі купівлі -продажі біля мого тексту стоїть завжди напис "редагувати",навіщо і що це означає?

Кнопка "Редагування" стоїть в КОЖНОГО користувача на ЙОГО мінусовках і ЙОГО повідомленнях. Натиснувши цю кнопку можна відредагувати введену НИМ інформацію.

1

 

Та того дідька  не в баню треба,а в пекло! І смоли йому в труси горєчої! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти