Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Бруд з його профілю видалив.

НАПЕВНО  МАЄТЕ СПРАВУ З ХАКЕРОМ,ЯКЩО ВІН ПРОЯВЛЯЄ СЕБЕ ДАЛЬШЕ....К І Б Е Р Н Е Т И К....

1

 

Я тут нашого Дзябла перехрестив на Зяблика http://www.minus.lviv.ua/users/alexmoldova/ ніби не зле вийшло. ))))

1

Якщо всі насолодилися, мо я почищу останні дві сторінки цієї теми?

  БОЖЕ ПОМАГАЙ ! ! !   

Вітання всім творчим людям!

Не знаю, чи в цю тему пишу, але давно помітив, що пошук працює лише для мінусовок, а на форумі пошуку як такого взагалі немає. Може, я помиляюся (а може, підсліпкуватий і сам не бачу :-D ), то перепрошую. З пошуком було б набагато легше знайти потрібну інформацію на форумі і не задавати по вісім разів одне і те ж питання...

Привіт! Неможу ніяк розібратися як прикріпити в темі на форумі файли ПДФ,Акробат,ЗІП, або фото,виходить вставити лише текст,якщо модераторам неважко,то напишіть "фак" по прикріпленні файлів,на інших сайтах файли додаються легко і зрозуміло.Маю багато літератури та схем по апаратурі,а прикріпити невдається,відтак спілкування на форумі стає обмежене і тісне.Прошу допомогти!

Файли можна розміщувати на файлообмінниках і  на форумі давати посилання. Завантажувати файли "на форум" наразі можливості немає.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти