Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Сайт дійсно дуже хороший, але в мене виникає проблема при додаванні оголошень куплі\продажі, майже кожен раз видає помилку, але оголошення з"євляється на сайті і не можливо добавити фото товару. Це тільки в мене так чи це щось з сайтом?? Використовую браузер Google Chrome.

Спробуйте інший браузер і перевірте чи остання версія Хрома  у вас.

Глючить продажний відділ:проглядаю будь-яку об"яву,нажимаю "назад" і хочу перейти на наступну сторінку...FAIL!:мене кидає на туж саму об"яву.Вже не перший день.І ше вважаю дурнуватою систему написання постів на форумі:незручно шоКапєц...Вітання від мене WEBдизайнеру (чи як його там).Ні тобі посилання вставити,ні виділити полюдськи,смайли-то взагалі позорище-якісь розлізлі,невиразні.Де ви їх такі відкопали?Більш ніде таких не бачив.Та й необмежене у часі редагування повідомлень не радує-не раз натикався на порожні пости.Втрачається зміст обговорення.Отаке.

>>проглядаю будь-яку об"яву,нажимаю "назад" і хочу перейти на наступну сторінку...FAIL!:мене кидає на туж саму об"яву

мені не вдалось відтворити дану помилку ні в Хромі ні Файрфоксі ні ІЕ ні в Опері, ні залогіненим ні анонімно. Прошу вказати, яким браузером ви користуєтесь і чи остання версія у вас.

>>Ні тобі посилання вставити,ні виділити полюдськи

Я ж і виділяю, і посилання вставляю. Може вас секретарка потрібна?

>>смайли-то взагалі позорище

Це дуже важливий недолік

>>необмежене у часі редагування повідомлень не радує

Мене також, але це було зроблено на численні прохання користувачів.

А загалом, планується покращення функціональності форуму, але трішки згодом. Від імені адміністрації сподіваюсь на розуміння.

Віталію, ведіть себе коректно. Ваші образи не доречні.

Віталію, якщо ви програміст чи дизайнер - запрошую до співпраці над вдосконаленням сайту.

Пане Роман,я не програміст ані близько.Простий музикант і тільки.На рахунок недоречності моїх образ(???)-де,як і кого я образив?Процитуйте будьте добрі шоб я знав,а поки шо ПЕРЕПРОШУЮ ЯКШО КОГО ОБРАЗИВ!Це вийшло ненароком.Між тим тема називається "Що подобається чи НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ в роботі порталу".От я і написав що.З повагою Віталік.Ага,даруйте,браузер в мене Opera,регулярно обновляється.

"Розжовую":

"Глючить продажний відділ" - це коректне зауваження щодо "неподобається",

"вважаю дурнуватою", "взагалі позорище" - це некоректні зауваження,

"Де ви їх такі відкопали?" - недоречний сарказм,

"незручно шоКапєц" - ще плюс/мінус,

По суті проблеми навіть не знаю що сказати, щойно перевірив на своїй Опері: Версія 11.61 Випуск 1250 Платформа Win32 Система Windows XP, все ок. Може плагін у вас якийсь... Можливо програміст щось додасть...

Ну я вже внатурі ніц не розумію...Зайшов знов у продажний відділ-та сама історія...Викидає і всьо тут...

 

У мене все нормально ! Працює без проблем!  Шукайте причину в себе, і на додаток почитайте книжку української мови, за  2 -3 клас... Бо порівняно з нашими "Позоріщними" смайлами, Ваша лексика виглядає дуже недолугою...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти