Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Доброго дня всім користувачам. Раніше перечитував форум, переслуховував мінуса, передивлявся рубрику купівлі-продажу. Тепер тільки захожу на сайт, бачу повільну роботу і відрузу вихожу. Причини тормозу ніхто не пояснює. А хотілося би знати...

Бачу, що тему закинули. Спробую відновити трішки :)

 

Не подобається зараз стан системи пошуку. Якщо спробувати знайти  MIDIфайли то показує пошук е всі. А ще, було дуже приємно бачити відділ MIDI. Це, по перше, велика купа зекономленого часу, що дорівнює величезному респектоу автору MIDяшки. А по друге, з'являється можливість зробити мінус іншими інструментами, обробками, змінити нотку чи пару тактів дописати, вставки, переписати партії в іншій тональності і тд тп.... І

Як на мене, midi файл не є менш важливим а навпаки, так як це, по суті, готова партитура, де можна викласти окремо партії учасникам гурту.

Є такий користувач як BORISOVICH777 (привіт тобі, друже). Ну так в нього до кожної мінусовки є midi файл. І це прекрасно! В нього хороші мідяшки, добре пропсиані партії. Інколи потрібен не мінус а плейбек. В нас в гурті, наприклад, вже немає ударної секції. Приходиться викручуватись та запускати партію з синтезатору або писати мінус без ударних та басу (басист є:) ), щоб на концерті зберегти впевненість колективу, що партія буде зіграна на відмінно. А ось такі midi дуже допомагають в написанні плейбеку в потрібній тональності, темпу та обробці.

Прошу учасників та адміністрацію підтримати цю пропозицію.

Так є ж,  у пошуку, кнопка ...

Вона ж є, я знаю. Але вона не виводить всі midi, а тільки декілька. Того ж Борисовича 777 жодного midi файлу. А тільки в нього мабуть 95% на сайті. Рідко трапляється користувач хоча б з 1 midi в викладений файлах. Десь мабуть потрібно передивитись код пошуку в базі даних.
Ок,дякую розберуся, то не код, це може бути проблема у бібліотеці БД

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти