Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Jurij Reipashi, А цікаво буде спостерігати яка реакція адмінів та модерів буде по виправленню на сайті вказаних нами проблем. :) Хотілося б щоб було все нормально як у людей...

Все буде, зараз маємо певні технічні труднощі, але незабаром чекайте нового пакету оновлень.

З великою повагою до вас п.Романе, думаю що більшість наших користувачів будуть вам та модераторам щиро за то вдячні. І гордо будемо всіляко підтримувати статус саме УКРАЇНСЬКОГО сайту. Як і всі люди у своїх країнах. Успіхів!!!

Також підтримую,та щиро вірю в майбутнє!!!(до пори,до часу)

Цікаво було б знати,коли вже настане це майбутнє і взагалі чи настане,тому що вже повністю розчарувався у всьому,що відбувається в Україні.

Чому нема можливості цитування на форумі?! Чому є нелімітована в часі можливість переписування і редагування повідомлень?! Такого чуда нема на жодних форумах. Про ці речі я вже неодноразово писав, але реакції адміну і модерів "0".

Ігор, відповім за модерів. Я також неодноразово писав, що повноваження модера (на більшості форумів і на цьому зокрема) - видаляти повідомлення і давати бан, що з цього ви хочете отримати від модера? Рішення приймаються виключно Адміністратором, який, до речі, нещодавно написав "незабаром чекайте нового пакету оновлень.".

Дякую за відповідь, Юрку.  Модератори до цих питань не мають відношення. Це точно. Форум таким "непричесаним" мабудь і залишиться. А шкода...

Я не маю можливості частіше заходити на сайт,а коли зайду,то дивуюся.Постом вище модератор скаржиться,що його повноваження- це видаляти повідомлення і давати бан,а всі інші рішення приймає виключно адміністратор.На мою думку модератор повинен сам приймати рішення,вступати в діалоги з користувачами,виправляти помилки,давати корисні поради,вирішувати спірні питання і т. п.Ось тут,наприклад,можна було б сказати щось http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%94%D0%BB%D1%8F%20%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D0%B2/rec/26888/?c=95733  А не видаляти мої коментарі і тим самим робити з мене якогось ідіота.Я ніколи не пишу нічого без підстав,або посилання,стараюся підсказати,хто є автор,або правильну назву.,а  мої коментарі постійно зникають,або виправляються.Чому? Невже це комусь потрібно. Два рази я писав,що потрібно писати інструментальна,а не інтсрументальна.Звичайно мої коментарі зникли,а інтсрументальний розділ залишився.Правда Дядько  Хапко попросив ще раз виправити .Не знаю чи подіє.Тому у мене зникає бажання знаходитися тут на сайті.Але я впевнений в одному,що  обіцяні зміни мусять відбутися.інакше сайт залишиться,як пише вище Ігор Гарвас.

Постом вище модератор скаржиться,що його повноваження- це видаляти повідомлення і давати бан,а всі інші рішення приймає виключно адміністратор.

Можливо, з мого повідомлення не зрозуміла інтонація, то я поясню, я не скаржуся, а інформую про існуючий стан речей на форумах загалом і на нашому зокрема.

На мою думку модератор повинен сам приймати рішення,вступати в діалоги з користувачами,виправляти помилки,давати корисні поради,вирішувати спірні питання і т. п.

Саме це модератори і роблять. Попередній пост був про те, що поза межами компетенції модераторів є змінення функціоналу  сайту вцілому і форуму зокрема.

мої коментарі постійно зникають,або виправляються

По-перше, це свідчить якраз про те, що модератор сам приймає рішення, як ви і просили. Не догодиш вам...

В той же час, я особисто ніколи не видалив би повідомлення з зауваженнями щодо орфографії чи з вибаченнями, про які ви написали в коментарі до мінусовки. І не думаю, що ще хтось з модераторів робив би це. Якщо видаляються повідомлення, то неконструктивні, які містять образи чи провокації, іноді весь діалог. А якщо зникають "безобідні" коменти, ви краще браузер свій запідозріть, а не модераторів.

Я ніколи не пишу нічого без підстав

Ви весь останній рік пишете несхвальні коментарі під інструменталками, попри те, що вони дозволені правилами. Власні уявлення про ідеальний світ - це недостатня підстава для повчань інших.

стараюся підсказати,хто є автор,або правильну назву

Погоджусь, ви багато допомагаєте (попри згадані мною коменти в попередній моїй фразі), саме тому ви ще не в бані, ваша допомога цінується адміністрацією. Ще якби ви користувались опцією "Повідомити модератора" замість повчань модераторів - ціни б вам не було.

http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%94%D0%BB%D1%8F%20%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%96%D0%B2/rec/26888/?c=95733

Цей "мінус" я видаляю, він не відмічений як "альтернативна комппозиція", відразу не видалив, оскільки він був прикладом для розмови з Адміністратором, я планував видалити його пізніше, але забув.

Обіцяні зміни обов'язково відбудуться, але є ряд технічних проблем для їх перетворення в життя. Відданим прихильникам сайту слід набратися терпіння і з розумінням поставитись до адміністрації, яка працює "на ентузіазмі" заради того, щоб ви могли безкоштовно ділитися та обмінюватися мінусовками.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти